altas123

XBOX 360 TV

Rekomenduojami pranešimai

paciame gale kur yra lyginama paprasto tv ir hdtv vaizda tai ten istikruju toks didelis skirtumas? hmmz krc pradedu abejoti ar man verta pirkt ta xbox :grt:;)

nusvaigo ten tie lygintojai,nera tokio skirtumo... nesuprantu kaip ten lygino

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

huh vyrai jus net neisivaizduojat kaip man palengvejo :) nes jau galvojau jei jau toks vaizdas bus zaidziant..tai jau geriau sega pirkt :) joke. pas mane tv ~5 metu senumo, tai jei vaizdas nekoks bus tada jo bandysiu prie moniko jungt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

huh vyrai jus net neisivaizduojat kaip man palengvejo :) nes jau galvojau jei jau toks vaizdas bus zaidziant..tai jau geriau sega pirkt :) joke. pas mane tv ~5 metu senumo, tai jei vaizdas nekoks bus tada jo bandysiu prie moniko jungt.

o kad ir vaizdas butu pusetinas tai ka geriau ant paprasto teliko vistiek lost ?na kaip kam gal atrodo cia,bet man tai geriau 17' monikas zaisti su 720p,negu 21' telikas su 480i

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik nesuprantu kam telika fotkint :D jei neturi HD neisgausi geriausios grafikos ir taip aisku o gausi tik vidutinia :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei turi LCD monitoriu tai junk prie moniko ir gausi HD

LCD moniko neturiu turiu tik crt bet zadu pirkt lcd iki kokio 1200lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

LCD moniko neturiu turiu tik crt bet zadu pirkt lcd iki kokio 1200lt

nesvarbu koki monika turi kad ir sena CRT,jokio skirtumo,gausi ta pati HD 720p

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik monika didesnes istrizaines nusipirk nes ant 15coliu nekaip zesis :grt:

na jei jau turi zmogus CRT monika nors 17' tai tikrai nieko geriau nepamatysi ant jokio LCD moniko,kad ir uz 1200,nebent imti nauja monika butent boxui,ir bent jau 19',tada galima,bet tikrai nebutina nes CRT monikas dar geriau gali rodyt uz ta LCD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane yra LG flatron 795 ft plus 17coliu ir palaiko 1600x1200 grafika tai ar as galeciau pamatyt 1080i grafika auksciausia.O ar butu koks lcd monikas kur palaikytu 1080i grafika.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane yra LG flatron 795 ft plus 17coliu ir palaiko 1600x1200 grafika tai ar as galeciau pamatyt 1080i grafika auksciausia.O ar butu koks lcd monikas kur palaikytu 1080i grafika.

xbox 360 VGA kabelis palaiko 640×480, 848×480, 1024×768, 1280×720 (720p), 1280×768, 1280×1024, 1360×768, ir 1920×1080 (1080p)

siaip monikas gal ir rodytu tau 1080p bet ant tokio dydzio moniko net nepamatytum skirtumo tarp 720p ir 1080p,o siaip tavo geras monikas tikrai nieko geriau nepamatysi ant jokio LCD paprasto moniko,tikrai neverta pirkti naujo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik 1nas minusas yra ant crt kad hz labai krenta su kuo didesne rezoliucija

na bet 60hz tai pakanka manau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man rodos tik 50 hz lieka ant tokios aukstos rezoliucijos, man bent asmeniskai geriau prastesne grafika bet hz daugiau, nes ilgiau palosus akys taip nepavargsta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man rodos tik 50 hz lieka ant tokios aukstos rezoliucijos, man bent asmeniskai geriau prastesne grafika bet hz daugiau, nes ilgiau palosus akys taip nepavargsta

na boxui ant moniko daugiau kaip 720p ir nereikia kaip ir,vistiek neka matysi skirtuma tarp resoliuciju,o su 720p tai hz tikrai uztenkamai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.