Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, Xlink Kai idejo Homefront zaidima, tiek PS3, tiek xbox360 arenas. Kas norite prasom jungtis..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na story mane uzkabino bet trumpoka ji tikejausi daugiau is SP o MP dar papildomai mokamas jai su neorgu tai siek tiek nusivyliau

 

P.S cia tik mano nuomone

Sp tikrai nebloga, deja, kad tik 6chapteriai, ir tai nera labai ilgi, bet istorija tai labai emotional...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas 9h Homefront palost per xlink kai ant xbox'so? mano xlink kai nikas jotautukas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išbandžiau MP. Pirmas įspūdis - apgailėtinas žaidimas. Eilinė spawn/kill šaudyklė (eilinis CoD klonas).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išbandžiau MP. Pirmas įspūdis - apgailėtinas žaidimas. Eilinė spawn/kill šaudyklė (eilinis CoD klonas).

Ne į temą

zaist nemoki

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

zaist nemoki
Ne į temą

Dabar gausi laukt moralo apie tai koks bc2 geriausias zaidimas pasauly :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

zaist nemoki

Žaidžiu taip, kaip žaidžiu.

O apgailėtinas todėl, kad jame absoliučiai nėra nieko įdomaus. Tiesiog grynai eilinė eilinė šaudyklė. Aišku galima prigalvoti visokių įdomumų (transportas ar pan.), bet tai bendro vaizdo nekeičia. MoH'e irgi įdėjo transportą, bet nuo to žaidimas geresniu nepasidarė (buvo tikėtasi daug, gavosi - nusivylimas). Homefront - tas pats.

 

Teisingai pastebėta - tai tiesiog nėra BC2 :huh: Žaidimų kūrėjai turėtų pradėti kopijuoti BC2, o ne CoD žaidimus.

 

Homefront - eilinė šaudyklė paaugliams/jaunuoliams (kitaip tariant - masėms).

 

----

 

Trumpai pabandžius Single Player - daugiau mažiau OK. Kažko iš SP niekada ir nesitikiu. Žaisti galima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Homefront - eilinė šaudyklė paaugliams/jaunuoliams (kitaip tariant - masėms).

 

----

 

Trumpai pabandžius Single Player - daugiau mažiau OK. Kažko iš SP niekada ir nesitikiu. Žaisti galima.

Ne į temą

tuo maždaug ir įsitikėjau, atidėsiu diską, kitam žaidimui :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

looooooooooooool...

 

ir beje juokingai skaitos itie jusu palyginimai su cod ar bc2 ,ir kad turetu but geriau i viena panasus ar i kita, tai jus taip ir losti visa laika tai prie ko esat priprate. tipo jei kazkas nepanasu i BC2 tai shh,arba kitam jei nepanasu i COD tada shh... :huh: nors tiek gerai kad ne visi kurejai klauso tokiu "fanu" patarimu kaip jiem kurti zaidima. bent jau turim idomesniu zaidimu daugiau.

 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai LOL :huh:

Vakar panašų atvejį mačiau kaip priešas žaidžiant MP lipo kopėčiomis. Tai kojos ir rankos nejudėjo ir jis taip tiesiog stačias ir pakilo į viršų.

:lol: Kadangi tai žinoma problema.. manau greitai sutvarkys.

 

O kas dėl lyginimo, ar kvailų fanų, tai klysti. Jei žaidimas yra beveik panašus į CoD ar BC2, tai lyginimas yra labai natūralus reiškinys. Jei padarytų kažką unikalaus, įdomaus ir sunkiai sulyginamo - tai ir nelygintume. O jeigu padaro kloną?

 

Aš šitame žaidime nepastebėjau nieko unikalaus, kas mane sudomintų. Unikalumų be abejo yra, bet jie tikrai nėra super awesome (t.y. ne tokie, kurie patrauktų mano dėmesį). Grafika irgi nėra kažkuom išskirtinė.

 

Ir aš čia kalbu tik apie MP. SP man paprastai neįdomūs. O Homefront MP - boooooring.

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai LOL :huh:

Vakar panašų atvejį mačiau kaip priešas žaidžiant MP lipo kopėčiomis. Tai kojos ir rankos nejudėjo ir jis taip tiesiog stačias ir pakilo į viršų.

:D Kadangi tai žinoma problema.. manau greitai sutvarkys.

 

O kas dėl lyginimo, ar kvailų fanų, tai klysti. Jei žaidimas yra beveik panašus į CoD ar BC2, tai lyginimas yra labai natūralus reiškinys. Jei padarytų kažką unikalaus, įdomaus ir sunkiai sulyginamo - tai ir nelygintume. O jeigu padaro kloną?

 

Aš šitame žaidime nepastebėjau nieko unikalaus, kas mane sudomintų. Unikalumų be abejo yra, bet jie tikrai nėra super awesome (t.y. ne tokie, kurie patrauktų mano dėmesį). Grafika irgi nėra kažkuom išskirtinė.

