dudeperfect

Diamond diskai

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Skaičiau D.U.K skiltį apie diskus ir jų klases. Bet nepastebėjau Diamond. Kaip tik radau tokių diskų spintoje. Kokia klasė šitų diskų, ar "galima" į juos rašyti žaidimą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Skaičiau D.U.K skiltį apie diskus ir jų klases. Bet nepastebėjau Diamond. Kaip tik radau tokių diskų spintoje. Kokia klasė šitų diskų, ar "galima" į juos rašyti žaidimą?

Man asmeniskai "Diamond" labai patinka. Pas mane visi zaidimai arba i Verbatim, arba i Diamond. Nestringa zaidimai ir gerai eina. Gali drasiai i juos rasyti zaidimus. :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi visi Verbatim.Bet rašysiu aš į cd diską. Ir mažiausias greitis yra 16x. Tai ir rašyt tokiu?

Redagavo dudeperfect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi visi Verbatim.Bet rašysiu aš į cd diską. Ir mažiausias greitis yra 16x. Tai ir rašyt tokiu?

Turi buti mazesnis, bent x4. Man i Diamond leidzia x2.4 atrodo, bet i DVD, i CD nebandziau nieko rasyti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

normalus diamond cd, dvd tai kartais sunkiau paskaito kai irasyti zaidimai ps2.na bet lazeris gal sensta man.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

normalus diamond cd, dvd tai kartais sunkiau paskaito kai irasyti zaidimai ps2.na bet lazeris gal sensta man.. :)

Na nezinau kokios tau bedos su PS2, kad sunkiai Diamond diskus skaito. Mano PS2 juo puikiai skaito, aisku buna pasitaiko prastai isiraso, bet cia ne nuo disku priklauso, o nuo cd-romo. Jei kai irasineji zaidima sedi intike, muzika klausai, ar zaidi zaidima, tai prastai ir isirasys, bet as sitiem diskam deciau dideli pliusa. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nezinau kokios tau bedos su PS2, kad sunkiai Diamond diskus skaito. Mano PS2 juo puikiai skaito, aisku buna pasitaiko prastai isiraso, bet cia ne nuo disku priklauso, o nuo cd-romo. Jei kai irasineji zaidima sedi intike, muzika klausai, ar zaidi zaidima, tai prastai ir isirasys, bet as sitiem diskam deciau dideli pliusa. :D

[/quote/]

 

 

internetas ar muzika , zaidimai nekalti juk jie apkrovu cd-romo nedidina tai kaip tuo to gali prasciau isirasyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vidas teisus,muzika,zaidimai nekalti,Diamond diskai yra geri kiek zinau,bet as rasau i Verbatim,man patikimesni . :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau atsikandau tu diamnd'u, kas trecias prastai isirasho vos ne. jau acme ir tai geresni. isvis geriau pamoket koki 1,19 lt. ir isigyt TDK bent jau. su tais nebuvo bedu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.