Efektas

Ar blogai?

Rekomenduojami pranešimai

As turiu alcohol programa per kuria irasineju geimus i ps2 slim ir kaip visi rekomenduoja 4x greiti pas mane jo nera pas mane maziausiais 6x

naudoju verbatim DVD-R, 4.7GB, 16x speed vitese, 120min ar turi kokia itaka tam? Bandziau ir senesne alcohol versija is sito webo ir kitas bet visvien min greitis 6x.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As turiu alcohol programa per kuria irasineju geimus i ps2 slim ir kaip visi rekomenduoja 4x greiti pas mane jo nera pas mane maziausiais 6x

naudoju verbatim DVD-R, 4.7GB, 16x speed vitese, 120min ar turi kokia itaka tam? Bandziau ir senesne alcohol versija is sito webo ir kitas bet visvien min greitis 6x.

irashimo greitis nepriklauso nuo naudojamos programos, jis priklauso nuo pacio disko, bei nuo cd\dvd romo, gali drasiai det ir 8x greiti vistiek isirashys ir viska puikiai nuskaitys, as pats naudoju nero, ultra iso, ashampo, alcoholi kompaktams skirtiems PS2 kept, nebuvo ne vieno karto, kad nenuskaitytu 8x greiciu irashyto disko...

Redagavo mxpxun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei viskas gerai isirašo tai gerai, nera ko jaudintis. O mažesnis greitis rekomenduojamas , kad gerai isirašytų žaidimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.