lewa

Del R4

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki! Turiu DS lite ir nesenai sugedo mano ez-flash'as.... Nutariau nusipirkti nauja kortele ir nusipirkau R4. Pasirodo pilnas modelio pavadinimas R4 chrismas version ;) Taigi suformatuoju microSD sukeliu viska i atminties kortele bandau paleisti ir man rodo ekrane Loading... ir viskas daugiau nieko nevyksta. Bandziau daug skirtingu softu irasyti viska isbandziau bet nieko nepadeda >.< Gal buvote susidure su tokia "klastinga" R4 problema? Dekoju uz atsakymus! ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki! Turiu DS lite ir nesenai sugedo mano ez-flash'as.... Nutariau nusipirkti nauja kortele ir nusipirkau R4. Pasirodo pilnas modelio pavadinimas R4 chrismas version ;) Taigi suformatuoju microSD sukeliu viska i atminties kortele bandau paleisti ir man rodo ekrane Loading... ir viskas daugiau nieko nevyksta. Bandziau daug skirtingu softu irasyti viska isbandziau bet nieko nepadeda >.< Gal buvote susidure su tokia "klastinga" R4 problema? Dekoju uz atsakymus! ;)

Tai cia viskas tvarkoje. Kai ateis Kaledos - prades veikt. Per anksti pradejai naudot :P

Jei rimtai, tai pasiziuri ant pakuotes ar pacios R4 korteles koks yra gamintojo adresas ir parsisiunti ish jo atitinkama firmware.

Paprasciausiai dabar R4 nepasileidzia, nes arba netinkama firmware idejai, arba netinkamai organizavai sisteminius dirus ir failus. Kortos isiutas loaderis neranda tinkamo sisteminio failo(-u). Speju, kad archyvo tiesiai i microSD negalejai atkopint. Butu per daug neapdairu :P

Yra nykstama galimybe, kad korta nepalaiko SDHC standarto, o tu dedi butent SDHC microSD kortele.

Puslapyje paskaitinek info. Buna, kad korta yra laikas nuo laiko HW'rishkai upgreidinama ir tokiu atveju senai kortai naujas firmwaras netiks. Ir atvirkshciai.

Kantrybes ir viskas pavyks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kad SDHC dedu tai tiesa ;) tinklapis tai keistas kazkoks http://www.r4isdhc.com/ neleidzia visai nieko siustis o nete jokiu panasiu dalyku niekaip negaliu rasti db kapstausi ir ieskau....

Viskas ten gerai. Siustis irgi duoda. Arba ne taip ziuri, arba narshykle kreivai nuderinta ;)

Pvz cia vienas ish linku. Spausk ir puskis: R4 gold English V1.17B Date:[10-01-16]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.