marchiusm

Kaip į NEjtag'intą xboxą HDD perkelti arcade, demo, themus naudojant USB raktą

Rekomenduojami pranešimai

Man paaiskinkit kam tie title updates reikalingi? Cia kokius smulkius bugus pataiso, kuriu beveik nesimato, ar kas nors rimciau?

tragiskas klausimas bet atsakysiu - title update a.k.a game patch - zaidimo papildymas, paprasciausias, daznai taisantis zaidimo kureju paliktas klaidas ar kitus smulkius nesklandumus, kartai title update prideda zaidimui skirtu papildymu veikima, ju atpazinima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tragiskas klausimas bet atsakysiu - title update a.k.a game patch - zaidimo papildymas, paprasciausias, daznai taisantis zaidimo kureju paliktas klaidas ar kitus smulkius nesklandumus, kartai title update prideda zaidimui skirtu papildymu veikima, ju atpazinima.

turiu toki nedideli prasyma, gal galetum trumpai ir aiskiai papasakoti, kaip susimesti TU?

Kas liecia THEMES, GP, DEMO zinau, o cia kalbi apie kazkokia nauja versija. kieno? XTAF? kaip tik noreciau COD:MW2 update'tintis. ACIU :D

 

paskubejau berasydamas ir klausdamas. radau. http://www.playmanija.net/forumas/index.php?showtopic=22075

Redagavo laumius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai duoda TU daryt ar ne. nes demo bei arcade trial kazkaip jokios naudos is ju nera kaip ir.kol kas USB dar negali daryt to ka gali X HDD idejas i pc,kur gali LDC senesniu susimest,tuos pacius seivus,demo,bei arcade trialus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man su modio programele pavyko susimest TU update ir rosterius ant 2k10 per usb atmintine :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man su modio programele pavyko susimest TU update ir rosterius ant 2k10 per usb atmintine :weep:

Jeigu negaila galetum ir man paaiskint kaip viska darei? Nes man irgi labai reikia TU ant 2k10 pasidaryt ir roosterius naujus isimest. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu negaila galetum ir man paaiskint kaip viska darei? Nes man irgi labai reikia TU ant 2k10 pasidaryt ir roosterius naujus isimest. :weep:

TU update kaip isimest parasyta cia: http://www.playmanija.net/forumas/USB-STOR...das-t22075.html

o su rosteriais yra taip: uzseivini rosterius i usb per 2k10, tada per modio atsisiunti naujus rosterius ir padarai replace files. Nezinau ar aiskiai parasiau, bet tikiuosi suprasi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

TU update kaip isimest parasyta cia: http://www.playmanija.net/forumas/USB-STOR...das-t22075.html

o su rosteriais yra taip: uzseivini rosterius i usb per 2k10, tada per modio atsisiunti naujus rosterius ir padarai replace files. Nezinau ar aiskiai parasiau, bet tikiuosi suprasi :weep:

O is kur atsisiust naujausius roosterius ir is kur atsisiust ta programele modio?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O is kur atsisiust naujausius roosterius ir is kur atsisiust ta programele modio?

Ne į temą

just google :weep: o rosterius ten pacioje pragrameleje rasi siustis
.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tragiskas klausimas bet atsakysiu - title update a.k.a game patch - zaidimo papildymas, paprasciausias, daznai taisantis zaidimo kureju paliktas klaidas ar kitus smulkius nesklandumus, kartai title update prideda zaidimui skirtu papildymu veikima, ju atpazinima.

dar galima prideti jog neiseis zaisit kartu per system-link (su xlink/leaf) jeigu skirsis udates versijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.