televizorius

Xbox LIVE Arcade žaidimai

Rekomenduojami pranešimai

Still Alive turi daugiau nei Orange Box:

Tačiau!!!!! PC vartotojai (The Orange Box / TOB savininkai) taip pat gali gauti šiuos papildomus lygius NEMOKAMAI:

O Xbox TOB turėtojai šių lygių negauna (bent jau marketplace nematau jokių DLC prie TOB).

 

Taigi.. jei nori tų papildomų lygių ir nori tai žaisti ant Xbox - teks pirkti XBLA (man atrodo bent kartą jau buvo akcija šitam žaidimui).

Jei papildomi lygiai dzin (nes ir su originaliais fainiai) - imi piratinį (labai labai negražu) TOB'ą ir mėgaujies :)

Dekui tau uz info.

Portal esu perejes 2 kartus labai geras geimas, todel ir sudomino, kad Still Alive :)

Redagavo Renuols

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai leisti 12€ dėl still allive dėl kelių naujų lygių - nežinau ar verta. Nebent esi desperatiškas Portal'o gerbėjas. Bet gal geriau palaukti Portal 2 ir pinigus pataupyti jo DLC.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keletas naujienų, pasirodysiančių 2011 sausį/vasarį (datos are subject to change kaip visada).

 

Bionic Commando Rearmed 2

* Release Date: Feb 2, 2011

Labai nesidomėjau naujovėmis, bet lyg didžiausia naujovė - herojus galės šokinėti. Jei neklystu, pirmame Rearmed'e jis to negalėjo daryti.

 

de Blob 2: The Underground

* Release Date: Feb 22, 2011

Smagus toks atrodo.

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo šiandien taikoma 50% nuolaida šiems XBLA žaidimams:

 

# Battlefield 1943

# DeathSpank: Thongs of Virtue

# DeathSpank

# RISK: Factions

# Madden NFL Arcade

# Hasbro Family Game Night: Battleship

# Hasbro Family Game Night: Scrabble

# Hasbro Family Game Night: Boggle

# NHL 3 on 3 Arcade

# MicroBot

Šaltinis: http://www.ea.com/news/ea-announces-huge-xbox-sale

 

 

-----

 

Kiek šviežesnis Swarm video: http://www.gamerbytes.com/2011/01/giant_bo...ok_swarm_ho.php

 

Fainas žaidimukas nusimato.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siemet vienas laukiamiausiu XBLA zaidimu (bent jau man) jauciu yra Ms. 'Splosion Man ;D 'Splosion Man tai geras buvo, tai pats laikas ir tesiniui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AKCIJOS ARAKCIJOS

DOTW: Week of January 31 – Get Wet!

- Hydro Thunder Hurricane, 800 Microsoft Points (Save 33 percent )

- Aqua, 400 Microsoft Points (Save 50 percent )

- Hydrophobia, 400 Microsoft Points (Save 50 percent )

 

Hydro thunder - absoliučiai rekomenduoju.. praleidau tikrai nemažai laiko ir tikrai kabinantis žaidimas. Vasario 7d. nusimato pasižaidimas su developer'iais: http://forums.xbox.com/35571208/ShowPost.aspx

 

NAUJIENOS

- January 26: Breach, 1200 Microsoft Points

- February 2: Bionic Commando Rearmed 2, 1200 Microsoft Points

 

Abu geruliai ir abu pakainuoja :) Lauksim akcijų.

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu gal jau kas zaide BREACH,kaip tos sunaikinamos aplinkos ir panasiai? :) ir kiek uzima trial versija?

Redagavo mikizs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu gal jau kas zaide BREACH,kaip tos sunaikinamos aplinkos ir panasiai? :) ir kiek uzima trial versija?

 

Imk ir išbandyk: http://marketplace.xbox.com/en-US/Product/...00-000058410a68

 

Užima 1,22GB.

 

EDIT: pasirodo čia gold exclusive. Tai jei Tu ne Gold'as.. teks palaukti :)

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Imk ir išbandyk: http://marketplace.xbox.com/en-US/Product/...00-000058410a68

 

Užima 1,22GB.

 

EDIT: pasirodo čia gold exclusive. Tai jei Tu ne Gold'as.. teks palaukti :)

siaip jei ne Gold tai jo isvis negalesi lost, nes cia tik Multiplayer zaidimas. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip jei ne Gold tai jo isvis negalesi lost, nes cia tik Multiplayer zaidimas. :)

Kas tiesa, tas ne melas :) Panašiai kaip Battlefield 1943 (ar kokie ten skaičiukai) :)

 

------------

 

 

AKCIJOS ATRAKCIJOS

Iki sausio pabaigos:

- Axel & Pixel Regular Price: 800 Sale: 400 Save: 50%

- The Misadventures of PB Winterbottom Regular Price: 800 Sale: 400 Save: 50%

 

Winterbottom'ą rekomenduoju. Šiaip jį visi rekomenduoja tiems, kam patiko Limbo arba Braid. Arba tiems, kam patiko Winterbottom, rekomenduoja Limbo ir Braid'ą :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na va Breach ismeginau...velgi ne MP fanas,todel ziuri i zaidima ne is Mp puses . grafiskai visai nieko.mane domina koks tas destruction, na panasus kaip MC2 galima sakyt. ten jei sienele is plytu gali sugriaut arba jeo medinis tiltas irgi isnesiot gali. bet siaip per 20 min nenusoviau ne vieno dar,nes nelabai yra hebros is tikro. dar kelis kart hostas leave match buvo.tai vel lauki kol kas paims kaip naslaiti koki :) daugiau nzn .vel valdymas kazkoki laga turi,arba man vaidenas jau. na kazkaip letai begi tu gana ir neturi labai jau daug sprogmenu kad ten viska griaut.

