sweeper

Gta vice city stories

Rekomenduojami pranešimai

Taigi isirašiau ir nera Radijos ta prasme ijungi radijos stoty ir negroja bandžiau ir pagarsint viska niekas nepadejo bandžiau ir siustis išnaujo ir nieko nepadejo kur esme?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai aisku kad rip ;) taigi su radijo stotim uzima ~1600 mb ,pats abi versijas (rip ir ne) esu turejas ir gali nepasakot kad su ripu veike radijo stotys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne. Pas mane tiek pat uzima su radijo sotim. Prblema dar gali buti tame, jei esi paleides koki plugina, kuris nesuderintas su GTA. Man taip daznai buna su homebrew programom, jei palieku ijungta vcscheatdevice371.prx plugina :thumbsup4:

Redagavo usblaidas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane išvis kartais buna taip kad važiuoji ir pradeda nežmoniškai strigti po keliu sek atstringa ir vel veikia normaliai :? ir čia tik su GTA tai gal tas ripas netikes?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane išvis kartais buna taip kad važiuoji ir pradeda nežmoniškai strigti po keliu sek atstringa ir vel veikia normaliai :? ir čia tik su GTA tai gal tas ripas netikes?

Pas mano drauga lygiai tas pats su GTA VCS ir tik su situo zaidimu, tai manau kad kaip ir sakai gali buti netikes ripas, siulau kita pabandyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

compresacija ir korta kalta ;], perdaug suspaustas turbut i cso, su blogai formatuota korta arba leta stringa, su norm korta arba nekompresuotas nestringa, isbandes ir su lcs tas pats budavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.