BenQ

PSP 1003 nulauzimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, atsiprasau, kad rasau cia taip, bet labai noriu nusilauzti psp, taciau niekaip nerandu nuorodos, o kituose nelabai suprantu. PSP 1003 Phat, versija 4.50. Gal galite padeti, naujokas esu. Kaip cia viska reikia padaryti? Reikia tam atminties korteles ir paskui tik su ja jis bus atlauztas, taip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu pirma tau reikia Pandora baterijos, tada tik korteles.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pandoros 1003 tikrai nulauzinet nereik :D Ir pilnai nulauziamas su chiken hen

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvo 4.50 kaip jis raso, dabar man i private klause ar as 6.20 su pandora isilauziau, isilauziau 6.10, jei turi zemesne arba 5.03 tai galim islauzt be pandoros, jau vienam zmogeliui padejau. ;] ner problemos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nenoriu kurt naujos temos, bet noriu pasiklaust, tad parasysiu cia. Nusipirkau naudota psp 2001, jame yra irasyta 5.00 m33-4 cfw ir dabar kazkaip reikia atsinaujint iki gen d3. Skaiciau pora gidu cia, kur reikia pirma i gen a, gen b, gen c, gen d naujintis, po to maciau kazkur rase, kad galima iskart is 5.00 m33-6 i gen d3. Tai dabar noriu paklaust koks paprasciausias, greciausias budas atsinaujint is mano turimos cfw i gen d3? Kas blogo gali nutikt naujinant cfw ir kur yra dazniausiai daromos klaidos naujinant cfw?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Am del GEN-d3 priklauso nuo data code tavo psp jei palaiko tai atsisiunti D1/D2/D3 visus is eiles rasai ir tiek tau kaip ir chikenheno naudot nereikes nes pas tave jau atristas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nenoriu kurt naujos temos, bet noriu pasiklaust, tad parasysiu cia. Nusipirkau naudota psp 2001, jame yra irasyta 5.00 m33-4 cfw ir dabar kazkaip reikia atsinaujint iki gen d3. Skaiciau pora gidu cia, kur reikia pirma i gen a, gen b, gen c, gen d naujintis, po to maciau kazkur rase, kad galima iskart is 5.00 m33-6 i gen d3. Tai dabar noriu paklaust koks paprasciausias, greciausias budas atsinaujint is mano turimos cfw i gen d3? Kas blogo gali nutikt naujinant cfw ir kur yra dazniausiai daromos klaidos naujinant cfw?

neklausyk ka sako su tuo d1 d2 d3, kaskart visvien perrasomi failai, as ten sakaiu iki 5.00 m33-6 atsinaujink ir tada gen d3 final kisk viskas ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ten procesas toks pats kaip gide? Pirma isimetu i kortele m33-6 failus, per psp renkuos ten ta update, atupdatina, ikeliu D3 final ir vel taip pat? Ar yra kokia rizika, kad kazkas atsitiks psp (brick ar kaip ten? as visiskai zalias psp srity kol kas)?

 

Be to pas mane po baterija niekur neraso koks tas data code yra. Tik data parasyta, turbut pagaminimo.. 2007-06-24

Redagavo Samadielka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane ir nerase koks skirtumas koks blie isilauzia gi. krc ner tos rizikos jei jau sedi cfw. isiupdatink isikeles i psp/update berods ten nu kaip raso taip daryk ir gausis.

 

tada jei luztu psp kraunantis

 

isjunk pilnai laikyk R ir ijunk laikydamas, pateksi i recovery menu, eik advanced settings format flash 1 and restore settings ir nebepakibs, bet jei jau sedi cfw tai gali ir neprireikt ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui uz info :) Jau atsinaujinau, maniau bus sunkiau.. :)

ner ten nk sunkaus, pandora as dariaus pirmakarta laikydamas slima rankoj :) palaikiau ijunges 5 min ir jau pradejau lauzt ;DD ir pavyko zinoma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu kurti naujos temos, parasysiu cia. Mano psp 1004 ar galima isirasyti man skype (is kur parsisiusti?)

Negalima, ant 1004 skype neveikia, nes per mažai ram'u tik 32 mb, ant slim'u yra 64 mb ir veikia skype.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.