 

radau kad destruction engine gal net geresnis uz BC2 sakyciau. na pvz saudai i siena ne paer kampa bet per viduri sienas tai issimus tik toj vietoj plyta, visa kita liks, ir kiek taip saudysi tiek plytu ismusi as bandziau uzmautines viena guna varyt i siena, tai imsusiau plytas visa eile per viduri sienos tiesiog, ir aisku jei padarai skyle sienoj tai jei ten butu priesas tai ji ir nusautum aisku. manau to nera net pas BC2. bet na pats geimas kazko nelabai. einu dar megint destruction. :)

saudziau i viena medini tilta toki ,o ant jo buvo mano komandos keli ,ir visas tiltelis subyrejo ir jie nuleke zemyn.. :P

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na va Breach ismeginau...velgi ne MP fanas,todel ziuri i zaidima ne is Mp puses . grafiskai visai nieko.mane domina koks tas destruction, na panasus kaip MC2 galima sakyt. ten jei sienele is plytu gali sugriaut arba jeo medinis tiltas irgi isnesiot gali. bet siaip per 20 min nenusoviau ne vieno dar,nes nelabai yra hebros is tikro. dar kelis kart hostas leave match buvo.tai vel lauki kol kas paims kaip naslaiti koki :) daugiau nzn .vel valdymas kazkoki laga turi,arba man vaidenas jau. na kazkaip letai begi tu gana ir neturi labai jau daug sprogmenu kad ten viska griaut.

 

radau kad destruction engine gal net geresnis uz BC2 sakyciau. na pvz saudai i siena ne paer kampa bet per viduri sienas tai issimus tik toj vietoj plyta, visa kita liks, ir kiek taip saudysi tiek plytu ismusi as bandziau uzmautines viena guna varyt i siena, tai imsusiau plytas visa eile per viduri sienos tiesiog, ir aisku jei padarai skyle sienoj tai jei ten butu priesas tai ji ir nusautum aisku. manau to nera net pas BC2. bet na pats geimas kazko nelabai. einu dar megint destruction. :)

saudziau i viena medini tilta toki ,o ant jo buvo mano komandos keli ,ir visas tiltelis subyrejo ir jie nuleke zemyn.. :P

Man jau senai norejosi isbandyt Breach.. is kur tu ji gavai, nes x360iso nematyt dar :) Ir seip ar zaidimas bent tiek geras is destruction, bei gameplay puses ir kiek mapu? D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man jau senai norejosi isbandyt Breach.. is kur tu ji gavai, nes x360iso nematyt dar :) Ir seip ar zaidimas bent tiek geras is destruction, bei gameplay puses ir kiek mapu? D

na tiesiai is XBL paemiau trial versija. gauni 30 min lost normaliai. galima ivertint kas ir kaip. nzn ar noresiu lost full.siaip mapai gal ir gana geri bei nera mazi sakyciau. destruction sakau geras, bet ar turesi laiko stovet vienoj vietoj ir griaut pastata ten 10 min. manau kad nebent jei taip butu single player,tada kita sneka. dabar na vistiek idomu ,kaip ir sakiau, jei neturi sprogmenu gali bet kokioj sienoj su automatu pramust maza vienos ar keliu plytu dydzio skyle. kas tirkai idomu, nes po to ta siena tip ir liks. ka irespawninsi sekanti karta skyle jau bus. ar ba kas nors kitas bus dar daugiau sugrioves. ir na tokias skyles gali aisku panaudot kaip teharinimui. na jei aisku negausi i aki beziuredamas. siaiap begti yra kur, na ko laks viena mapa ismeginau nes trial losiau,kelis kart net 3 gal buvo hostas dinges,tai biski uzknisa.po to buvp pakibes geimas pats,gryzes i dasha pamaciau kad visas online kazkur dingo,po to atsistate. siaip visai idomus tas destruction cia, aisku pazaidimui pradzioj ,o veliau manau losiant rimtai medziojant taskus tai manau los visi kaip eilini shooteri ,begiot ir saudyt,mazai kas uzsiims ten plytu iskalimu. na as buvau uzsiemes tai va ir nenusoviau ne vieno del to.bet idomu kad gali ismust tik viena plyta per viduri sienos ir tada gali kalt toliau ir ismusi visa eile plytu per viduri sineos pvz. aisku veliau baigsis soviniai abieju ginklu ir hana bus kai kas nors tave uzlups darant toki dalyka.net apsigint negalesi :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.