atomas

PlayStation Store

Rekomenduojami pranešimai

Palaukit rudens tada pradės dalinti gerus,gi vasarą tuoj po vasaros atsiras daugiau žmonių pliuse ir šaus gerų game

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esate kas rase i supporta  SonyEntertainment.UK@eu.sony.com del kokiu problemu? idomu kaip greit jie reguoja i pasta jei isvis reguoja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esate kas rase i supporta  SonyEntertainment.UK@eu.sony.com del kokiu problemu? idomu kaip greit jie reguoja i pasta jei isvis reguoja

 

parasyk kad ps4 kaina nuleistu 40 procentų, jauciu neatrašytų :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@waldaz rašiau į suporta tai atrašė per dvi dienas, ir pasiūlė man skambinti dėl mano problemos, paskambinau 10min teko laukti kol sujungs, ir 10min jau kalbėjau, ir pasakė kad per 12val sutvarkys, gavau e-mail po 2val. kad sutvarkė jau  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@waldaz rašiau į suporta tai atrašė per dvi dienas, ir pasiūlė man skambinti dėl mano problemos, paskambinau 10min teko laukti kol sujungs, ir 10min jau kalbėjau, ir pasakė kad per 12val sutvarkys, gavau e-mail po 2val. kad sutvarkė jau  

dekui uz info

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esate kas rase i supporta  SonyEntertainment.UK@eu.sony.com del kokiu problemu? idomu kaip greit jie reguoja i pasta jei isvis reguoja

Rases - ne. Kaip ir visur, atsakineja ilgai, bent tiek girdejes. Skambines esu kelis kartus. Viskas greitai ir aiskiai ir zymiai paprasciau, nei emailai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rašiau šiaip priklauso kada rašai aš rašiau apie 18 vakare atrašė kita rytą tik

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

An error has occurred with PlayStation store. Close and restart the application. Press the PS button to quit the application.

 

Tokie pranešimai nekankina jūsų po atnaujinimo? Skaičiau, jog nemažai kam taip, tuo pačiu ir man. Neveikia store per pačią PS3 konsolę. Tenka per WEB parduotuvę siųsti ir paskui gaudyti per konsolę.

 

Pats dar nebandžiau, bet galimi sprendimo būdai:

Delete the Store app by pressing Triangle on the Store icon and then delete. Then reinstall the app by pressing X.

 

Rebuild your database on your PS3. To do this go to Safe mode on your PS3 and select option https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/1488

 

Try purchasing items from the web store: https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-us/home/main

 

Tiesa, pas amerikonus radau, o ne savus (?).

Redagavo Mantinijo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iki Liepos 31 jei ką pirksit iš ps store, gausit iš Sony kodą pažiūrėt tam tikram regionui skirtą filmą. Filmai neįspūdingi, bet sistema veikia :D gavau filmą "london" su statham, atėjo kodas po 4 dienų. Visa info:     http://blog.eu.playstation.com/2014/07/01/enjoy-movie-us-july/   edit : kazko neduoda ziuret filmo,raso content not available at this time. Netinka LT ip? :D

Redagavo tomashex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Resident Evil Remastered Coming to PS3 and PS4

Capcom has announced that Resident Evil will be remastered, and will be released for the PlayStation 3 and PlayStation 4 in 2015.

 

The game will be available only as a digital download. This remastered version will be based on the 2002 GameCube remake of the original PlayStation version which revolutionized the survival horror genre in my opinion. The game will feature resolutions of 1080p on the PS4 and 720p on the PS3, and will also feature 5.1 surround sound. You will be able to play the game in its original 4:3 aspect ratio, or 16:9 widescreen.

 

New additions also include various control options as well as a scrolling camera, a feature that deviates from the original's fixed camera view. pagaliau,ir ant playstuko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip manot, verta iš dabartinio Summer Sale imt Borderlands 2 Season Pass (13,49£) ? Nes kolkas aš galvoju paprasčiausiai nusipirkt Add-Ons packą su pagrindiniais DLC (naujos misijos, trofėjai), o tų skinų ir visokio kitokio BS, kurį siūlo season pass man nelabai reikia, plius pagrindiniai Addonai kainuotų tik ~8£. Tai jei kažkas esat nusipirkę season pass patarkit ar yra ten kažkas dar įdomaus, neskaitant pagrindinių DLC.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.