Gedasss

wow perma ban

Rekomenduojami pranešimai

ZAidziau wowa vienu metu , staiga mane ismete ir sako tavo accountas uzbanintas , priezastis :

 

Account Name: WOW2

 

Reason for Closure: Terms of Use Violation -- Exploitative Activity: In-Game Chat Policy Violation - Advertisement and Spamming

 

This account was closed because a character on the account repeatedly abused World of Warcraft's in-game chat system. This abuse includes advertising third party services/websites and repeatedly spamming in-game chat channels. Abuse of this nature pollutes chat channels shared by all players and harms the game environment as a whole.

 

You may not perform activity that we consider to be damaging to World of Warcraft. Engaging in such activity violates the World of Warcraft Terms of Use (http://www.wow-europe.com/en/legal/termsofuse.html).

 

Del ko cia jie galejo mane uzbanint ? Ta ka jie raso nepadariau .

 

P.S kam yra tokia pat problema kas losete wow ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai, kaip ir rašo, už spaminimą, keiksmažodžius, kitų internetinių puslapių reklamavimą. Ar, kaip supratau ten dar rašė third party software naudojimą, o į tai įeina auto clicker'ei, auto spamerei ir visos kitos panašios nesamonės. O jei tu tikrai nieko tokio nedarei tai telieka bandyti susisiekti su administracija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandymas su administracija nepades, ban yra ban :D o siaip dabar paprate visi naudoti addona kuris whisperina/spamina kad spello kazkokio neismokes ar dar ka nors, tas labai uzknisa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tas ir yra beda , kad mano lvl dar tik 30 . Neturiu nei vieno addono tik cordinatoriu , chatuose mazai bendrauju , tiesiog losiau . Vieni sako kad mano acc buvo compromised arba hacked . Pries tai neturejau internetines apsaugos ,jokiu antivirusiniu , kuriuos blizzardas labai rekomenduoja isigyti (tas visas anti-virusines ) . Forume skaiciau vienam ciuvui irgi taip buvo , atbanino kita diena . Tiesiog gavau bana uz nieka!

 

Siandien bana gavau , o vakar irgi keistai buvo . Losiu ,losiu ir gavau dc , tada prisijungiau , nespejo praeit net 1 minutes kaip gavau disconected vel tada bandziau junktis ir raso kad mano passwordas yra incorrect (netinkamas) , tada per recovery grazinaus acc passa . Atrodo kad buvau hackintas ir tas kas visa tai padare spec spammino mano chara (GAlejo but sitoks variantas )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tas ir yra beda , kad mano lvl dar tik 30 . Neturiu nei vieno addono tik cordinatoriu , chatuose mazai bendrauju , tiesiog losiau . Vieni sako kad mano acc buvo compromised arba hacked . Pries tai neturejau internetines apsaugos ,jokiu antivirusiniu , kuriuos blizzardas labai rekomenduoja isigyti (tas visas anti-virusines ) . Forume skaiciau vienam ciuvui irgi taip buvo , atbanino kita diena . Tiesiog gavau bana uz nieka!

 

Siandien bana gavau , o vakar irgi keistai buvo . Losiu ,losiu ir gavau dc , tada prisijungiau , nespejo praeit net 1 minutes kaip gavau disconected vel tada bandziau junktis ir raso kad mano passwordas yra incorrect (netinkamas) , tada per recovery grazinaus acc passa . Atrodo kad buvau hackintas ir tas kas visa tai padare spec spammino mano chara (GAlejo but sitoks variantas )

Buvo ir man tas pats,tik del treciojo asmens kaskas buvo isibroves ar buvo keylogas,taigi mano acc laikinai buvo uzbanine,susisiekiau su Blizz jau kita diena buvau atbanintas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Anti virusines isirasiau dabar , kuriu pries tai nenaudojau ir windowsus perrasiau :D tai turetu nebebuti to keylogo ar kas mane ten hackino , va beda tame kad blizzardui 4 atskiras zinutes atskirom formom nusiunciau :) , gal nesupyks (is tos intrigos) , reikes atsiprasyt uz kilusius nepatogumus :)

 

Ne į temą

o is kur tu perki prepaid cards? bent koda ? parasyk atsakyma i kita mano sukurta tema apie wow timecards

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.