narutas

Klausimas del xbox 360.

Rekomenduojami pranešimai

Jau issiaiskinau, galima rakinti

Redagavo narutas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi idomu butu suzinoti,mano xbox kai dryzius per ekrana pradejo metyti karts nuo karto,nete pasiskaites ji isardziau,nes irgi karstas pasirode.Tai po Cd-rom'u esantis heatskinas labai karstas tai dabar pridejau nauja cooleri,tai puse velnio atrodo,bet nemanau,kad ant tiek karstas turetu buti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įrašius CFW (Custom Firmware) jųsu drive'as sukasi 12x, todėl padidėja ir garsas, ir labiau kaista. Ankščiau kai flašindavai galėdavo pasirinkti kokiu greičiu dirbs tavo drive'as. Užmiršau kodėl panaikino tuos lėtesnius greičius, tačiau tikria nebereikalo :D dėl apsaugos tikriausiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įrašius CFW (Custom Firmware) jųsu drive'as sukasi 12x, todėl padidėja ir garsas, ir labiau kaista. Ankščiau kai flašindavai galėdavo pasirinkti kokiu greičiu dirbs tavo drive'as. Užmiršau kodėl panaikino tuos lėtesnius greičius, tačiau tikria nebereikalo :D dėl apsaugos tikriausiai.

o budavo kaip gerai anksciau.pamenu ix 1.2b turejau ant 4x . Po to 1.4 dar irgi duodavo rinktis.kaip tyliai veikdavo boxas.tik imetes 1.5 negalejau patiket koks traktorius tapo.xD.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasmane Ix LT 1.1 ir nekaista zaidu visa diena :DD gal tik x'o nugara kur kabeliai jungias is ten siltas oras eina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasmane Ix LT 1.1 ir nekaista zaidu visa diena :DD gal tik x'o nugara kur kabeliai jungias is ten siltas oras eina.

Nu pas mane irgi nekaista, buvau isardes viska isemiau vel sudejau, tai dabar kaip ir anksciau vos siltas. Tas meistras kur flashina biski blogai sudejes buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu pas mane irgi nekaista, buvau isardes viska isemiau vel sudejau, tai dabar kaip ir anksciau vos siltas. Tas meistras kur flashina biski blogai sudejes buvo.

Jeigu nesunku, parašyk ką jis ten blogai sudėjęs buvo? Nes dabar nelebai įsivaizduoju ką galima netaip įdėt, kad XBOX kaist pradėtų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad ten nelabai imanoma kitaip sudet...tiesiog nesusidetu viskas sandariai ir taip kaip turi but... neprisiverztu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.