MistaKisas

Zaidiam x360 system link VEL !

Rekomenduojami pranešimai

Taigi, seniau budavo kad susirenkam dauguma ir pazaidiam ka nors per system linka.Dabar jau nebe.Tad siulau vel karts nuo karto ka nors sumest. :) Susirasytum visi per bendra skype chata.Laiko dar yra(jei nedirbat) vasara. :) Taigi rasykit kas prisidetu cia.Na, o tada planuosim!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O galit maždaug vienu sakiniu pasakyti, kas tas xlink? Čia imituojamas xbox tinklas ir žaidimo tipo online? Čia banintoms ar tik jtag'intoms konsolėms?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Panasiai, susirandi Lietuva, prisijungi prie norimo geimo ir viskas. Tada isijungi xboxe geima, system link ir join. Tinka visoms konsolems

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Panasiai, susirandi Lietuva, prisijungi prie norimo geimo ir viskas. Tada isijungi xboxe geima, system link ir join. Tinka visoms konsolems

Čia jaučiu veikia tik tiems žaidimams, kurie neturi serverio? Spėju dauguma tokių žaidimų ir yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir prisijungciau,tik nezinau ar iseis susitvarkyt ta system link,nebandes per ji zaist.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mielai prisijungciau, bet man niekada nera pavyke pajungti Xlink, nes visada atsiranda ta 'port forward' problema, kiek esu bandes pats kazka tvarkyti, nieko nepadejo. Jei kas turit kokiu ideju kaip tai sutvarkyti, prasau, pagelbekit ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet chebra, siulau siaip per leafa ;) O ne xlink. Kiek zinau su xlinku ten sunkiau.Daugumai nesigauna susitvarkyt.

Redagavo MistaKisas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O aš net nebandysiu :) Man ir Live žaidėjų pakanka :)

tu cia ziuriu reiskiesi kur tik netingi..Linkomanija pilna tavo "nepilnavertisku" postu apie "ora" ziuriu ir cia drumsti vandeni.. gal apsiramink jau su savo niekam neidomia nuomone..atsiprasau kitu....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu cia ziuriu reiskiesi kur tik netingi..Linkomanija pilna tavo "nepilnavertisku" postu apie "ora" ziuriu ir cia drumsti vandeni.. gal apsiramink jau su savo niekam neidomia nuomone..atsiprasau kitu....

Pilnai sutinku. Nesu aš iš tų, kuriuos kiti mėgsta :)

 

EDIT: o kas LM'e užkliuvo? Kad EMO, gotus ir anime gerbėjus mušti siūliau? :) Gi čia bajeris buvo... relax :)

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pilnai sutinku. Nesu aš iš tų, kuriuos kiti mėgsta :)

 

EDIT: o kas LM'e užkliuvo? Kad EMO, gotus ir anime gerbėjus mušti siūliau? :) Gi čia bajeris buvo... relax :)

na sita komentara irgi skaiciau :) man taip pat jie ne prie sirdies, bet gera ANIME pasiziuriu..viskas gerai, peace

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.