televizorius

Trials HD

Rekomenduojami pranešimai

Ahoj,

 

Na žaidžiat kas nors Trials HD?

Gal kokį custom track'ą pasidarėte ar šiaip nusiplagijavote? Pasisharintume.

Big Pack'ą pirkot? Apsimoka?

 

Aš stringu ir jau impossible žaisti tampa Hard lygiuose. Tai ieškau būdų.. kaip paįvairinti gyvenimą :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai mažai Lietuvių perka žaidimus kaip matai... :) o beto ir nepatogu, nes su lietuviška kortele nenusipirksi MS points tiesiai iš XBOX.COM reikia pirktis iš kitur.

 

Galvojau aš pirktis šį žaidimą tik nežinau ar verta nes jis 1200 kainuoja. Nesigaili nusipirkęs?

Redagavo plastiks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai mažai Lietuvių perka žaidimus kaip matai... :) o beto ir nepatogu, nes su lietuviška kortele nenusipirksi MS points tiesiai iš XBOX.COM reikia pirktis iš kitur.

 

Galvojau aš pirktis šį žaidimą tik nežinau ar verta nes jis 1200 kainuoja. Nesigaili nusipirkęs?

Tai jau pastebėjau, kad retai perka :D Bet Arcade gi kitaip ir negausi. Išties didelis minusas, kad negali tiesiai iš konsolės/xbox.com pirkti pas mus bananų respublikoje. Bet aš puikiai apsišopinu čia: <a href="http://www.gamecards.eu/games/goods/47" target="_blank">http://www.gamecards.eu/games/goods/47</a>. Juk tie xbox.com, tiek kt. puslapiuose reikia kreditinės.

 

Žaidimą pirkau už 800MSP kai buvo akcija prieš kelias dienas.

Nesigailiu. Nes kažkokių linksmesnių ir neradau iš Arcade serijos.

Bet fun šiek tiek dingo.. sunkus žaidimas.

 

Dabar galvoju apie BigPack pirkimą už 400MSP. Jame yra keliolika Medium lygio track'ų. Vėl bus fun :D

 

Ai tiesa.. vienintelis dalykas, kurio pasigendu - multiplayer nebuvimas. Manau antroje versijoje (jei tokie bus), tas tikrai turėtų būti.

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ahoj,

Gal tie, kas dar nesate mano friendliste, žaidžiate Trials HD. O tai dabar konkurencija taškas į tašką sukasi tik aplink mane ir Oliverį :blink:

Vienu žodžiu - siųskit friend requestą.

 

Iki!!!!

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet Arcade gi kitaip ir negausi. Išties didelis minusas

aisku gali lost Arcade visus is "draugo" pasemes su jo profile pasileides. nepirkau ne vieno Arcade o losiu visus pilnus aisku. beje Trials HD su abiem DLC dabar yra ,tai na smagios trasos tokios tos naujos. vistiek noretusi daug daugiau trasu kodel negali jos visos tiesiog but online kas ka sukures, gaila kad butent tik su draugais gali dalintis.

geras geimas tik ant hard lygiu tai jau kosmosas,ten persokt per belenkokius tarpus bei uzlipt i stacias sienas. :thumbsup4:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku gali lost Arcade visus is "draugo" pasemes su jo profile pasileides. nepirkau ne vieno Arcade o losiu visus pilnus aisku. beje Trials HD su abiem DLC dabar yra ,tai na smagios trasos tokios tos naujos. vistiek noretusi daug daugiau trasu kodel negali jos visos tiesiog but online kas ka sukures, gaila kad butent tik su draugais gali dalintis.

geras geimas tik ant hard lygiu tai jau kosmosas,ten persokt per belenkokius tarpus bei uzlipt i stacias sienas. :thumbsup4:

Kai rašiau tą žinutę, dar nebuvo galima nemokamai Arcade žaisti (na nebent su draugo profiliu).

 

Turiu abu DLC. Šiaip Hard dar dar įmanoma. Net Gold'ą esu gavęs Hard trasoje. Bet šiaip sutinku - hard ir extreme yra šiek tiek kaip čia pasakius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai rašiau tą žinutę, dar nebuvo galima nemokamai Arcade žaisti (na nebent su draugo profiliu).

