DiOn3

Nepasileidžia ant vieno pc XBL!

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, pas mane yra 2 pc (xp ir vista), ir gal žinot kodėl xbl paleidžia tik ant vistos? Su xp visaip mėginu, bet niekas nesigauna. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pas mane yra 2 pc (xp ir vista), ir gal žinot kodėl xbl paleidžia tik ant vistos? Su xp visaip mėginu, bet niekas nesigauna. :thumbsup4:

Visu pirma ka tu turi omeny su tuo xbl ? Tipo www.xbox.com tinklapio neatidaro ar kaip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš turiu omeny, Xbox LIVE. Su xp nepaleidžia, o su vista normaliai veikia. :thumbsup4:

tu kazkaip vistiek tos minties neisrisi su Xbox live... konkreciau zmogau, gi ne ekstrasensai kad suprastume ka tu nori padaryti ir su kuo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu kazkaip vistiek tos minties neisrisi su Xbox live... konkreciau zmogau, gi ne ekstrasensai kad suprastume ka tu nori padaryti ir su kuo

Tai cia jis kaip suprantu per PC prie xbox 360 interneto bando jungtis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai cia jis kaip suprantu per PC prie xbox 360 interneto bando jungtis ;)

Supratai teisingai. :) O jei kam neaiškiai rašiau, tai aš labai skubėjau. O kai mėginu per Windows XP daryti bridge connection'ą, man išmeta lentelę šitaip:

 

http://www.part.lt/img/947bfb823e46ef972bd...1df42b85a15.jpg

 

Ne į temą

Tai kokius man ryšius užžymėti reikia, kad pasileistu bridge c.?
Redagavo DiOn3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu čia streaminti filmus nori iš PC į X'ą? Patikėk, mes tikrai norim padėt tau, tik bent jau aš nesuprantu ka tu su tuo PC nori padaryt :D jeigu dėl media streaminimo, tai man ant XP taip pat neišėjo, todėl, kad reikia Windows Media Center, o ant XP jo nėra arba aš jo neradau, arba radau bet neveikia, net neatsimenu labai senai bandžiau :D Sorry jei parašiau kažką klaidingai.

 

EDIT: nepastebėjau, jog sena tema ^^

Redagavo plastiks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.