scalman

Nintendo 3DS konsolės naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Kiek žinau veikė, kol naujas firmware neišėjo.

 

Daugiau paskaitinėjau, rašo su New 3ds (durnas pavadinimas) neveik, o aš galvojau gal seną parduoti ir dasimetus paimti naują. Vien dėl tokios smulkmenos kaip garso mygtuko vietos pakeitimo. Taip nervina kai už pirštų kliūna dabar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mūsų kolega @Skirie man suteikė informacijos, kad club nintendo europe į savo dovanų sąrašą įtraukė eshop žaidimų. Tai jeigu turite sukauptu žvaigždučių arba nepanaudotų kodų tai pats laikas juos iškeisti į žaidimus, nes kaip jau daug kur buvo skelbta club nintendo užsidaro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oficialiai patvirtinta balandžio pirmosios nintendo direct
http://www.nintendolife.com/news/2015/03/nintendo_direct_confirmed_for_1st_april_with_updates_on_wii_u_and_3ds

Klausimas tik ar prieš tai 4chan išėjęs leak'as turi tiesios ar ne.

http://mynintendonews.com/2015/03/30/rumour-nintendo-direct-on-april-1st/

Nes jeigu tai būtų tiesa tada nusimato įdomi direct.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Varykit i eshop, nuolaidos tokiems zaidimams kaip Fire Emblem, Mario 3d land, Animal Crossing ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įsigijau New 3ds, pirma mano konsole nuo Mega Drive 2, tai metų praėjo nemenkai. Vien Pokemon Alpha Sapphire per 2 savaites surijo 90 valandų mano gyvenimo, stebina, nes pastaruosius keturis metu mažai kuri žaidimą žaisdavau ilgiau nei pora valandų. 

 

Nuostabiai atsipirko pirkinys kolkas, liūdina tik vienas dalykas jog Lietuvoj lyg ir neišeina rasti Soul Silver arba Heart Gold jam, o tai norėtųsi pabandyt juos pažaist ant tikro daikto o ne ant emuliatoriaus, kaip seniau.

Redagavo Aledar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įsigijau New 3ds, pirma mano konsole nuo Mega Drive 2, tai metų praėjo nemenkai. Vien Pokemon Alpha Sapphire per 2 savaites surijo 90 valandų mano gyvenimo, stebina, nes pastaruosius keturis metu mažai kuri žaidimą žaisdavau ilgiau nei pora valandų. 

 

Nuostabiai atsipirko pirkinys kolkas, liūdina tik vienas dalykas jog Lietuvoj lyg ir neišeina rasti Soul Silver arba Heart Gold jam, o tai norėtųsi pabandyt juos pažaist ant tikro daikto o ne ant emuliatoriaus, kaip seniau.

 

Geras heart gold, mano turbūt mėgstamiausia dalis, nes su silver ir crystal daug laiko praleidau kai buvo išėjęs ir po nemažai metų pirmas buvo žaidimas iš pokemon nuo kurio vėl užkabino. Šiaip 3ds gali drąsiai teikti, jog geriausias handheld, o gal net ir konsolė, nes pasirinkimas žaidimų tai puikus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras heart gold, mano turbūt mėgstamiausia dalis, nes su silver ir crystal daug laiko praleidau kai buvo išėjęs ir po nemažai metų pirmas buvo žaidimas iš pokemon nuo kurio vėl užkabino. Šiaip 3ds gali drąsiai teikti, jog geriausias handheld, o gal net ir konsolė, nes pasirinkimas žaidimų tai puikus.

Kolkas vistik dar ties pokemon ir kadangi nuolaida paėmiau Rune Factory 4. O Soul Silver iki Alpha Sapphire buvo vienintelis pokemon zaidimas kuriame buvau pilnai story mode pabaiges. Gaila skelbimus visus pragooglinau nesimato kad kas parduotų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolkas vistik dar ties pokemon ir kadangi nuolaida paėmiau Rune Factory 4. O Soul Silver iki Alpha Sapphire buvo vienintelis pokemon zaidimas kuriame buvau pilnai story mode pabaiges. Gaila skelbimus visus pragooglinau nesimato kad kas parduotų.

 

pokemon serija kaip ir kiti nintendo žaidimai dažniausiai pas žmones ilgai pasilieka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu is eshop perki zaidimus tai nematau problemos ir is uzsienio nusipirkti heart gold ar soul silver :) Tapati padariau pats kaina didele bet kaip pats sakei zaidimas visa tai atperka. Dar siulyciau pabandyt White arba Black labai puikus zaidimai beje kazkiek panasumu turi ir pradzia tokia atrodo iki 3ds eros pokemonu grafikos/gameplay atzvilgiu.

 

Gaila neteko pabandyt ju and paprasto DS nors labai norejau tuometu buvo isvis kazkas WOW.

Redagavo iaLgan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pokemon serija kaip ir kiti nintendo žaidimai dažniausiai pas žmones ilgai pasilieka.

Nestebina, nes viena iš pagrindinių savybių, kad galima žaist kiek nori ir vis neatsibosta.

 

Jeigu is eshop perki zaidimus tai nematau problemos ir is uzsienio nusipirkti heart gold ar soul silver :) Tapati padariau pats kaina didele bet kaip pats sakei zaidimas visa tai atperka. Dar siulyciau pabandyt White arba Black labai puikus zaidimai beje kazkiek panasumu turi ir pradzia tokia atrodo iki 3ds eros pokemonu grafikos/gameplay atzvilgiu.

 

Gaila neteko pabandyt ju and paprasto DS nors labai norejau tuometu buvo isvis kazkas WOW.

Oi pasimokiau kelis kartus pirkdamas is ebay daiktus, net bandyt nebenoriu geriau beveik 2 kart daugiau sumokėčiau čia kamnors nei prarasciau ar gauciau fake. 

 

White/Black esu bandes and emuliatoriaus, bet and DS visai kitas reikalas turetų būt. Ner ko lygint net manyt, vien RF4 palyginus su 3 kurį and emu žaidžiau, visai kitas reikalas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.