DonKapone

Kaip pajungti žaidimus ant 1920x1080 PS3

Rekomenduojami pranešimai

Sukurta (redaguota)

Taigi, sveiki turiu televizorių Sharp AQUOS LC-46XD1E ir PS3 60GB senąją versiją kuri palaiko ps2 žaidimus turi daugiau usb ir t.t. Taigi turiu problemą nematau pilnos grafikos žaidimų nors ir žaidimai ir pats televizorius palaiko 1080p. Nesu žioplys suprantu, kad reikia leisti per HDMI kabelį, kurį taip pat turiu ir jis nėra pigiausias ar koks ššš... Taigi mano televizorius ganėtinai senas todėl nepalaiko 100Hz ar tai gali būti viena iš problemų kodėl nematau geros grafikos?

Redagavo DonKapone

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip suprast 'nematau grafikos ' ,vaizdas išblukes? O gal viska kvadratukais rodo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, sveiki turiu televizorių Sharp AQUOS LC-46XD1E ir PS3 60GB senąją versiją kuri palaiko ps2 žaidimus turi daugiau usb ir t.t. Taigi turiu problemą nematau pilnos grafikos žaidimų nors ir žaidimai ir pats televizorius palaiko 1080p. Nesu žioplys suprantu, kad reikia leisti per HDMI kabelį, kurį taip pat turiu ir jis nėra pigiausias ar koks ššš... Taigi mano televizorius ganėtinai senas todėl nepalaiko 100Hz ar tai gali būti viena iš problemų kodėl nematau geros grafikos?

100 hz nebuvimas neturi kelti problemu. Pas mane pioneer su 60 hz ir viskas super. Perstatyk gamyklinius televizoriaus ir PS3 nustatymus, gal privelta ko nors. Dažniausiai padeda šis metodas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, sveiki turiu televizorių Sharp AQUOS LC-46XD1E ir PS3 60GB senąją versiją kuri palaiko ps2 žaidimus turi daugiau usb ir t.t. Taigi turiu problemą nematau pilnos grafikos žaidimų nors ir žaidimai ir pats televizorius palaiko 1080p. Nesu žioplys suprantu, kad reikia leisti per HDMI kabelį, kurį taip pat turiu ir jis nėra pigiausias ar koks ššš... Taigi mano televizorius ganėtinai senas todėl nepalaiko 100Hz ar tai gali būti viena iš problemų kodėl nematau geros grafikos?

O gal reiktu pabandyti nustatyti isnaujo vaizdo nustatymus per ps3.. per youtube gali paziuret, nes bijau suklysti..

pvz sitas.. Gal pades..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perstačiau ps3 nustatymus tai nepadeda ir tai jau esu bandęs labai daug kartų. O net nežinau kaip jums paaiškinti ką aš matau. Galima sakyti matau kvadratėliais vaizdą. Vaizdas nenušlifuotas tarsi kokios textūros būtų sumažintos. Beje pajungus televizorių kai žaidimas būna pajungtas rodo grafiką tik 1280x720 o turėtų tai 1920x1080 žaidimai 100% palaiko 1920x1080 grafiką turiu jų tikrai ne vieną. tačiau vos tik pajungiu žaidimą televizorius rodo 1280x720 ką daryti?

 

 

Redaguota: o gal būt tie parašymai 1080p nieko nesako ant tokių žaidimų kaip COD ar GTAIV ir pan. Gal tai tik melas ir neįmanoma žaisti jų ant 1920x1080

Redagavo DonKapone

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perstačiau ps3 nustatymus tai nepadeda ir tai jau esu bandęs labai daug kartų. O net nežinau kaip jums paaiškinti ką aš matau. Galima sakyti matau kvadratėliais vaizdą. Vaizdas nenušlifuotas tarsi kokios textūros būtų sumažintos. Beje pajungus televizorių kai žaidimas būna pajungtas rodo grafiką tik 1280x720 o turėtų tai 1920x1080 žaidimai 100% palaiko 1920x1080 grafiką turiu jų tikrai ne vieną. tačiau vos tik pajungiu žaidimą televizorius rodo 1280x720 ką daryti?

Redaguota: o gal būt tie parašymai 1080p nieko nesako ant tokių žaidimų kaip COD ar GTAIV ir pan. Gal tai tik melas ir neįmanoma žaisti jų ant 1920x1080

Nereikia būti tokiam paranoikui. :)

 

Nežinau ar gali taip būt, bet gal tas ps2 žaidimas negali veikt 1080i raiškoj. O kaip kiti ps2 geimai, per visa ekrana rodo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perstačiau ps3 nustatymus tai nepadeda ir tai jau esu bandęs labai daug kartų. O net nežinau kaip jums paaiškinti ką aš matau. Galima sakyti matau kvadratėliais vaizdą. Vaizdas nenušlifuotas tarsi kokios textūros būtų sumažintos. Beje pajungus televizorių kai žaidimas būna pajungtas rodo grafiką tik 1280x720 o turėtų tai 1920x1080 žaidimai 100% palaiko 1920x1080 grafiką turiu jų tikrai ne vieną. tačiau vos tik pajungiu žaidimą televizorius rodo 1280x720 ką daryti?

Redaguota: o gal būt tie parašymai 1080p nieko nesako ant tokių žaidimų kaip COD ar GTAIV ir pan. Gal tai tik melas ir neįmanoma žaisti jų ant 1920x1080

Jei nori žaisti kažkokį žaidimą full HD, tai reikia nustatyt Ps3'iame, kad butu tik 1080p ir 1080i (priklauso nuo žaidimo), o 720p nuimk varnelę. Turėtų suveikti. Pas mane su GTA IV ir Assasins Creed II taip padaryti reikia. Nepatogu tik tuo, kad reikia po to vėl uždėti varnelę ant 720p, kai nori žaisti žaidimą, kuriame negausi 1080i/p.

 

Ar pabandei teliko gamyklinius atstatyti?

Redagavo simonas93

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nori žaisti kažkokį žaidimą full HD, tai reikia nustatyt Ps3'iame, kad butu tik 1080p ir 1080i (priklauso nuo žaidimo), o 720p nuimk varnelę. Turėtų suveikti. Pas mane su GTA IV ir Assasins Creed II taip padaryti reikia. Nepatogu tik tuo, kad reikia po to vėl uždėti varnelę ant 720p, kai nori žaisti žaidimą, kuriame negausi 1080i/p.

 

Ar pabandei teliko gamyklinius atstatyti?

Taip atstačiau gamyklinius teliko nustatymus. Bet su game vistiek tas pats.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip atstačiau gamyklinius teliko nustatymus. Bet su game vistiek tas pats.

Neįsivaizduoju ką dar galima patarti. Gal PS3 firmware sena? Na jau kitokių sprendimo kelių tai nėra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.