televizorius

Ką duoda buvimas www.playmanija.net grupėje mygamercard'e?

Rekomenduojami pranešimai

Tema pavadinta XBL Lietuva.. bet grupė - www.playmanija.lt. Vien dėl to nekyla ranka jungtis prie tos grupės. Nafig nepadarėt defaultinio pavadinimo? Na kad ir to paties "XBL Lietuva" ar pan.

 

Antras klausimas: kas iš to, jei ten prisijungi? Gali šiaip matyti, kaip kitiems Lietuviams sekasi. Ne daugiau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai ko tu daugiau nori ? Pimpalas nuo to nepadidėja, bulvių maišo niekas neatneša. Paprasčiausiai prisidėsi/turėsi daugiau draugų ir t.t

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai ko tu daugiau nori ? Pimpalas nuo to nepadidėja, bulvių maišo niekas neatneša. Paprasčiausiai prisidėsi/turėsi daugiau draugų ir t.t

Nieko aš nenoriu.

Aš klausiu - ką ta grupė reiškia? Kokie tie featūrai.

Bet vis tiek neatsakei.. Ką reiškia "turėsi daugiau draugų"? Jie automatiškai mano x'o friend list'e atsiras? Ar aš juos matysiu LIVE renkantis MP playerius?

 

Va man tokių reikia paaiškinimų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko aš nenoriu.

Aš klausiu - ką ta grupė reiškia? Kokie tie featūrai.

Bet vis tiek neatsakei.. Ką reiškia "turėsi daugiau draugų"? Jie automatiškai mano x'o friend list'e atsiras? Ar aš juos matysiu LIVE renkantis MP playerius?

 

Va man tokių reikia paaiškinimų.

 

jei pvz neturi su kuo lost, pasiziuri tam liste kurie is ju turi gold, kurie losia tuos pacius zaidimus kaip ir tu arba manai kad kazkurie is ju butu geri pasnekovai zaidimo metu, tada nusiunti jiems friend request.

as pvz nepriemu requestu is zmoniu kurie nelosia tokiu zaidimu kaip ir as, tokius stengiuosi trinti, jei netycia pakliuna i friend lista.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip ir niekas nepaima manes i i ta grupe nors jau kelis kart siunciau prasyma :D))), turbut p** ir taip dydelis :notworthy:

arba gal keistai atrodo kad be goldo multiplayer losiu ....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Duall, kaip prisikaupia prasymu tada ir atnaujinu kada laisvas

Tavo ir kitu zinutes turiu jos niekur neprapuola :notworthy:

 

Bullka, Temos esme ir paskirtis yra labai paprasta, tai tureti sarasa forumietciu kurie nori zaisti/bendrauti etc. per Xbox live.

Kaip ir viperkillz aiskino sarase gali pasiziureti kas ka zaidzia ir ar turi golda. Gali paspaudes and bendros MygamerCard grupes atsidaryti Leaderboard'a ir pasiziureti kas is forumo yra didziausias Achievement whore :D

Taip pat pamatyti kiek isviso bendrai visa playmanija grupe atsirakino gamer-score, populiariausius bedrai zaistus zaidimus ir t.t :)

 

Savaitgaly busiu daugiau laisvas, tada turbut ir atnaujinsiu. Bukit kantrus.

O dabar lipu atgal i lova, labanakt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu vo.. viskas aišku.

 

O pas mane Gold'as*. Nesusilaikiau nenusipirkęs. 10Lt/mėn. už Gold'ą aš manau yra fygnia. Abonementinis mokestis už piratinius žaidimus kitaip tariant.

 

*Tik draugų neturiu :D O kadangi mano Friend list'as tuščias. Tai ir Premium temos jokio neperku :D

 

 

PS: ai tiesa.. pasiūlymas būtų vis tik grupę pervadinti į bendresnį pavadinimą neprisirišant prie šio puslapio. Kiek kvailokai atrodo. Lyg pavadinčiau grupę Avitela (nes tipo esu Avitelos darbuotojas) ir sakyčiau: davai visi lietuviai jungiamės į lietuvos xboxininkų lietuvišką tautinę grupę Avitela :D Tai čia panašus vaizdelis. Sorry.

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

playmanija.net yra ne tik forumas bet ir bendruomene, todel ir turi atskira grupe, nes mes norim but atpazinti ir matomi. pavadinimas tikrai nebus keiciamas, nes tai savotiska reiklama ir statusas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu vo.. viskas aišku.

 

O pas mane Gold'as*. Nesusilaikiau nenusipirkęs. 10Lt/mėn. už Gold'ą aš manau yra fygnia. Abonementinis mokestis už piratinius žaidimus kitaip tariant.

 

*Tik draugų neturiu :) O kadangi mano Friend list'as tuščias. Tai ir Premium temos jokio neperku :D

PS: ai tiesa.. pasiūlymas būtų vis tik grupę pervadinti į bendresnį pavadinimą neprisirišant prie šio puslapio. Kiek kvailokai atrodo. Lyg pavadinčiau grupę Avitela (nes tipo esu Avitelos darbuotojas) ir sakyčiau: davai visi lietuviai jungiamės į lietuvos xboxininkų lietuvišką tautinę grupę Avitela :D Tai čia panašus vaizdelis. Sorry.

Ne į temą

Kur cia po 10Lt/men xlive gavai ? as tai perku po 48val po 5lt pastovei ;))
Redagavo GorDo
Off-topic

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kur cia po 10Lt/men xlive gavai ? as tai perku po 48val po 5lt pastovei :D)

http://www.gamecards.eu/games/goods/47

12 Month Gold Subscription Card European region = 31.95€ = 110,31696Lt / 12 = 9,19308Lt/mėn.

 

MSP irgi iš to paties puslapio perku.

 

playmanija.net yra ne tik forumas bet ir bendruomene, todel ir turi atskira grupe, nes mes norim but atpazinti ir matomi. pavadinimas tikrai nebus keiciamas, nes tai savotiska reiklama ir statusas.

Tai kad tas portalas labai jau home made. Būtų bent kiek profesionalesnis.. tada taip. Dabar kažkaip.. na nežinau. Nieko asmeniško :D Reklama gal.. Bet statusas - no way. Redagavo GorDo
off-topic

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad tas portalas labai jau home made. Būtų bent kiek profesionalesnis.. tada taip. Dabar kažkaip.. na nežinau. Nieko asmeniško :) Reklama gal.. Bet statusas - no way.

jezus fcking christ. nera privaloma detis prie tos grupes. nepatinka nelysk. tiesiog ji yra padaryta kad lengviau galetum bendrauti su kitais zaidzianciais forumieciais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jezus fcking christ. nera privaloma detis prie tos grupes. nepatinka nelysk. tiesiog ji yra padaryta kad lengviau galetum bendrauti su kitais zaidzianciais forumieciais.

Ne šventa karvė ta grupė, kad negalėčiau jos kritikuoti. Nepriklausomai nuo to, patinka ji man ar ne.

 

PS: jau esu toje grupėje btw.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.