Shotgun

FreeBoot vs. XBReboot

Rekomenduojami pranešimai

Bent is flashiuko tai sake veikia, su isoriniu reiks abndyt, kitaip nieko ir nesuzinosiu, nebent atsiras kas bande :D O quick bootas tik per lan'a veikia ar kazkaip galima tarkim , kad ir kokio flashiuko pagalba susikelt shortcutus?

xbreboot ir freeboot

xbreboot dar su 8995 dashu todel nera usb suporto ir su jassperiu prob neina kelti nieko i mu jai keli nusimusa jtagas, o jai naudoji xbreboot falconui jokiu prob su xbre prasedejau apie puse metu dabar susidejau free irgi jokiu prob, o pliusai tai aina naujausias db ir yra seivinimas i usb taipat su jasperiu ispresta prob aina seivinti i mu ir keisti jame nustatimus nenusimusa jtagas :D

kas liecai zaidimu kelima seivinima ir pan tai patariu isgyti hdd reliai, bet koki 20 - 40 - 120 -160 ir ttt jis bus skyrtas tik xui nes su mu ar fleshu neprisikelsi daug dlc jai juos planuoji zaisti ir isorini xui kuri suformatuosi fat32, nes tik toki formata isoriniam priima xas. arba gali dedi i deze kokius 500gb tada zaidimus verti iso to god ir metiesi per xplore360 arba x comander ar kaip ten jis. bet man asmeniskai priimtiniau 2hdd vienas xuij i kuriuos meti dlc ir tttt, o kitas geimam keliant zaidimus i ishorini nereik jokiu papildomu programu veikia kaip fleshas susikuri games direktorija ir meti zaidimus na, o poto su quickboot pasikuri shorkutus curiuos sukeli i content ir zaidimai atsiranda game libary. tu minejai jog nori su vienu hdd prasisukti tai cia sektiek kebliau, nes xas bando atpazinti keviena faila ir kimba hardas startavimo metu as kazka buvau xuij pacias pagrindines prog sudejas kurias leidi per pc koregavimui na tiesog patogumo deliai programos xuij xo harde :D tai va su tokiu patogumu strigdavo xas, xexmeniu net nepasileisdavo :D o del klausimo su sorkutu kurimu flase ne neina :D nes xex priskaito ji kaip usb

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xbreboot ir freeboot

xbreboot dar su 8995 dashu todel nera usb suporto ir su jassperiu prob neina kelti nieko i mu jai keli nusimusa jtagas, o jai naudoji xbreboot falconui jokiu prob su xbre prasedejau apie puse metu dabar susidejau free irgi jokiu prob, o pliusai tai aina naujausias db ir yra seivinimas i usb taipat su jasperiu ispresta prob aina seivinti i mu ir keisti jame nustatimus nenusimusa jtagas :D

kas liecai zaidimu kelima seivinima ir pan tai patariu isgyti hdd reliai, bet koki 20 - 40 - 120 -160 ir ttt jis bus skyrtas tik xui nes su mu ar fleshu neprisikelsi daug dlc jai juos planuoji zaisti ir isorini xui kuri suformatuosi fat32, nes tik toki formata isoriniam priima xas. arba gali dedi i deze kokius 500gb tada zaidimus verti iso to god ir metiesi per xplore360 arba x comander ar kaip ten jis. bet man asmeniskai priimtiniau 2hdd vienas xuij i kuriuos meti dlc ir tttt, o kitas geimam keliant zaidimus i ishorini nereik jokiu papildomu programu veikia kaip fleshas susikuri games direktorija ir meti zaidimus na, o poto su quickboot pasikuri shorkutus curiuos sukeli i content ir zaidimai atsiranda game libary. tu minejai jog nori su vienu hdd prasisukti tai cia sektiek kebliau, nes xas bando atpazinti keviena faila ir kimba hardas startavimo metu as kazka buvau xuij pacias pagrindines prog sudejas kurias leidi per pc koregavimui na tiesog patogumo deliai programos xuij xo harde :D tai va su tokiu patogumu strigdavo xas, xexmeniu net nepasileisdavo :D o del klausimo su sorkutu kurimu flase ne neina :D nes xex priskaito ji kaip usb

kiek skaiciau ir kaip man patare tas is kurio pirkau savo jtag'inta boxa tai kad jasper su 512mb vidine atmintim dar turi problemu ir buna kad nusimusa jtagas. taip kad ja geriau palikt neformatuota.

o zaidimus i hdd mesti galima per ftp. juk 1.1 xexmenu turi ta funkcija. taip ir patogiau ir greiciau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek skaiciau ir kaip man patare tas is kurio pirkau savo jtag'inta boxa tai kad jasper su 512mb vidine atmintim dar turi problemu ir buna kad nusimusa jtagas. taip kad ja geriau palikt neformatuota.

