Alanas

Xbox 360

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, maciau video kad galima per usb isikelti ir xboxa programa kaskokia ir galima zaisti is hardo be disku. Gal galit paaiskint is kur siustis ir kaip ikelt i usb. Mano xbox dashboardo versija 2.0.8 nera jtag nuflashintas ixtreme

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, maciau video kad galima per usb isikelti ir xboxa programa kaskokia ir galima zaisti is hardo be disku. Gal galit paaiskint is kur siustis ir kaip ikelt i usb. Mano xbox dashboardo versija 2.0.8 nera jtag nuflashintas ixtreme

pats atsakei i savo klausima nera j tag, taigi nk nebus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kanors persikelt per 4gb usb galima jei nera jtag?

Jokių tokių programų neįsikelsi, kad eitų žaidimai be diskų. O su tuo usb gali persikelti save'us, nuotraukas, muziką ir panašiai. Jį patį gali naudoti, kaip memory carda.

Kas praverčia jei naudojies įvairiais save editoriais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei neklaidina kiti zmones , ar eina rmt losti is usb flesu geimus isirasant vietoj hdd ?

taip eina, bet disko vistiek reiks

O i USB galima isirasyti temas, video, muzika, photos ir t.t. Netgi geimus galima isirasyt, bet disko vistiek reiks...

Redagavo G1edrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu uz atsakyma nes kiti zmones temoka deti - ir negali normaliai man paaiskint , aciu tau giedriau , ir noreciau pasiteirauti ar nesumazeja greitis ? Ir ar nesigadina usb fleske .

Redagavo dankratas
Ispetas uz izeidinejima

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu uz atsakyma nes kiti zmones temoka deti - ir negali normaliai man paaiskinti tik deda minusus kaip botai , aciu tau giedriau , ir noreciau pasiteirauti ar nesumazeja greitis ? Ir ar nesigadina usb fleske .

Na nemanau, kad gadinasi, na aišku kaip ir kiekvienas naudojamas daiktas kažkokį poveikį turi. O dėl žaidimų jiem vistiek reikia gan neblogo flešiuko, nes jei bus perlėtas ar panašiai, tai arba gali būti ilgi loading'ai, arba išvis nepaleisti. Taip pat būna, kad kitų flešiukų išvis neskaito. Aišku tie kurie buvo tam specialiai sukurti veikia puikiai, bet ir kaina jų nemenka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu uz atsakyma nes kiti zmones temoka deti - ir negali normaliai man paaiskint , aciu tau giedriau , ir noreciau pasiteirauti ar nesumazeja greitis ? Ir ar nesigadina usb fleske .

Tu gal nesveikas?

Senai anoj temoj visi tau išaiškino, kad galima geimus lošt iš usb, o tu dar penktą kartą klausi?

Ir susiradęs mano profilyje minusus dar dedi ant bet ko...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.