5XeviL

Xbox 360 zaidimo diskas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki kaip maciau tokios temos nebuvo tai sukuriau as.Stai sendian istiko tokia problema berasant diska buvo taip ir vakar:

Nuotrauka

Laukiu atsakymo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tu gal juokauji? susijunges visas imanomas programas ir dar zaidima irasineji? su valomuoju kompaktu nuvalyk lazeri ir isjunk visas nereikalingas programas..turetu padeti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kaip maciau tokios temos nebuvo tai sukuriau as.Stai sendian istiko tokia problema berasant diska buvo taip ir vakar:

Nuotrauka

Laukiu atsakymo :D

Man ta pati problema irasymo irenginys mano pioneer 116d jy turiu gal puse metu isvis esu irases gal apie 10disku normaliu dvd, ne dvd+rdl

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va ir vel tapati problema tik dabar nesimete erroro o tik stovi speed 0 tai gal zinot ka daryti jau 3 diskas ? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jei nera pas mane sito|: imapi cd-burning com service ?? :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane irgi yra tokia problema tik įraso iki 50proc. ir išmeta tapačia bet jokiu kitu prog. nebūna įjungta. dvd diskus raso kuo puikiausiai o dvd-rdl is gan daug bandymu yrase tik 3. diskus naujau verbatimo ir maxell.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ir problema dingo.Sprendziau ja taip: Isemiau dvd roma idejau i kita pc tenai viska irase, vel isidejau i savo ir perdiegiau Windows bandziau rasyti pavyko! :)

Lazeris nemires :) Dekui kas bande padeti :)

Redagavo 5XeviL

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, nes buvau daug kartu ji perinstaleves ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Aš manau, kad pirmas žingsnis, kurį reiktų atlikti: uždaryti sąskaitą one.lt ir daugiau šiuo portalu nesinaudoti.

 

Nujaučiu, kad čia yra pagrindinis šiuolaikinių vaikų problemų (įskaitant diskų įrašymą) šaltinis.

 

:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Del one.lt man isvis dzin gali ja daryti man p*, o su disku irasymu man jau seniai streikavo per Nero issiraso paprasti dvd 4,7 diskai normalei, o dl jau sunkiau, nes kiek girdejau dl diskus irasant reikia gero dvd-romo :D
Redagavo 5XeviL

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.