G1edrius

Geriausi ir Blogiausi Žadimai Pagal Filmus

Rekomenduojami pranešimai

Kokie jusu manymu yra Geriausi ir Blogiausi Žaidimai pagal filmus? Ir kodėl?

Man geriausias yra Riddick Escape From Butcher Bay. Savo laiku jis turejo gerule grafika, nuostabu gameplay, puikius garsus ir gera Story. Ir man sis zaidimas labai patiko, taip pat ir jo tesinys lb geras.

O blogiausias tikriausiai Incredible Hulk ant PC. Nu grafika atrodė baisiai, blogiau uz ps2, gameplay prastas ir neydomus, ir dar nukopijuotas nuo Spider Man 3.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip jau minejau panasioje temoje, man asmeniskai blogiausias zaidimas "BEOWULF THE GAME"..kazkoks zapadlo paskutiniame lvl :D na ir "THE FAST AND THE FURIOUS". kazkokia puflo ir totali nesamone..zinoma tai tik mano ir tik mano asmenine nuomone.

 

Del "geriausio", manau daugelis nesutiks, bet zaisdamas "SAW THE VIDEO GAME" kaifavau..kadangi man labai patinka sis filmas (serialas greiciau ;) ), patiko ir zaidimas.

"TRANSFORMERS" paskutinis zaidimas irgi gan gerai sukaltas. Greitas ir smagus gameplay.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats prasciausias tai turbut Prison Break. O geriausias mano nuomone tai X-MEN Origins : Wolverine.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man Prison Break visai patiko. Puikiai atkurtas seriale rodomas Fox River kalėjimas, įdomi istorijos koncepsija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausias tai x-men: origins wolverine. Tikrai nuostabus game. Mano manymu tai tikrai geriausias žaidimas palei filmą. Na, o dėl blogiausio tai net nežinau, niekas iš loštų žaidimų neateina į galvą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokie jusu manymu yra Geriausi ir Blogiausi Žaidimai pagal filmus? Ir kodėl?

Man geriausias yra Riddick Escape From Butcher Bay. Savo laiku jis turejo gerule grafika, nuostabu gameplay, puikius garsus ir gera Story. Ir man sis zaidimas labai patiko, taip pat ir jo tesinys lb geras.

O blogiausias tikriausiai Incredible Hulk ant PC. Nu grafika atrodė baisiai, blogiau uz ps2, gameplay prastas ir neydomus, ir dar nukopijuotas nuo Spider Man 3.

Man irgi Riddick Escape From Butchers Bay

labai patiko man ypac galas kur mech valdyti galima buvo

geriausias kuri esu zaides, bet jis nelabai skaitytusi pagal filma, nes jis yra prequel Pitch Black'ui.

Redagavo G1edrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausi:

The Warrior (ps2)

Reservoir dogs (ps2,PC)

 

Blogiauses:

Street Fighter The Movie Game (ps1)

Dragon Ball: Evolution (psp)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geriausias gal wolverinas ar transformeriai

blogiausias gal terminatorius ir beovulfas (daugiau negu siti 4 nelosiau)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.