DancingWind

Ir vel prasau rekomendacijos :D

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Aš ir vėl norėčiau žaidimo rekomendacijos rekomendacijos (Ačiu kas man buvo rekomendave Lumenes+ :) geras :) sukaliau rekorda 70k+)

taigi šiandienos rekomendacija .. grajus kuri galiam loshti keliese .. kanors lengvai paiimamo .. na mushtynes gerai turiu oul Calibur bet gal kaonors kito tipo nebent turite kanors super .. (tekken nesiulyti) gali buti ir visai nerimto pvz Mario lygyje svarbu kad smagu butu keliese loshti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Aš ir vėl norėčiau žaidimo rekomendacijos rekomendacijos (Ačiu kas man buvo rekomendave Lumenes+ :) geras :) sukaliau rekorda 70k+)

taigi šiandienos rekomendacija .. grajus kuri galiam loshti keliese .. kanors lengvai paiimamo .. na mushtynes gerai turiu oul Calibur bet gal kaonors kito tipo nebent turite kanors super .. (tekken nesiulyti) gali buti ir visai nerimto pvz Mario lygyje svarbu kad smagu butu keliese loshti.

Bust-A-Move 2 , uzkabinantis zaidimas , tinka ir vienam ir dviese ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bust-A-Move 2 , uzkabinantis zaidimas , tinka ir vienam ir dviese ...

Na nezinau :) lumenes jau yra :) kanors kas gerai cooperative duotusi ar 1 vs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dungeon Siege Throne of agony, galima coop zaisti dviese.

Killzone Liberation, taipogi yra co-op, bei 1vs1 ir multiplayeris per interneta (iki 16 zaideju jei neklystu...)

GTA LCS, VCS irgi maciau, kad multiplayeri turi.

 

Na kol kas tiek, i galva niex neateina... O ka pats galetum is singleplayeriu parekomenduot? tokio kad irgi kaip pats sakai lengvai paimamo, bet uzkabinancio... :)

 

 

Edit: velnias tik jau po to kai parasiau pastebejau, kad cia PS2 tema, as tai apie PSP snekejau... :) Ai vistiek gal pravers :)

Redagavo qMaraS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Guitar Hero serija,Def Jam abi dalys,Tony Hawk,FlatOut2,Crash nitro Kart,SSX abu.

Redagavo 12345

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokios temos vieta playmanu offtopicas! Cia prasau zaidimuose niekada nekurti jokiu temu - tik kai yra aptariamas konkretus zaidimas - nekitaip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.