narkata

Speaker System Optical

Rekomenduojami pranešimai

Tai va Sestadieni ruosuos pirkt TV LG Flatron M2262D 22" Full HD LCD TV

Prie jo junksiu Ps3

Kokias buten Speaker System pasiulitumet su optical palaikimu ,kad nuo ps3 pajunkciau jas , kaina iki kokiu ~150£ ,nereik man tokiu galingu, svarbu kad grazei skambetu ir butu malonu ausims ,nes po kolkas nerandu as tinkamu ,gal jus kokiu varijantu pasiulitumet ,gal kas nors jau turyt kas ka panasaus, gal ir man tiks tas pasiulymas

Nesiulikyte LT shopu nes as UK randuosis dabar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zx 5500 apie 210 svaru, kokybe gera ir skambes gerai, o pigesniu ir pats ieskojau nelabai kas ir tera su optikal is pigesniu, paciam irgi atsibodo garsas per tv, bet gaila man ta logitech imt nes vistiek viso pajegumo del kaimynu isbandyt negalesiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Z5500 zinau kad palaiko Optical, bet biski per galingos jos, Vat as ir nezinau kokie cia tie kaimynai pas mane gyvena, uz tai ir ieskau biski silpnesniu pigesniu koloneliu su optical palaikimu,o ausines lieka ausinem o norisis ir taip pasileist muzika per VidZone o po kambary nevaiksiosiu su ausinem :)

 

Arba reik koki nors mini centriuka pirkt su optical palaikimu kaip sytam video

Nes man ten atrode mini centras

Tik nezinau koks ten modelis

 

Ne į temą

O kiek viena nakti mentai kaip vanagai laksto pro mano gatve, nes cia neperseniausei vienas atvare prie kavines ,pradejo gazuot stiprei masina, apsukas kilnot, ziuriu po kokiu ~5min jau ir mentai prisistate ,o buvo kas kur ~21.00valandu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neimk jokiu kompiuteriniu koloneliu is ju kokybes 0, pats turiu ta z5500 o paskutinis slamstas tik garsas o kokybes mazai, patarciau pasimt kokias Yamaha micro hifi tikrai bus zymiai kokybiskesnis garsas , ir kaimynai nesiskus . Kaip pavizdys Yamaha RDX E700, YAMAHA Pianocraft MCR-730 Micro Hi-F System , O saip niekas netrugdo pasimt stereo koloneles didesnes + stiprintuva su optical ir bus tau kokybe.

Redagavo Nourishing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

To dorklei

Ne į temą

Taigi rasiau kad randuos dabar UK, o ne kaune, matos kaip tu skaitei cia viska
Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.