MadLinas

Kas galit padėt su PS3 update error

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Kas galit Vilniuje padėti su update error problema? Atsilyginčiau. Man updeitinant PS3, meta errora 8002F1F9. Manau, kad čia dėl to, kad neoriginalus HDD įdėtas arba tiesiog ne seagate. Kas naudojat originalų, gal galit paskambint man. Aš atsivežčiau konsolę ir pabandytumėm updeitint su jūsų HDD. 867602806

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

HDD ne prie ko, nes atnaujinimai ne i HDD irasomi yra. Pamegink parsisiusti atnaujima ir ji isirases i flash atmintine is jos atnaujinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

HDD ne prie ko, nes atnaujinimai ne i HDD irasomi yra. Pamegink parsisiusti atnaujima ir ji isirases i flash atmintine is jos atnaujinti.

 

Bandžiau. Vis tiek tas pats... Kuo dar galit padėt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia dabar yra versija ir i kokia megini atnaujinti?

Buvo 3.15, updeitinau į 3.30, kurią pasiūlė per LAN. Kadangi išmetė error, tai dariau toliau viską su USB ir atskirai parsisiunčiau 3.15 updeitą, o po to pabandžiau ir su 3.30 vėl, po HDD suformatavimo. Na, nei tas, nei tas neveikia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai meginant i 3.30 ismete klaida ir liko 3.15? Tuomet meginciau pirma i 3.21 atnaujinti per flash ir tik tuomet i 3.30

 

p.s. HDD formatuoti nereikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai meginant i 3.30 ismete klaida ir liko 3.15? Tuomet meginciau pirma i 3.21 atnaujinti per flash ir tik tuomet i 3.30

 

p.s. HDD formatuoti nereikia

Na, jeigu aš nesuformatuosiu HDD atskirai per PC, tai man ištisai mes tą updeitą automatiškai. O kai suformatuoju, tada jau jis siūlo iš naujo paspausti pulte P ženkliuką, tada ten start ir select ir t.t. Na, bet kuriuo atveju, jis man siūlo instaliuoti 3.15 arba aukštesnę, tai ir bandžiau 3.15 (meta errora) ir po to dar kartą 3.30. Bet tas pats erroras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamegink tarpine versija jei eina gauti. O koda visada tapati meta? Siaip dar eksperimenta padaryciau jei eina atnaujinti PS3 visai be HDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamegink tarpine versija jei eina gauti. O koda visada tapati meta? Siaip dar eksperimenta padaryciau jei eina atnaujinti PS3 visai be HDD

Nu pabandysiu tarpinę versiją parsisiųst. O be HDD neleidžia nieko daryt. Rašo, kad neranda HDD ir viskas.

 

 

Pabandžiau su 3.21, bet vėl tas pats. Iki 47 proc. užsikrauna ir išmera errora.

Redagavo MadLinas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O klaida visada ta pati?

 

Jo, visada ta pati. Dabar įėjau į recovery meniu ir paleidau restore PS3 system. Nežinau, ar čia visiškai iš nieko atstatys, ar nelabai? Kiek laiko gali trukti tas procesas, gal žinot? Kolkas apie 10min. vyksta "Restoring default settings... Do not turn off the system."

 

Vis dėlto, nesulaukiau pabaigos ar bent kad persikrautų konsolė ar dar kažkas pasidarytų. Ėmiau ir išjungiau rankiniu būdu ją. Po to įjungiu - viskas atsistatė nuo nulio, kaip ir turėjo būti. :) Neįtikėtina, bet pavyko susitvarkyti. Ačiū, kas bandėt padėti. :)

Redagavo MadLinas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai bent jau versija ejo atsinaujinti?

Vis tik nepavyko. Kai vėl bandžiau, tai vėl ta pati klaida, bet žinai, bent jau aišku, kaip atstatyt ir kad įmanoma. O manau, kad čia klaida HDD, nes reikėjo jį suformatuot full režimu, bet kai pas mane 250 Gb, tai būtų užtrukę 14 val., tai nesiėmiau to daryt, o dabar vėl reikia atstatyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Formatuoti HDD tai ne kepti blynus, kad reiktu visus procesus atlikti. Cia juk elektronika. Beto kodel manai kad HDD?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Formatuoti HDD tai ne kepti blynus, kad reiktu visus procesus atlikti. Cia juk elektronika. Beto kodel manai kad HDD?

Nes be hdd nepasileidžia recovery meniu, kai būna suformatuotas kompe į NTFS, tai įsijungia recovery meniu, bet neleidžia restorint OS ir t.t. Daug visko išbandžiau, kol priėjau tą mintį, kad reikia švariai be update suformatuot kitoje konsolėje HDD į ps3 formatą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.