o zaidimus i hdd mesti galima per ftp. juk 1.1 xexmenu turi ta funkcija. taip ir patogiau ir greiciau :D

na matai kekvienas skirtingai naudoja kam taip patogiau kam anaip :D tai pas tave gal xbre? jai xbre jo nusimusha, bet su free jau viskas ok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na matai kekvienas skirtingai naudoja kam taip patogiau kam anaip ;) tai pas tave gal xbre? jai xbre jo nusimusha, bet su free jau viskas ok

ne pas mane freebootas paskutinis. su mazesnem atmintim gal ir ok viskas bet su didesne dar nelabai. gal ir klystu. nes pats nebandziau tik zinau tai ka man patare ir ka skaiciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiek su freeboot tiek su xrb i vidine MU geriau nieko nerasyti, nes susigadins ir reikes is naujo perrasyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xbreboot ir freeboot

xbreboot dar su 8995 dashu todel nera usb suporto ir su jassperiu prob neina kelti nieko i mu jai keli nusimusa jtagas, o jai naudoji xbreboot falconui jokiu prob su xbre prasedejau apie puse metu dabar susidejau free irgi jokiu prob, o pliusai tai aina naujausias db ir yra seivinimas i usb taipat su jasperiu ispresta prob aina seivinti i mu ir keisti jame nustatimus nenusimusa jtagas :D

kas liecai zaidimu kelima seivinima ir pan tai patariu isgyti hdd reliai, bet koki 20 - 40 - 120 -160 ir ttt jis bus skyrtas tik xui nes su mu ar fleshu neprisikelsi daug dlc jai juos planuoji zaisti ir isorini xui kuri suformatuosi fat32, nes tik toki formata isoriniam priima xas. arba gali dedi i deze kokius 500gb tada zaidimus verti iso to god ir metiesi per xplore360 arba x comander ar kaip ten jis. bet man asmeniskai priimtiniau 2hdd vienas xuij i kuriuos meti dlc ir tttt, o kitas geimam keliant zaidimus i ishorini nereik jokiu papildomu programu veikia kaip fleshas susikuri games direktorija ir meti zaidimus na, o poto su quickboot pasikuri shorkutus curiuos sukeli i content ir zaidimai atsiranda game libary. tu minejai jog nori su vienu hdd prasisukti tai cia sektiek kebliau, nes xas bando atpazinti keviena faila ir kimba hardas startavimo metu as kazka buvau xuij pacias pagrindines prog sudejas kurias leidi per pc koregavimui na tiesog patogumo deliai programos xuij xo harde :D tai va su tokiu patogumu strigdavo xas, xexmeniu net nepasileisdavo :D o del klausimo su sorkutu kurimu flase ne neina :) nes xex priskaito ji kaip usb

 

Suksiuos su 1HDD zaidimam ir su usb flashu (4gb) - DLC. DlC man kaip ir reikes ~2gb tad manyciau viskas tvarkoj turetu but. Kartu i flashiuka save darysiu :D Del shortcut'u jai tik per ftp iseina, tai gal koki giduka kaip nustatyt x'o ir pc nustatymus kas pamestu? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

User: Xbox

Pass: Xbox

Port: 21

IP: Xbox's IP Adress

Tik tiek? Galvojau kazkas nagliau :D Matai kai x'o nekrapstes tai zalias. Dekui rlevin7 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suksiuos su 1HDD zaidimam ir su usb flashu (4gb) - DLC. DlC man kaip ir reikes ~2gb tad manyciau viskas tvarkoj turetu but. Kartu i flashiuka save darysiu :D Del shortcut'u jai tik per ftp iseina, tai gal koki giduka kaip nustatyt x'o ir pc nustatymus kas pamestu? :D

na siaip tai geriau jau pigiai nusipirkti koki 20gb hdd. netgi playmanijoj pardavineja. ir negadinti sau nervu su flashu. nes 2gb tikrai per mazai. kai kurie dlc uzima ir po 1gb.

galiausiai kad ir forza3 zaidziant viena diska vistiek reikia instaliuoti i hdd.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

arba paimti xbox hdd dezute + 2.5" sata HDD

tai butu geras variantas. bet... dezute klausimas ar gausi lietuvoj. siustis is dealextreme uztruks apie 3 savaites. hdd taip pat kainuos nuo 100lt.

o jei nenori/negali daug investuot tai imti 20gb originalu diska kurio kaina 100lt nesieks.

o veliau jei pamatys kad hdd reikalingas isimti 20gb ir i jo vieta istatyti didesni :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dezute is dx apie 25 lt, 120 gb 2.5" naudotu maciau ir po 70-80 lt, tai geriau butu nei 20 gb.

geriausiai tai butu issivesti 12v laideli nuo motinines ir pasistatyti koki 1TB :D

o siaip aisku labai paieskojus galima rasti pigiai naudotu 2.5 hdd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.