 

Ir aš čia kalbu tik apie MP. SP man paprastai neįdomūs. O Homefront MP - boooooring.

o kam taisyt ta supermena,tegu buna <_< na ten zmogus matosi kviecia oro ataka per satelite,tik ji pati ismete vietoj oro atakos matyt i ora .loool. man visai idomu kai zaidimai aprodo kad yra zaidimai,o ne kad tai real life..real life booring so much..del mp tai yra kam patiko ,yra kam ne ,kaip ir bet koks kitas Mp pries ta isejas,vieniem patinka,kitiem ne. gal su blgu nusiteikimu ji meginai. ta prasme jei imi kiekviena shooteri MP ir tikiesi kad bus BC2 ar COD ir tada nusivili nes nebuna. labai sunku paimt zaidima ir megint prisitaikyt prie to ka jis siulo ? aisku jei neidomu tai jau nieko nepakeisi. man dar nelosus MP tai is sono jis labai idomiai atrodo. tas battle comander ir pan dalykai ,kai tave medzioja kiti po to, nes tu nukali kazka svarbaus ir tampi ju pagr taikiniu,tada gali kazkaip ta isnaudot ir savo team naudai pvz nuviliot juos kazkur ir suregzt kokia apgulti su savo teamu...nzn ar tokie dalykai buvo BC2 , ar COD ?.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gal žinot kur galima būtų gauti Homefront Battle Code ant xbox 360 arba pirkti? Iš xbox live pirkti nesiūlykite.

Redagavo DoZyMaY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gal žinot kur galima būtų gauti Homefront Battle Code ant xbox 360 arba pirkti? Iš xbox live pirkti nesiūlykite.

 

as jau buvau idejas sios temos 5 puslapi , 62 postas atrodo ten yra linkas i Online Pass.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O, kad nereikėtų žaisti su profiliais. Geriausia aišku būtų pas ką nors nusipirkti bet ne iš xbox live...

Gal kas nors turi atliekamą kodą?

Redagavo DoZyMaY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Homefront Patch Now Available, DLC Details Announced

 

THQ and Kaos Studios have today announced that an Xbox 360 update is now available which should improve the recently released Homefront’s overall game stability and network connectivity. In addition, the developers have revealed the “Ability Pack” with this update which will be immediately available after download.

 

The first Homefront downloadable content (DLC) will be available on June 7th – the “Fire Sale” Map Pack will carry you further into the heart of a war torn and twisted America. “Fire Sale” Electronic Theatre Imagewill launch first on Xbox LIVE, with the PlayStation Network and PC releases to be confirmed later, and features two all-new multiplayer maps.

 

Also on that same day, the 870 Express Shotgun will be available for download and as a way of saying ‘thank you’ to the continued support of the Homefront community. Kaos Studios are offering a free Premium Homefront Theme that will be provided on the Xbox 360 Marketplace.

 

Ability Pack

 

- Ice Cold: Invisible on thermal views and airstrike sensors

 

- Situational Awareness: Enemy gamertag appears when shot

 

- EMP Tactician: Deal more damage vs EMP’d vehicles

 

- Short Fuse: Reduced cook time on frag grenades

 

- Bomb Suit: Take less damage from explosives

 

Improvements to:

 

- Assist points for vehicle kills

 

- Rank Resets

 

- Game returns to MP menu instead of Main Menu after leaving a match

 

- Max ping limits for server connections (prevent connections to distant servers)

 

- Game freeze & hitching

 

- Joining Friends feature

 

- Beacon errors

 

- Party Connectivity; and

 

- Various other fixes

 

Additional DLC and Title Updates have also been promised for Homefront on all formats.

nesenai perejau pati geima tik galima sakyt vienu prisedimu, nes tikrai patiko.gera story geros misijos, neatsibosta ir nesikartoja. idomu ir pasnaipint buvo ir malunsparniu paskraidyt, ar dzipu palakstyt ant tilto, tokios epines misijos sakyciau tikrai. pirmose misijose dar biski neisivaziuoji tai atrodo kad tiesiog saudai..bet veliau tikrai isijautes buni ir labai gerai losiasi, o paskutine misija tai matyt geriausia aplamai is visu. krc labai gerai zaidimas isivaziuoja ir super pasibaigia. beje patiko sudetingumo lygiai. kai bet kuriam sudetingume gali mirt taip paciai nuo keliu kulku. tas nesikeicia,tiesiog keiciasi kad priesu buna daugiau arba maziau ar kitur isvis ju nebuna, o ne damage lygis keiciasi. tas labai gerai. geimas buvo sulostas su malonumu be jokiu nervu ir pan. o pradinis intro kai tas vaikas ten prie tevu stovejo..ir ... tai krc taip net siurpas perejo ziurint. labai geru tokiu scenu daugiau buvo..ar kai reikejo sleptis lavonu kruvoje uzsidengus jais..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.