gugutm

2 red rings

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki gavau xbox su 3red rings tai kaip esu dirbes su kompais hp ir turedavo problema su gpu tai mes iskaitindavome ir viskas zeba suveikdavo, tai cia ir ligiai taspats, tai as turiu aparata kaitinimo,( karsto oro lituokli) tai po gpu pripiliau kester flux ir iskaitinau gerai, tai dabar nebe tris red rings o 2 paliko, bet kiek zejau nete tai cia yra perkaitinta, tai ka daryt, ar yra dar budu sutvarkyt tai, nes reiskia as ji perkaitinau? dabar? ir vintiletoriai man tik pauzia kelias sekundes isleto o veliau taip visai galingai ir viskas numirsta jie, nebeausina

 

ir turiu kita viskas isijungia nera ringu bet nieko nerodo per tv, ka su tuo meginti daryt??padekit

Redagavo gugutm

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gavau xbox su 3red rings tai kaip esu dirbes su kompais hp ir turedavo problema su gpu tai mes iskaitindavome ir viskas zeba suveikdavo, tai cia ir ligiai taspats, tai as turiu aparata kaitinimo,( karsto oro lituokli) tai po gpu pripiliau kester flux ir iskaitinau gerai, tai dabar nebe tris red rings o 2 paliko, bet kiek zejau nete tai cia yra perkaitinta, tai ka daryt, ar yra dar budu sutvarkyt tai, nes reiskia as ji perkaitinau? dabar? ir vintiletoriai man tik pauzia kelias sekundes isleto o veliau taip visai galingai ir viskas numirsta jie, nebeausina

 

ir turiu kita viskas isijungia nera ringu bet nieko nerodo per tv, ka su tuo meginti daryt??padekit

Mirus konsole , kokie metai konsoles ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mirus konsole , kokie metai konsoles ?

O tai kokie metai , jeigu konsoles gpu perkaitintas dirbtinai, is esmes ka nors keicia ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kokie metai , jeigu konsoles gpu perkaitintas dirbtinai, is esmes ka nors keicia ?

klausimas uzduotas, atsakyk, daug ka keicia galim sprest apie parametrus tuomet jos, ir sprest problema. is oro pasakius boxas nieko nereiskia, kad ir jasperis gali but.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

metai tai raso 2007-09-03

 

o kito kur sakiau kad nieko nerodo isvaliau dulkes ir pradejo veik, bet vis pakimba kasko? kodel ir sitas kur pakimba 2006-06-12

 

o del pirmo tai sakau as ji manau perkaitinau, su karsto oro lituokliu, o gal ir gal ir tas jasperis kaskoks

 

tai niekas ir negali padet?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

metai tai raso 2007-09-03

 

o kito kur sakiau kad nieko nerodo isvaliau dulkes ir pradejo veik, bet vis pakimba kasko? kodel ir sitas kur pakimba 2006-06-12

 

o del pirmo tai sakau as ji manau perkaitinau, su karsto oro lituokliu, o gal ir gal ir tas jasperis kaskoks

 

tai niekas ir negali padet?

Geriausia butu, kad secondary kodus parasytum. Tai gali padaryti laikydamas prie MMS maza balta mygtuka ir spausdamas open tray ir parasyk ta koda cia.

 

 

visos dega - 0

viena dega - 1

dvi dega - 2

trys dega - 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausia butu, kad secondary kodus parasytum. Tai gali padaryti laikydamas prie MMS maza balta mygtuka ir spausdamas open tray ir parasyk ta koda cia.

visos dega - 0

viena dega - 1

dvi dega - 2

trys dega - 3

nesupratau ka turejai omenyje

visos dega - 0

viena dega - 1

dvi dega - 2

trys dega - 3

 

bet del to kur sakiai laikyt ta maza miktuka ir atidaryt open tray cia kiek supratau cd nieko negavau jokio kode bet uzejas i settings

gaunu

 

console serial number 405317162405

console id 016401047621

 

ir pacioje apacioje

 

D:2.0.8498.0 - K:2.8498.0 (BK:2.0.1888.0) X:A5C3-FCB6-7590-A0D4

 

TIKIUOSI KASKO TOKIO PRASIAI

 

ir gal galima skypo gaut butu lengviau susibendraut?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seip perkaitinimas nepades, jei ten jau lydmetalis issitaskes ir nekontaktuoja. beje ten besvinis lydmetalis. tau reikia padaryt "reball" su svino lydmetaliu, jei pats chipas nenusproges, turetu padet kazkokiam laikui. cia vienas is pavyzdziu pacio "reball":

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aibo77 aciu uz vidio, visai smagiai atrodo, bet iskur pas mane tokios teknolohijos xi xi xi, kad tureciau kelis tukctancius galeciau laisvai pradet savo versliuka ir nieko pries, bet as siaip parastas zmogus kuris turi paprasta karsto oro lituokli, ir kuris man yra kelis kartus padejas sutvarkyt kelis hp kompus, tu tokia pat gpu problema, bet zeba video, patiko visai

 

tai kaip del to veikiancio, ar butu sansu jam ka padryt kad jis man nebepakibtu?

