televizorius

XBOX Points, Live Subscriptions, akcijos, nuolaidos

Rekomenduojami pranešimai

Ką manot apie tokią temą?

Juk gerai būtų turėti vienoje vietoje nuorodas į "kur pigiau", "akcijas" (pvz 1 month už 1 svarą) ir pan.

 

 

 

Ką tik pirkau iš http://www.gamecards.eu/ per paypal. Paypal'e mastercard'as lietuviškas. Live account'as - UK.

Rašo, kad naujus vartotojus autorizuoja per 15 minučių.. bet autorizavo per 1 valandą (english speaking lady from support was out for lunch).

Autorizavus per kelias minutes atėjo kodai.

 

Suvedant kodus įvedžiau į savo profailą MS būstinės Londone adresą (kaip savo namų).

Viskas suveikė.. MSP jau Xbox'e :thumbsup4:

 

Kadangi reikėjo beveik skubiai - pasirodė pigiausiai. Nors šiaip XBL Gold'as 1 mėnesio 4 Litais pigiau kainuoja pačiame MS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paskaiciuokime tuo paciu. mano zinomi saitai ir tie kuriuos dabar suradau nete:

 

gamercards.eu:

 

3 month gold'as:15 eu (52 Lt.)

12 month goldas: 32 eu (110 Lt.)

4200 points: 39 eu (135LT.)

 

xbox.com (is MS tiesiai):

 

3 Month Gold - £14.99 (61Lt.)

12 Month Gold - £39.99 (162Lt.)

4000Points - £34.00 (4200 nera) (138Lt.)

 

maximuscards.com

 

3 month - $20 (53Lt.)

12 month - $43 (113.5Lt.)

4200 points - $59 (156Lt.)

 

amazon.co.uk:

 

3 month - £14 (57Lt.)

12 month - £35 (142Lt.)

4200 points - £35 (142Lt.)

 

live-codes.com:

 

3 month - £13.50 (55Lt.)

12 month - £32 (130Lt.)

4200 points - £34 (138Lt.)

 

cardscodes.com:

 

3 month - £13 (53Lt.)

12 month - £28 (113Lt.)

4200 points - £35 (142Lt.)

kolkas geriausias gamercards bet cardscodes labai arti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://cardscodes.com/ + Promotional Code: uk76user (Discount: £0.50)

aciu zmogau, sito saito ieskojau bet niekaip rast nesugebejau pildydamas ta posta virsuje. :) beto, tas kodas nuo prekes kiekvienos ar nuo vieno pirkimo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

aciu zmogau, sito saito ieskojau bet niekaip rast nesugebejau pildydamas ta posta virsuje. ;) beto, tas kodas nuo prekes kiekvienos ar nuo vieno pirkimo ;)

 

tas kodas tipo jei perki kanors uz 10 svaru ar daugiau, tokia mazha nuolaidele bet vistiek pora lituku ;) ir jis turejo senai but pasibaiges, bet pries kelias dienas pirkau 3 men abonenta tai dar veike. cia saitas persikrauste is http://xboxliveuk76.com/ ir mol seniems useriams i emeila ta koda atsiunte

Redagavo aibo77

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xbox.com akcija. 3 men. goldo 7.50 svaru. taigi apie 31 lita. jeigu turit galimybe nugriebkit nes kitur po ~15 svaru eina. kaina susilygina su tom kurios buna uz 12 menesiu. (~120lt) kas mano manymu yra labai geras pasiulymas. nes paprastai tai buna ~50+LT uz 3 men.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xbox.com akcija. 3 men. goldo 7.50 svaru. taigi apie 31 lita. jeigu turit galimybe nugriebkit nes kitur po ~15 svaru eina. kaina susilygina su tom kurios buna uz 12 menesiu. (~120lt) kas mano manymu yra labai geras pasiulymas. nes paprastai tai buna ~50+LT uz 3 men.

