SudraSkytaS

PSN SPAM

Rekomenduojami pranešimai

Šiuo metu, labai išpopuliarėjo spaminės žinutės PSNe, su visokiais pažadais tipo: "Turėsi amžiną potenciją, jei išsiųsi šią žinutę 69 kartus". Ir panašiai... Realiai žadami yra visokie BETA raktų dalinimai, PSN'o sąskaitos papildymai ir t.t. Ir kas keisčiausia, žmonės tuo tiki, ir siuntinėja tas žinutes visiems, kam gali....

Ką apie tai manote? Gal patys siuntinėjate tokias žinutes, ir net gavote realios naudos iš to? O gal, kaip ir mane, tos žinutės tik nervuoja?

 

Mane asmeniškai spamas ant tiek užkniso (gaunu po 2-3 žinutes per dieną), kad parašiau PSN'e perspėjimą, jog atsiuntęs spaminę žinutę žmogelis, bus sėkmingai ištrintas iš mano friend listo, kuo kelis kartus jau pasinaudojau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau gavęs tokią žinutę. Ir tiesa sakant tokie dalykai jeigu prasideda PSN jau - blokuoti reikia tokius vartotojus (spammerius) aplamai.

Kai-kurie žmones neturi nei sažinės nei elementarios etikos taip darydami. Taigi pvz nuo manęs tai iškarto buna blokas ir report Sony atstovams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...ir report Sony atstovams.

Na manęs dar iki tiek nedavedė, bet jaučiu greitu laiku, teks kažko rimtesnio griebtis, negu vien tik ištrynimas iš draugų sąrašo...

 

Skeith, šiaip įdomu, kokiu būdu tu reportini SONY? Rašai e-mailą, ar kažkur gal pačiame PSN'e yra REPORT funkcija? Gal kada pravers... :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi pradeda nervuoti tokios nesąmonės.... tas pats kaip ir per telefonus sms ėjo... nors niekas taip ir negavo nieko. Vieniem parašai kad čia nesąmonė čia yra ir žmonių durninimas, tai kitą dieną vėl atsiunčia kitą jau spam. Niekaip jiems nedašunta kad tai apgaulė, siuntinėja kaip maži vaikai, nekreipdami dėmesio, ir su viltim kad gaus tą jų įvardintą dalyką. Manau ir man tuoj reiks imtis priemonių, bet būna ir tokių atvejų kad loši kokį žaidimą MP (BC2) ir pareina iš nepažįstamo žmogaus spam....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiuo metu, labai išpopuliarėjo spaminės žinutės PSNe, su visokiais pažadais tipo: "Turėsi amžiną potenciją, jei išsiųsi šią žinutę 69 kartus". Ir panašiai... Realiai žadami yra visokie BETA raktų dalinimai, PSN'o sąskaitos papildymai ir t.t. Ir kas keisčiausia, žmonės tuo tiki, ir siuntinėja tas žinutes visiems, kam gali....

Ką apie tai manote? Gal patys siuntinėjate tokias žinutes, ir net gavote realios naudos iš to? O gal, kaip ir mane, tos žinutės tik nervuoja?

 

Mane asmeniškai spamas ant tiek užkniso (gaunu po 2-3 žinutes per dieną), kad parašiau PSN'e perspėjimą, jog atsiuntęs spaminę žinutę žmogelis, bus sėkmingai ištrintas iš mano friend listo, kuo kelis kartus jau pasinaudojau.

nu seip tu visada protingai kalbi ir viska, bet paziurek ka pats cia parasei. :) nu pagalvok kur kada kazkas is to gavo realios naudos su realiais irodymais? ant pc tokie "laimes laiskai" gan populiarus buvo (kazkaip nebegaunu nei as, nei seimos nariai dabar ju) ir niekas isskyrus tie kurie juos pradeda negauna is to kazkokios naudos. nebent pasamoneje pradeda suktis pasitikejimas savimi "nes man turi sektis!"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar nesusidūriau su šita problema nes neto kol kas nepasijungiau ant ps3, bet kiek XBL lošiu tai ateina irgi nesamonių tokių tik ne taip kad išsiūsk dar kažkiek žmonių, bet tipo nueik į tą ir tą saitą ir gausi nemokamų microsoft pointų arba goldo ir visiškai iš nepažystamų žmonių, bet labiau užnkisa kaip voice message atsiunčia tai dar turi išklausyt, nu spamas visur spamas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man vienas forumietis( 13 ar 14 metu kaip paaiskejo veliau) siuntinejo pastoviai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai pries kelias savaites gavau kelias žinutes, kuriose parašyta, kad tipo jo gimtadienis šiandien ir tai kas antram žodyje klaida, siuntėjų nikai išvis niekada negirdėti, kažkas neturi ka veikt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu seip tu visada protingai kalbi ir viska, bet paziurek ka pats cia parasei. nu pagalvok kur kada kazkas is to gavo realios naudos su realiais irodymais?

Nu B.L.E.T., chebra, negi jums kiekvieną žodį reikia suvirškinti? :) Girdėjot apie tokį dalyką kaip SARKAZMAS? :D

rašiau:

Ir kas keisčiausia, žmonės tuo tiki...

paskui:

Gal patys siuntinėjate tokias žinutes, ir net gavote realios naudos iš to?

Nematai prieštaravimo? :D:) Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo daznai ir as gaunu spamo, tipo kad ten nusiusi pranesima ir gausi i pinigu....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu pora kartu gaves , bet jei paskaitai ka raso , tai ten toks apsurdas yra , kaip zmones ant tokiu dalyku uzkimba ..

Gavau is kaskokio uzseniecio , zinute , kad tipo jam palikima paliko ir man kaskokia deze turi duoti su "ONE MILLION PUOUNDS OF DOLLARS" , supraskit kaip norit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas prasidejo kai idiege copy/paste funkcija.

Senaiu i diena po kelias gaudavau, dabar aprimo.

Jei atsiuncia nepazystamas tai trinu is friends list, jei pazistamas- ispeju kad daugiau nesiustu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.