 

Turiu abu DLC. Šiaip Hard dar dar įmanoma. Net Gold'ą esu gavęs Hard trasoje. Bet šiaip sutinku - hard ir extreme yra šiek tiek kaip čia pasakius.

tai tik su draugo prifliu ir gali lost ,kitaip niekaip,aisku neskaitant jtag. o siaip kadangi tos persunkios trasos apima beveik puse visu trasu ,tai zaidimas ir taip nebudamas labai ilgas dar labiau sutrumpeja.be to lieka neatrakintu dar puse mocu irgi nervina.gaila nera rezimo kad tas trasas visas galetum tiesiog savo malonumui pralekt be jokio laiko ir su visais mocais. dabar man idomu pvz kokie kiti mocai bet zinau kad niekad ju neatrakinsiu tikriausiai.keistai kai garaze gali i visus paziuret juos ,bet lost tai ne. nebent seiva koki isimest su viskuo atrakintu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tik su draugo prifliu ir gali lost ,kitaip niekaip,aisku neskaitant jtag. o siaip kadangi tos persunkios trasos apima beveik puse visu trasu ,tai zaidimas ir taip nebudamas labai ilgas dar labiau sutrumpeja.be to lieka neatrakintu dar puse mocu irgi nervina.gaila nera rezimo kad tas trasas visas galetum tiesiog savo malonumui pralekt be jokio laiko ir su visais mocais. dabar man idomu pvz kokie kiti mocai bet zinau kad niekad ju neatrakinsiu tikriausiai.keistai kai garaze gali i visus paziuret juos ,bet lost tai ne. nebent seiva koki isimest su viskuo atrakintu..

Tai kad ten tų mocų daug ir nėra. Visoms trasoms yra skirti du mocai. Visas trasas galima pravažiuoti apskritai tik su vienu. Įskaitant ir Extreme. Iš tų dviejų mocų skirtumas, kurį pasirinksi, turi tiktais jei sieki Platininio medalio.

 

Taip pat jei pažiūrėtum, kiti yra specializuoti (vienas skirtas šokinėjimui su slidėm, kitas...). Tad tikrai viskas ten yra OK.

 

Na aš lyg viską esu atrakinęs. Bet pereiti visų dar nepajėgiau. Tik Achievement'us 250/250 (žaidimas+dlc) susirinkau. Dabar iki 300 jau bus sunkiau. Bet pabandysiu.

 

Medium ir Hard atrodo sunkios iš pradžių. Tačiau susirinkus Gold su Easy ir dalyje Medium, tie Hard atrodo visai nesunkūs.

 

Vienu žodžiu man tai yra vienas iš geriausių XBLA žaidimų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad ten tų mocų daug ir nėra. Visoms trasoms yra skirti du mocai. Visas trasas galima pravažiuoti apskritai tik su vienu. Įskaitant ir Extreme. Iš tų dviejų mocų skirtumas, kurį pasirinksi, turi tiktais jei sieki Platininio medalio.

 

Taip pat jei pažiūrėtum, kiti yra specializuoti (vienas skirtas šokinėjimui su slidėm, kitas...). Tad tikrai viskas ten yra OK.

 

Na aš lyg viską esu atrakinęs. Bet pereiti visų dar nepajėgiau. Tik Achievement'us 250/250 (žaidimas+dlc) susirinkau. Dabar iki 300 jau bus sunkiau. Bet pabandysiu.

 

Medium ir Hard atrodo sunkios iš pradžių. Tačiau susirinkus Gold su Easy ir dalyje Medium, tie Hard atrodo visai nesunkūs.

 

Vienu žodžiu man tai yra vienas iš geriausių XBLA žaidimų.

na as turiu tik pirmus 4 mocus ,tikrai dar bent 1 ar 2 yra tokie kur gali visur vaziuot su jais.na kai kur juk leidzia ir is 3 rinktis.pvz easy trasose juk gali,nereiskia tik kad laikas bus geresnis su galingesniu, nes visai to nebuna,tai per toli nusoki tai dar koks shh gaunas.. na man geriausias buvo Limbo,sitas irgi nieko bet greit baigesi ,ir toliau negaliu pereit.o megint 100 kartu kazkaip uzknisa. pc versija idomesne buvo siaip man.gal lengvesne irgi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.