hpeeed

Piratinis MW2 harde, orginalas LIVE?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Mano orginalus MW2 diskas suskilo, taigi dabar jis net nebeisirasho y mano harda. Taigi, ar galima taip padaryt, kad nueiciau pas draugeli su savo ipodu ( kuris dabar kaip hardas po USB updato) ir jis man su savo flashintu boxu yrashytu mw2 y ipoda? ( xbox neflashintas)

As parsineshciau ir loshciau su orgu, tik jo neskaitytu, nes jis harde butu.

 

Ar imanoma? ar negauciau bano? prashau pagalbos !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Mano orginalus MW2 diskas suskilo, taigi dabar jis net nebeisirasho y mano harda. Taigi, ar galima taip padaryt, kad nueiciau pas draugeli su savo ipodu ( kuris dabar kaip hardas po USB updato) ir jis man su savo flashintu boxu yrashytu mw2 y ipoda? ( xbox neflashintas)

As parsineshciau ir loshciau su orgu, tik jo neskaitytu, nes jis harde butu.

 

Ar imanoma? ar negauciau bano? prashau pagalbos !

Nieko tokio nes tai žaidimo failai, bet jei tau diskas suskilo tai neišeis pasileist, nes paleisti žaidimą iš HDD reikia disko ji kažkiek paskaito ir nustoja sukt nu žinai turbūt.

Redagavo ch0k3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko tokio nes tai žaidimo failai, bet jei tau diskas suskilo tai neišeis pasileist, nes paleisti žaidimą iš HDD reikia disko ji kažkiek paskaito ir nustoja sukt nu žinai turbūt.

Shtai vienas draugas sako, kad jam tai seniau buvo, bet uzsimetus harda ant kito boxo zaidima prashe perinstalliuot. Tai reishkia, kad tai neimanoma?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Shtai vienas draugas sako, kad jam tai seniau buvo, bet uzsimetus harda ant kito boxo zaidima prashe perinstalliuot. Tai reishkia, kad tai neimanoma?

Nežinau tokioj situacijoj nebuvau susidūres bet esu kėles žaidimą iš vieno HDD į kitą ir viskas veikė puikiai, tik kad ilgokai reikėjo palaukt kol perkels su HDD transfer toolu, bet per falshus ar ipodą tavo atveju tai greičiau turėtų įvykt ir jei jau nepavyks tai bent jau bandei kažką ;)

Redagavo ch0k3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.