VilkasPilkas

Ps2 slim aušintuvas

Rekomenduojami pranešimai

Norėjau paklausti apie Playstation slim aušintuvą.Kaip jis turėtų dirbti?Pas mane rodos jis truputį traška,na girdisi lyg traškėtų.Kaip kad vaikai darydavome.Prie dviračio padangos prisegdavome kažkaip pagaliuką ar pnš ir važiuodami ratas traškėdavo.Aišku žymiai čia silpniau traška,truputėlį.Buvau išardęs ir rodos sukasi normaliai kaip turėtų,o ir jaučiasi iš šono pačio ps2 įjungto kaip vėjukas pučia.

 

Tai kaip pas jumis dirba tas slimo aušintuvas.Skleidžia kokius garsus?Ar turėtų jo nesigirdėti?

Tai pat norėjau paklausti kaip su tais USB papildomais aušintuvais.Jie statosi viduje ar išorėja kaip nors.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėjau paklausti apie Playstation slim aušintuvą.Kaip jis turėtų dirbti?Pas mane rodos jis truputį traška,na girdisi lyg traškėtų.Kaip kad vaikai darydavome.Prie dviračio padangos prisegdavome kažkaip pagaliuką ar pnš ir važiuodami ratas traškėdavo.Aišku žymiai čia silpniau traška,truputėlį.Buvau išardęs ir rodos sukasi normaliai kaip turėtų,o ir jaučiasi iš šono pačio ps2 įjungto kaip vėjukas pučia.

 

Tai kaip pas jumis dirba tas slimo aušintuvas.Skleidžia kokius garsus?Ar turėtų jo nesigirdėti?

Tai pat norėjau paklausti kaip su tais USB papildomais aušintuvais.Jie statosi viduje ar išorėja kaip nors.

Pas mane bent kai ps2 slim dirba isvis beveik nieko nesigirdi. Truputi galima isgirsti ventiliatoriaus sukimasi, bet ne traskejima, gal koks laidelis pas tave liecia ventiliAtoriu? O tu atsukes ventilaitoriaus rankiniu budu nebandei pasukti?

Redagavo Fisherman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prispaust bandyk, pacia daly kur sparneliai yra, prisuk stipriau, gal laidelis tikrai kimba, siaip nesigirdi nieko kai zaidi, nebent kartais tyliai pasiausina ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali but labai uzdulkejes ausintuvas, jei sonai uzkerpejo tai sparneliai greiciausiai liecia tas dulkes ir gaunasi traskejimas, jei ne tai kaip kiti sake gal laidas liecia, o gal guolis subirejes todel ir traska issiimk ji atidziai apziurek, isemes pajung jam maitinima nuo batareiku ir klausyk ir zek kur tau ten jis trashka, del isorinio ausinimo, tai jo tau nereikia bereikalingas pinigu leidimas, ps2 atausina pacio kompo ausintuvas puikiai, beje jis jungiamas isoreje

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai visai nesigirdi nieko, kaip dirba. Girdisi tik kaip diskas sukasi. Diską išėmus jokio garso.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.