torrnaddo

Kaip paleisti PS2 zaidimus is HDD?

Rekomenduojami pranešimai

reikia HDloader arba HDadvance programos, kitaip neveiks (nebent dar kokios kitos programos kad paleistu is hdd (jei tokiu yra))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai kitas atvejis yra noriu pacheatinti zaidimus turiu HDD + zaidimu ar iseitu man kaip nors uzsikraut zaidima per HDD ? Paleidau programa cheatinimo o zaidimus krauna tik is CD-ROM (kompakto) gal dar kokia yra programa cheatinimo kad skaitytu man zaidima is HDD arba kaipnors jas galima pakoreguot?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nejuokink... nieks ant ps2 necytina. Niekam neidomu tai kam td rasyti i DVD siustis jei su geriausia masina pralekei ir pabodo?

Cytink ant PC ne ant PS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsisiust is torrento arba nusipirkt is internetiniu parduotuviu (orga)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsisiust is torrento arba nusipirkt is internetiniu parduotuviu (orga)

 

o jeigu atsisiusciau tai man veiktu normaliai ta programa ? aciu

o is usb rakto skaitytu iso ? aciu

ir dar norejau paklaust tu kurie turi ps2 su hdd ir kaip jie pasileidzia zaidimus ? aciu ;)

Redagavo Axis122

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jeigu atsisiusciau tai man veiktu normaliai ta programa ? aciu

o is usb rakto skaitytu iso ? aciu

ir dar norejau paklaust tu kurie turi ps2 su hdd ir kaip jie pasileidzia zaidimus ? aciu :rolleyes:

is usb rakto nepaleistu. bent jau man nepalaido... mato viska normaliai, bet neleidzia, gal mano chipas kreivas, archaiskas. kai gavau netvork adapteri, pasijungiau IDE HDD - jokiu problemu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandziau HDD pajungt per USB su USBeXtreme nieko gero viskas labai letai kraunasi neimanoma zaist

nes ant PS2 naudojama tik USB 1.1 jungtis.O HDD IDE gali pirkt bet koki.Geriau kur maziau kaista. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir dar 1 klausimas:jei mano ps2 necipuotas, is hardo skaitys neoriginalius game'us?

Jei nori paleisti games is hdd turi atsicipuoti network adapteri nusipirkti hardas ide jungtis

atsisiusti hdloaderi per kokia emule nes per torentus nera...

anglu versija svarbu ne kokia italu ir turi isirasyti ta hdloaderi i kompakta ir uskrauti turi jei uskraus..

isirasysi ir poto per memori karda pasileisi su trikampiu man atrodo...poto idedi ps2 cd paspaudi kad kopintu ir isikeli...

jei laseris neveikia yra tokia programa winhip neatsimenu tiksliai kurios pagalba gali pasijungti ps2 harda prie pc ir susikelt grajus tada viskas ore...

as pats dar neisiaiskinau nes po paskutinio ps2 hdd pajungimo prie pc visa suvariau harda bootingas dingo ir raudonai subliksedavo kai kraudavai...

tai tokia liudna istorija...su tuo winhip tai patarciau atsargiai...jei turi bapkiu tai patarciau jei kaune gyveni nunesti i silainius ten taiso ps2 ir sutvarytu idialiai

o jei turi daug laiko ir nenori mesti bapkiu ir galvoji kad tu gudresnis us meisterius bandyk...tik kad paskui nebutu kaip man..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.