erikiux50

Dėl PS3 Interneto

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki :) Jeigu kas galite prašau paaiškinkite kaip pasijungti interneta į savo PS3 konsolę jei mano netas yra per LAN. Buvau pajungęs laidą į konsolę, bet man neveikė. Kaip reikia daryti? Bandžiau jungti ir į kompą, bet vistiek neveikia. HELP :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki :) Jeigu kas galite prašau paaiškinkite kaip pasijungti interneta į savo PS3 konsolę jei mano netas yra per LAN. Buvau pajungęs laidą į konsolę, bet man neveikė. Kaip reikia daryti? Bandžiau jungti ir į kompą, bet vistiek neveikia. HELP :)

Tai jei jungei y PC ir neina tada kazkas netaip su netu gal ???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

LAN yra pats geriausias variantas :) Pas mane LAN, LAN protokolas yra DHCP dazniausiai, tai ant PC Local Area Connection turi buti nustatyta kad IP gautu automatiskai, gali but kad pas tave nustatyta koks IP adresas. Taigi eik Start > Settings > Network connections > Local Area Connection > Properties > Bus langelis kuri galima nuleisti siektiek zemiau ir du kartus spaudi ant Internet Protocol (TCP/IP) > Taigi turi buti uzdetas pauksciukas arba "taskiukas" ant Obtain an IP adress automaticly ir ant Obtain DNS server addres automaticly. Jaigu toliau neveikia kreipkis i savo neto tiekeja :) O i PS3 tai nera kas pajunkti :) Ypac jaigu moki instrukcija skaityti. Taigi sakyk ar veikia per PC.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ten ir padaryta, kad obtain ip adres automaticaly. as jauciu pirksiu routeri, bet nzn ar tikrai veiktu. O galima dar kaip nors?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakei kad neveikia ;) tai jai ant PC veikia, tada naudokis PS3 instrukcija jungdamas neta :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.