Tai kad galima kiek mačiau šita akcija pasinaudoti tik per dashboard'ą arba MS marketplace'ą. O tai reiškia, kad reikia turėti kreditinę (UK ar USA.. priklausomai nuo gamertag'o lokalės).

 

Tad akcija kaip ir vargu ar kam pavyks pasinaudoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad galima kiek mačiau šita akcija pasinaudoti tik per dashboard'ą arba MS marketplace'ą. O tai reiškia, kad reikia turėti kreditinę (UK ar USA.. priklausomai nuo gamertag'o lokalės).

 

Tad akcija kaip ir vargu ar kam pavyks pasinaudoti.

Nesnekek nesamoniu pasinaudojau sia akcija. Tiesiog vedant korteles duomenys pasto koda reik nurodyt UK arba USA priklausomai nuo profilio. Sumokejau 31lt + MS nuskaite 1 svara uz korteles priregistravima.

Redagavo mantosis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesnekek nesamoniu pasinaudojau sia akcija. Tiesiog vedant korteles duomenys pasto koda reik nurodyt UK arba USA priklausomai nuo profilio. Sumokejau 31lt + MS nuskaite 1 svara uz korteles priregistravima.

 

tai kaip tau atitiko tas pasto kodas, man labai idomu. Nes uk, prie tawo banko saskaitos automatiskai eina post code, pagal kuri yra tikrinama ar tikrai tam asmeniui priklauso si kortele .....wtf???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesnekek nesamoniu pasinaudojau sia akcija. Tiesiog vedant korteles duomenys pasto koda reik nurodyt UK arba USA priklausomai nuo profilio. Sumokejau 31lt + MS nuskaite 1 svara uz korteles priregistravima.

Manage Payment Options -> Add new credit card -> suvedu savo mastercard'o duomenis (card holders name ir adresas būna užsipildęs automatiškai; pas mane ten realus adresas Londone su realiu Zip'u) -> Spaudžiame Save -> Gaunam rezultatą: Your credit card could not be authorized. Please contact your credit card provider, or enter a different credit card.

 

Bet va atsiranda šaunuolių, kuriems pavyksta, kai tuo tarpu 99.99% lietuvių, kurių kortelės išduotos Lietuvoje, susiduria su aukščiau aprašytomis problemomis.

 

tai kaip tau atitiko tas pasto kodas, man labai idomu. Nes uk, prie tawo banko saskaitos automatiskai eina post code, pagal kuri yra tikrinama ar tikrai tam asmeniui priklauso si kortele .....wtf???

Pas jį gal kortelė iš UK yra.. tik jis pats to dar nežino :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo... Swedbanko kortele. Paprasciausiai viska vedziau kaip yra banke nurodyta (vardas, pavarde, adresas ir t.t.) tik pasto koda UK vedziau ir viskas pavyko is pirmo karto.

Redagavo mantosis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo... Swedbanko kortele. Paprasciausiai viska vedziau kaip yra banke nurodyta (vardas, pavarde, adresas ir t.t.) tik pasto koda UK vedziau ir viskas pavyko is pirmo karto.

Na man nepavyko jokiomis kombinacijomis. Kortelė: mastercard iš swedbanko. Tiesa ji - "fiksuotų įmokų" (ex EGO). Tad gali būti niuansų (nors iki šiol - su jokiais niuansais nesusidūriau).

 

Vienu žodžiu.. Tavo atvejis, unikalus (jei tiesa).

Palaukime bent antro tokio visoje Lietuvoje!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man nepavyko jokiomis kombinacijomis. Kortelė: mastercard iš swedbanko. Tiesa ji - "fiksuotų įmokų" (ex EGO). Tad gali būti niuansų (nors iki šiol - su jokiais niuansais nesusidūriau).

 

Vienu žodžiu.. Tavo atvejis, unikalus (jei tiesa).

Palaukime bent antro tokio visoje Lietuvoje!

Mano draugui su master cardu irgi napavyko. Pas mane pati VISA.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O galeciau dabar uz ta akcija nusipirkt 3men membership, bet ji panaudoti pvz po puses metu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.