blaivzzz

Dashbord update problema

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. nusipirkau konsole pries kelias dienas, jaspers 2009 12 26 nulauztas pries pora sav. tai turetu but manau LT fw. Isidejau metro 2033 kompakta ir ismete kad reikia update padaryt, paspaudziau yes, uzsikrove update ir persikrove xbox ir vel ismete ta lentute kad update reikia, vel yes ir vel restart ir vel tas pats. paspadus NO uzsikrauna konsole ir nera avataro (seseli kazkoki rodo vietoje to zmogeno). Dashboard versija o dashboardas 8955. tada bandziau update per flash pagal http://support.xbox.com/support/en/us/nxe/...tegory=hardware instrukcijas. kai idedu flash i xbox niekas neivyksta, perkraunant irgi nieko nebuna, neranda update, taciau pati flash randa. Taip pat bandziau ir su cd niekas neisejo. Gal kas zinot kaip suupdatint? As nuo xbox live atsijunges. Jei reikia kokios nors informacijos patikslinimo parasykit.

Redagavo blaivzzz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. nusipirkau konsole pries kelias dienas, jaspers 2009 12 26 nulauztas pries pora sav. tai turetu but manau LT fw. Isidejau metro 2033 kompakta ir ismete kad reikia update padaryt, paspaudziau yes, uzsikrove update ir persikrove xbox ir vel ismete ta lentute kad update reikia, vel yes ir vel restart ir vel tas pats. paspadus NO uzsikrauna konsole ir nera avataro (seseli kazkoki rodo vietoje to zmogeno). Dashboard versija o dashboardas 8955. tada bandziau update per flash pagal http://support.xbox.com/support/en/us/nxe/...tegory=hardware instrukcijas. kai idedu flash i xbox niekas neivyksta, perkraunant irgi nieko nebuna, neranda update, taciau pati flash randa. Taip pat bandziau ir su cd niekas neisejo. Gal kas zinot kaip suupdatint? As nuo xbox live atsijunges. Jei reikia kokios nors informacijos patikslinimo parasykit.

Prisijung i XboxLive jeigu yra galimybe. Kitas dalykas flashas turi buti Fat32, nes tik ta formata xbox'as skaitys.

P.S Kartais buna taip, kad ir susiformatavus flasha i Fat 32 ir viska padariu pagal gida nepavyksta, taip pat ir man buvo su senesniu xboxu mano. Tai tada belieka tik i Live jungtis.

Redagavo narutas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal blogai i flesha ikeles update? reikia kad butu ta papke !systemupdate ar kazkaip panashiai ikeltas i flesha ir tada jau toj papkei ishkart failai turi buti update'o.. pamegink.. man kazkada panashiai buvo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

i flash viskas buvo sukelta taip kaip minejai, nezinau kodel nerasdavo. Kadangis us Metro 2033 zaidimu nejo update, tai isirasiau splinter cell conviction, jame yra update. idejus si kompakta, viskas susiupdatino, atsirado vel mano avataras :D zodziu beda issprendziau su kitu geimu kuriame update buvo :) rakinam

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.