scalman

Fear 3 (F.3.E.A.R.)

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

A sequel to highly acclaimed F.E.A.R 1 & 2 was revealed in a Spanish magazine for its next month issue. The Issue will be available next month with more information.

To clear things up a bit, Warner Bros Interactive Entertainment has formally announced that FEAR 3 is currently in development at Day 1 Studios, with a planned release for Xbox 360, PS3 and PC this Autumn.

 

This third game in the franchise is set to be filled with all of the “heart-pounding paranormal horror first-person shooter” action you can handle, and will this time include cooperative play to ‘evolve’ the series beyond previous entries.

 

Alma (series antagonist and provider of the creep factor) returns in FEAR 3, but the spotlight is on her sons, Point Man from the original game, and Paxton Fettel, another antagonist from games gone by.

 

In FEAR 3, you’ll be able to play through the singleplayer game as Point Man (“a genetically enhanced super soldier”), or you can choose to play as Paxton Fettel (“whose incredible telekinetic power has given him life beyond the grave”) or Point Man in cooperative play, giving two players access to vastly different gameplay abilities and strategies.

 

To increase the horror above and beyond what we saw in earlier FEAR games, Warner Bros. Interactive Entertainment and Day 1 Studios have sought the consultation of horror director John Carpenter (who helped out with the in-game cinematics) and horror comic and script writer Steve Niles (who co-wrote the game script).

 

Founder and President of Day 1 Studios Denny Thorley said of FEAR 3:

 

“After working closely with Monolith, Day 1 is honoured to bring the next iteration of the F.E.A.R. franchise to gamers with key elements of the past games yet providing fresh combat and horror experiences in F.E.A.R. 3.

 

“Players can look forward to new features such as divergent co-op, an evolved cover system, and more scares in F.E.A.R. 3.”

 

Monolith Productions, which created FEAR 1 and 2, has apparently “passed the torch to Day 1 Studios to create a quality, powerful game.” Hopefully Monolith are up to something equally awesome.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusimato tikrai įdomi dalis :rolleyes:

tikrai idomu ka naujo ir kitokio mum parodys nauja komanda,nauji zmones kuria,gal bus kazkas dar baisesnio ir ispudingesnio.na antra dalis buvo pakankamai ispudinga tikrai.fps shooteris su horror elementais,ir tas horror labiau ejo i pasamone.tikrai idomu buvo.laukiam kas cia naujo bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad kompanija ta pati. Monolith. Day 1 studia, tik perkels viska i konsoles. Main platform is PC!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad kompanija ta pati. Monolith. Day 1 studia, tik perkels viska i konsoles. Main platform is PC!!!

Monolith Productions, which created FEAR 1 and 2, has apparently “passed the torch to Day 1 Studios to create a quality, powerful game.” Hopefully Monolith are up to something equally awesome.

na kaip sakoma, Monolith perleido zaidimo kurima Day 1 studijai,taigi zaidimas bus nebe Monolith,kaip buvo pirmos dvi dalys.o kitu zmoniu,nesvarbu kad jie ir tam paciam kambary tegu kuria zaidima,kiti zmones ,reiskia kitokias idejas,kitoki igyvendinima.citatotoj rasoma kad tikimasi ir is Monolith kazko gero,nes sitas jau nebe ju darbas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galetumete man paasikint visa istorija sitos serijos? As perejes tik Fear 2, nes pirmo nepabaigiau, del seivo praradimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nu, tikrai įdomu darosi. Ypač tas co-op mode.

Iš tikrųjų smagus dalykas, kad daugelis žaidimų dabar naudoja co-op savo žaidimuose, nes man asmeniškai ant Playstation 2 buvo nepakankamai kelių žaidėjų režimo žaidimų.

Bet ne tame esmė. Aš tikrai labai suintriguotas šios dalies. Tikėkimės jie išlaikys ir net pagerins grafiką bei efektus.

 

Ir tikiuosi, kad šis Fear mane išgąsdins. Trūksta gerų horror žaidimų..

 

P.S Tavo paveiksliukai nusprogo, scalman.

Redagavo blindside

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

kazkodel paduoda senienom.kazkip visi eina pirmym ir rodo labai grazius dalykus ir visko daugiau..cia jau antras treilersi,ir vis kazkaip man kazkokiom senienom kvepia ten viskas..matyt varikliuka ta pati naudoja ir nieko daug netobulino..gal del to na..nzn...ir bej kur ten tas FEAR ?? tipo ni baisu turetu buti..2 dali buvo tikrai geru momentu..cia kazkaip...na nematau nieko apart saudymu..

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau sugadino man F.E.A.R įspūdį.

Šiais laikais toks dalykas kaip geras horror žaidimas neegzistuoja, tik kiša savo suknistus action.

Ačiū naujiesiems kūrėjams, kad sugadinot dar vieną frančižę. Toks pat likimas kaip ir RE5.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vietomis tai gryna X-menųkopija: vengence - wolverinas, o deception - magnet'as. ;DD Nežinau kaip jum.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.