WhyOrWho

Gavau SMS... MIKROVISATA

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki snd gavau sms.

 

Sveikiname! Jusu numeris tapo laimingas "MIKROVISATA" Jums dovanoja 1000 litu ir nauja telefona SAMSUNG ULTRA METAL 3G. Prasome skambinti nr. +370...... <Numerio nesakau>

Redagavo WhyOrWho

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prasideda vel :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

atrasyk

 

"Šaunu, kad rengiate tokias akcijas, būtinai perduosiu jūsų numerį į kitą skyriu.

Komisaras Giedrius"

:)

Redagavo red-cat_eX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia kaliniai daznai taip daro,sumokek ten mokesti,ir atnesk tuos pinigus ten ir ten.

Ignoruok zinute ;]

Esu gaves zinute tokia irgi, kad is topo centro laimejau 1000 lt ir nokia N95 pasukau jiem,pradejo ten keiktis... cia pries keleta metu buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yep. Tokį SCAM ir aš esu gavęs. Kadangi dirbau įmonėje vienoje kur Mikrovisata buvo mūsų partneris - pasukau jiems ir numeriuką perdaviau. Nežinau kas buvo toliau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu gaves tokia.Vienu zodiu kaip paprase kad saskaita papildiciau ,tada pydaru isvadinau ir padejau rageli:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, buvo ir man parase tokia zinute paskambinau, tai ten jis kazkokias instrukcijas pasakojo, kol pasake - "reikia papildyti saskaita 10 litu"... Po sito sakinio trenkiau rageli :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man toks buvo kelis kartus, tai nekriau demesio, bet geriausias buvo kai parase zinute kad "jusu sunus yra sulaikytas ir yra policijos komisarjate", :D na galvoju pasuksiu pasikalbet, tai sako koks vardas ir pavarde tipo dar gimimo metus reikejo pasakyt, pasakiau kad nepilnametis nu ir tada prasidejo makaronu kabinimai kaip juos pagavo su narkotikais :) ir kiek jiem gresia metu ir tt...

nu ir tipo dave suprast kad tu jei nori gali kazka pakeisti, tai sakau 1000lt, o jie sako 6000lt :) tai nusiderejau iki 4500lt :)

as buvau darbe tada, tada dar senukuose dirbau ir sandeli su jeis snekejau :) susitariau susitikt prie pramones pr. Maximos, nu ir aisq nenuejau, bet bent jau leidau jiems suprasti kad jie duxai yra :)

is tikruju reikejo paskambint kad negaliu avaziuot ir pasakyt kad lai privaziuoja prie manes, kur nors i kita miesto dali, lai pavazineja :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man toks buvo kelis kartus, tai nekriau demesio, bet geriausias buvo kai parase zinute kad "jusu sunus yra sulaikytas ir yra policijos komisarjate", :D na galvoju pasuksiu pasikalbet, tai sako koks vardas ir pavarde tipo dar gimimo metus reikejo pasakyt, pasakiau kad nepilnametis nu ir tada prasidejo makaronu kabinimai kaip juos pagavo su narkotikais :) ir kiek jiem gresia metu ir tt...

nu ir tipo dave suprast kad tu jei nori gali kazka pakeisti, tai sakau 1000lt, o jie sako 6000lt :) tai nusiderejau iki 4500lt :)

as buvau darbe tada, tada dar senukuose dirbau ir sandeli su jeis snekejau :) susitariau susitikt prie pramones pr. Maximos, nu ir aisq nenuejau, bet bent jau leidau jiems suprasti kad jie duxai yra :)

is tikruju reikejo paskambint kad negaliu avaziuot ir pasakyt kad lai privaziuoja prie manes, kur nors i kita miesto dali, lai pavazineja :)

Maladiec;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kai buvo istorija , kai bobutei parase zinute , kad jos sunui ten kazkas blogai ir reikia pinigu :) Aisku ji pinigus atidave ir tik poto suprato, kad neturi sunaus :)

:D Cia per zinias jei neklystu dar rode

Redagavo blufas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia kaliniai daznai taip daro,sumokek ten mokesti,ir atnesk tuos pinigus ten ir ten.

Ignoruok zinute ;]

Esu gaves zinute tokia irgi, kad is topo centro laimejau 1000 lt ir nokia N95 pasukau jiem,pradejo ten keiktis... cia pries keleta metu buvo.

Apie dešimt kartų esu tokią sms gavęs :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kai buvo istorija , kai bobutei parase zinute , kad jos sunui ten kazkas blogai ir reikia pinigu :) Aisku ji pinigus atidave ir tik poto suprato, kad neturi sunaus :)

:D Cia per zinias jei neklystu dar rode

Aha, šitą ir aš atsimenu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neikarto negavau tokiu sms , gal delto kad mobilaus neturiu :) :)

Seip viena gavau sms kad laimejau 1000lt ir telefona ,pries kokius ~3metus, o po savaites laiko motina gauna sms ir tuo momentu as buvau irgi kai gavo ta sms , buva parasyta kad jusu sunus papuole i avarija reik sumoketi ten tiek xxxxLT , motina atgal iskart atrase , "Ka dar sugalvosi asile" tuom ir baigesis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zmones lengva izdurti.

Mano pazystama kaimyne, karta jai skambina ir sako laimejote Teo akcijoje telefona iPhone. Sake papildykite siam numeriui +370....... saskaita uz 100lt. Ir susitarsit del atsiimimo. Ji ir papilde. Ir nuo tada nieko negirderti. Nors moteris baigusi aukstaji. Bet taip isdurta buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.