matzpk

PC problema

Rekomenduojami pranešimai

Tai vat yra tokia problema su mano PC kad kai tik koki zaidima paleidziu tai ji galiu zaist 10-20min o tada visas ekranas uzstringa, begaliu nei peles judint nei nieko kito daryt, jis taip pabuna kokias 10sec ir tada ekranas uzjuodeja nieko neberodo, monitoriaus sviesele pradeda sviest ir poto nesviest (nu taip lyg monitorius buna ijungtas o kampas ne) nors pats kompas yra ijungtas. Tai tuomet tenka ji isjungt jau laikant ijungimo mygtuka. Tai vat taip budavo anksciau, o dabar isvis kai uzstringa vaizdas tai net jau nebeatsiranda juodas ekranas. Tai gal zinot kame beda?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau ar tau tokia bėda, bet man ant seno pc tai kai panašiai buvo, tai buvo kalta vaizdo plokštė. Man budavo taip: jei pc budavo įjungtas, bet nelošdavau nieko, o tik pvz po netą naršau tai nieko nebūdavo, bet jei įsijungdavau game jį šiek tiek palošdavau tai viskas tiesiog užfrozindavo, bet man kartais būdavo dar, kad prieš pakinbant išsiliedavo vaizdas. Todėl nežinau ar tau gali būti dėl to pačio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant seno pc irgi buvo tokie bajeriai. Kaip sake uzfrozindavo ir niekas nejudedavo. Problema issprendziau persirases windows ir driverius updatines visus. Pasakyt tiksliai kas buvo - negaliu, nes cia problema su paciais windows, mano manymu, buvo. Ir kiek pamenu su vista. Isirasiau xp sp3 ir dabar jokiu problemu.

Redagavo flight

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man su nauju pc buvo bajeriai, kad issjunkdavo ekranas, nors pc ir veikia. Paaiskejo, kad kaltininkas maitinimo blokas buvo :P) Del visa ko, paprasyk draugo arba jei turi pabandyk pakeist maitinmo bloka ir paleist ir paziuret kiek tempia, jeigu vel kazkas blogai, gali but, kad kas su vga arba motinine. Nors seip nunesk i koki artimiausia pc parde kaip: skytech, kilobaitas ir ten paprasyk kad pratestuotu :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo kad vaizduxa grybauja, jei uzfreezina ir net paskui monikas issijungia. Aisku visko gali but kaip ir wader sako kaid maitekas, bet kazkaip man atrodo kad gpu kalta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar gali buti bajeriai su karsciu, kad per daug karstas oras patenka, ir fanai ne vesina bet kaip tik dar kaitina todel uzkaista VRAM ir prasideda artifaktai. Bandykit skarda sonine nuimti, ir pravalyti visus fanus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet va aš pamenu anais metais kažkaip viskas buvo gerai visą vasarą problemų neturėjau, buvo XP win'ai, kažkaip jokių bsod'ų, jokių crashų, viskas veikė. O dabar kažkokios anomalijos prasidėjo panašios kaip pas temos autorių... pas mane Vista windowsai dabar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.