atomas

PlayStation Store

Rekomenduojami pranešimai

Kasko nepamatei turbut nes vien su misijom dlc yra 5, dar vault hunter upgrade pack, kur prideda 11lvl ir nauju ginklu prisideda, tai i 8£ niekaip neitelpi. Geriau imk season pass bent galva bus rami nes viska turesi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki draugai playmanai. Iškilo man tokia dilema: aš šiuo metu turiu UK PSN accountą, tačiau norėčiau pirkti žaidimus US parduotuvės. Tai dabar jeigu aš susikurčiau US accountą ir per jį pirkčiau žaidimus, ar aš vistiek galėčiau žaisti šiuos žaidimus per savo UK paskyra? Jeigu galima, tai kaip būtų su DLC? Kaip suprantu juos reiktų pirkti iš US store, bet ar jie veiktų man per UK accountą?

Ačiū labai už atsakymus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki draugai playmanai. Iškilo man tokia dilema: aš šiuo metu turiu UK PSN accountą, tačiau norėčiau pirkti žaidimus US parduotuvės. Tai dabar jeigu aš susikurčiau US accountą ir per jį pirkčiau žaidimus, ar aš vistiek galėčiau žaisti šiuos žaidimus per savo UK paskyra? Jeigu galima, tai kaip būtų su DLC? Kaip suprantu juos reiktų pirkti iš US store, bet ar jie veiktų man per UK accountą?

Ačiū labai už atsakymus.

Dėl DLC nežinau, tačiau žaidimus pirktus US parduotuvėje žaisti tikrai galėsi, tik reikės tiek US tiek UK acountą nustatyti kaip primary konsolėje

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki draugai playmanai. Iškilo man tokia dilema: aš šiuo metu turiu UK PSN accountą, tačiau norėčiau pirkti žaidimus US parduotuvės. Tai dabar jeigu aš susikurčiau US accountą ir per jį pirkčiau žaidimus, ar aš vistiek galėčiau žaisti šiuos žaidimus per savo UK paskyra? Jeigu galima, tai kaip būtų su DLC? Kaip suprantu juos reiktų pirkti iš US store, bet ar jie veiktų man per UK accountą?

Ačiū labai už atsakymus.

DLC turi būti to paties regiono.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi po ilgos pertraukos pirkau zaidima is US PSN (NBA 2K15), bet atsirado problema, kad zaidimo negaliu paleisti (einantis laikas rodo likusi laika iki oficialaus zaidimo isleidimo UK/IE). Ka blogai dariau, kad US versijos negalejau paleisti US isleidimo diena? :D Noriu isvengti tokiu problemu ateityje 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, uztenka US account'a kaip primary tureti ir tiek. Isprendziau problema istrindamas ir vel atsisiusdamas zaidima. Tiesa 47GB nejuokas + PSN suletejes snd, tai kazi ar normaliai pazaisiu  :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane jau pradeda erzinti. Mokamas servisas, bet jauciasi, kad visiskai nepajudejes ne per zingsni nuo PS3 laiku. Visiskai negali susidoroti su dideliais srautais. Jau dabar aisku, kad ir vel sventiniame sezone online nepalosim be problemu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man viskas puikiai veikia.

Ditto. Jokiu problemu.

 

Portus susikonfguruokit ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.