 

gal softa reiktu atnaujint, gal cia del cd-rom strenga?

Redagavo gugutm

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu ten daugiau video pasiziurek apie "reball", ju yra ir paprastesniu, tiesiog su lituokliu irgi graziai padaro o po-to su tuo paciu "karsto oro fenu" graziai prikaitina prie motinines. ne seip perkaitina ant smugio o is leto "prilipdo", plius shvino lydmetalis, kuris laikys ilgiau nei besvinis. nieko ten sudetingo, jei jau turi toki xboxa ir netyngi - pirmyn. :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu ten daugiau video pasiziurek apie "reball", ju yra ir paprastesniu, tiesiog su lituokliu irgi graziai padaro o po-to su tuo paciu "karsto oro fenu" graziai prikaitina prie motinines. ne seip perkaitina ant smugio o is leto "prilipdo", plius shvino lydmetalis, kuris laikys ilgiau nei besvinis. nieko ten sudetingo, jei jau turi toki xboxa ir netyngi - pirmyn. :doh:

tai tu kalbi apie ta kur neveikia , del video reikes uzmest aki, nes matai as dabar kol turiu dar veikianti xbox 360 noreciau suzinot kodel jis pakimba, o del to kaip ir sakai jei ji jau gali su paprastu fenu ten atklijuot ir taip sutvarkyt tai kodelgy ne nes as zmogus, su visokiais norais, gal ir nepatingeciau padirbet

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesupratau ka turejai omenyje

visos dega - 0

viena dega - 1

dvi dega - 2

trys dega - 3

 

bet del to kur sakiai laikyt ta maza miktuka ir atidaryt open tray cia kiek supratau cd nieko negavau jokio kode bet uzejas i settings

gaunu

Laikai sync mygtuka ta maza balta ir spaudi eject mygtuka tau lemputem parodys error koda kaip sake auksciau:

visos dega - 0

viena dega - 1

dvi dega - 2

trys dega - 3

 

Paskiau parasai mums ka gavai. Siaip manau, kad busi blogai priverzes xclampus arba termo pastos nepakeites. O del to kito xboxo jam irgi jau greiciausiai ateina rrodas tai nebent dar pabandyt perkaitint su atjungtais ventiliatoriais.

Redagavo kame

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai pala mes dabar kalbam apie veikianti, ir jus prasot manes kad as ant boxso kur yra miktukas pagaut pulteli laikyt ji ir paspaust miktuka kad atidariciau cd rom ir tada reikia zet ant xbox kiek ring sviecia, jei gerai supratau ir jums parasyt,

 

o del to kur as perkaitinau savaime su karsto oro lituokliu sakot atjunkt vintiletoriu ir palikt ji kokiom 20 min, nes panasu tutorial maciau youtubeja, tipo pajeme, uztepe paste heat sink ir paliko 20 min ir is triju persoko i dvi ir galiausiai persoko i visas zalias veikiances lemputes, tai jus man su neveikianciu siulot taip padaryt, nes as pakeiciau paste is senos i nauja as visados taip darau.bet vistiek man jis po poros min pakimba?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai pala mes dabar kalbam apie veikianti, ir jus prasot manes kad as ant boxso kur yra miktukas pagaut pulteli laikyt ji ir paspaust miktuka kad atidariciau cd rom ir tada reikia zet ant xbox kiek ring sviecia, jei gerai supratau ir jums parasyt,

 

o del to kur as perkaitinau savaime su karsto oro lituokliu sakot atjunkt vintiletoriu ir palikt ji kokiom 20 min, nes panasu tutorial maciau youtubeja, tipo pajeme, uztepe paste heat sink ir paliko 20 min ir is triju persoko i dvi ir galiausiai persoko i visas zalias veikiances lemputes, tai jus man su neveikianciu siulot taip padaryt, nes as pakeiciau paste is senos i nauja as visados taip darau.bet vistiek man jis po poros min pakimba?

Tai as nesuprantu tavo veikia ar ne? kai degs raudonos lemputes suzinok secondary code ir parasyk cia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai pala mes dabar kalbam apie veikianti, ir jus prasot manes kad as ant boxso kur yra miktukas pagaut pulteli laikyt ji ir paspaust miktuka kad atidariciau cd rom ir tada reikia zet ant xbox kiek ring sviecia, jei gerai supratau ir jums parasyt,

 

o del to kur as perkaitinau savaime su karsto oro lituokliu sakot atjunkt vintiletoriu ir palikt ji kokiom 20 min, nes panasu tutorial maciau youtubeja, tipo pajeme, uztepe paste heat sink ir paliko 20 min ir is triju persoko i dvi ir galiausiai persoko i visas zalias veikiances lemputes, tai jus man su neveikianciu siulot taip padaryt, nes as pakeiciau paste is senos i nauja as visados taip darau.bet vistiek man jis po poros min pakimba?

Apie perkaitinima as sneku su tuo veikianciu pabandyt kur pakimba.

 

Ir ziuriu tu nesupranti ka mes cia snekam tai geriau paziurek video:

Parasai koki gavai koda ir ziuresim toliau ka daryt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.