efkanto

Del garso padidinimo

Rekomenduojami pranešimai

zinau kad yra pluginas kuris nuima garso riba,ir kazkiek tai galim garsiau padaryt kad butu ;) koks ten pluginas,ar jis nekenkia psp?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zinau kad yra pluginas kuris nuima garso riba,ir kazkiek tai galim garsiau padaryt kad butu :thumbsup4: koks ten pluginas,ar jis nekenkia psp?

garso riba nuima pats psp per menu.daugiau garso jau gali gaut su atskirais media playeriais tik.bet tai tik pablogins garso kokybe.siaip garso dar dadeda geros ausines.daugiau uz bet koki kita buda,bei kokybe dadeda,kas svarbiau nei pats garsumas,kas is to jei ten skamba kaip is kibiro kokio.daug svarbiau kokybe.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai pas mane tas ribotuvas buvo isjungtas,ir viestiek man to garso mazoka :)

O tau svarbu kokybe? Ar svarbu kad garsiau butu? Atsimenu, kazkada esu bandes kazkokia programele, bet su ja pasigarsinus, tik slykstus dzerzgimas gaunas, kokybe staigiai isgaruoja..

 

Homebrew tas atrodo vadinas "LightMP3"

Redagavo isstatu1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tau svarbu kokybe? Ar svarbu kad garsiau butu? Atsimenu, kazkada esu bandes kazkokia programele, bet su ja pasigarsinus, tik slykstus dzerzgimas gaunas, kokybe staigiai isgaruoja..

 

Homebrew tas atrodo vadinas "LightMP3"

Yra ir daugiau man atrodo be LightMp3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zinau kad yra pluginas kuris nuima garso riba,ir kazkiek tai galim garsiau padaryt kad butu :D koks ten pluginas,ar jis nekenkia psp?

Yra pluginas kuris padidina garsa 30%. Ka galiu apie ji pasakyti, kad ganetinai normaliai groja, jeigu geros kokybes daina, jeigu prastesnes reikia siek tiek pamazint garsa. ja galima parsisiusti is http://www.psp-hacks.com/file/1901

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.