Myko

Problemos su internetiniais saitais.

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Turiu tokią bėdą, kai naudoju ps3 web browser įeinu pvz. į youtube ir niekaip negaliu paspausti SEARCH(parašęs temą ar pan.).Visos kitos saito nuorodos spaudžiasi apart SEARCH. O kituose saituose būna ir taip, kad paspaudus SEARCH aplamai ps3 pakimba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jei šviesolaidis, tai nžn. Gal pajungtas internetas prastai, nes kiek žinau ant PS3 labai svarbu interneto kokybė. Jei prastai pajungtas gali lūžinėti, arba jei brokuotas netas irgi gali.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau... Bet su PC viskas čiki. Naudoju vieną modemą su PC ir PS3.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei butu letas internetas nemanau kad vien nuo to pakibtu visa konsole , man irgi karta taip buvo , internetas pakankamai greitas , loginausi vienam forume ir uzstrigo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kiek kitoke problema su ps3 internet browser, kad neviska rodo pvz Skelbiu puslapy neraso pardavejo Numerio ar kitam puslapy dar konors,lietuvisku simboliu irgi neatkuria tiesiog tuscios vietos buna

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kiek kitoke problema su ps3 internet browser, kad neviska rodo pvz Skelbiu puslapy neraso pardavejo Numerio ar kitam puslapy dar konors,lietuvisku simboliu irgi neatkuria tiesiog tuscios vietos buna

Todėl, kad PS3 naršyklė, tai kažkokios Mozilla versijos kastratas, kuris tinka tik primityviems veiksmams atlikti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.