isstatu1

Pasas/kortele

Rekomenduojami pranešimai

Tai va, mano pasas jau menesi kaip nebegalioja, o reikia i Danija vaziuoti, turiu ~10d, gal kas nors esat dare skubos tvarka pasa/kortele? Ar keliaujant i uzsieni reikia paso, ar uztenka tik korteles? Ir ka jie daro su pase esancia Visa, kuri dar galioja? Aciu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uztenka korteles , kai man reikejo isvazioti skubei sumokejo mama daugiau ir padare kortele per 3dienas paeme pirstu antspaudus ir tt :)

Per kek padaro tokia ir suma nueikite pasidomekite ..

Redagavo spikeriuks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jeigu duociau bilietus perkant seno paso informacija (asmens koda, ar ko ten dar reikia), gavus nauja pasa ta informacija isliktu, ar pasikeistu? (Radau jau kiek kainuoja.. Padaro per 5d. uz 120lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kad netiks, nes ant naujo paso serijonis numeris kitoks bus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei praso, tada netiks senas ,o jei ne, tada tiks ir seno paso duomenis

As bileta pirkau Karmelavos Orouoste iskart, tai nelabai ir ziurejau

tu paimk ir pasiskambink i Orouosta ir paklausk

 

http://www.kaunasair.lt/

Tel. (8-37) 399 396 | faks. (8-37) 399 434 | el. paštas: info@kun.lt

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uztenka korteles , kai man reikejo isvazioti skubei sumokejo mama daugiau ir padare kortele per 3dienas paeme pirstu antspaudus ir tt :)

Per kek padaro tokia ir suma nueikite pasidomekite ..

uz ta kad greiciau padarytu pasa reik + ~50 lt primoket...o del paso perkant bilietus su senu tai abejoju ar nekiltu kokiu nesklaindumu gryztant, juk cia kalbama ir apie atgalini gryzima su nauju pasu jau...nors ID ten niekas nesikeicia, tik papildoma info prideda ir pan, jei dar odometrinis pas taves pasas dar buvo...

ir is kur tu perki tuos bilietus kad reikia paso nr, nes kiek as pirkau i kanada ar is jos, ne vienam nereikejo apie pasa jokiu duomenu?

Redagavo rEVIL

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nezinau, dar bilietu nepirkau, tik galvoju, kad gali paprasyt kokio dokumento ar panasiai. Skrisiu ne per Ryanair, o per AirBaltic

Redagavo isstatu1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va katik bandziau uzsisakyt bileta per AirBaltic, tai daejau iki mokejimo, nieko neprase nei paso asmens kodo, nei paso numerio , bet cia dariau kaip suaugusio bileta

Tai manau gali uzsisakinet drasiai bileta

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, mano pasas jau menesi kaip nebegalioja, o reikia i Danija vaziuoti, turiu ~10d, gal kas nors esat dare skubos tvarka pasa/kortele? Ar keliaujant i uzsieni reikia paso, ar uztenka tik korteles? Ir ka jie daro su pase esancia Visa, kuri dar galioja? Aciu :thumbsup4:

Europos sajungoj keliaujant uztenka tik korteles (pasas nebutinas). Išbandyta. Redagavo Skeith
...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nuo 16m pasa reikia normalu imti? Nes man dabar 15, tai reiks keisti ji po metu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nuo 16m pasa reikia normalu imti? Nes man dabar 15, tai reiks keisti ji po metu?

Pasas nebutinas, bet 16m kai sueina kortele pasidaryt butina :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.