Rayman

Sega Saturn, Game Gear ir Master System

Rekomenduojami pranešimai

Gal tarp konsolių maniakų yra žmonių, turinčių Sega Saturn, Sega Game Gear ar net Sega Master System konsoles ir žaidimų? Jei taip, būtų įdomu, kad pasidalintumėt įspūdžiais apie jas bei žaidimus.

 

Asmeniškai aš turiu Sega Saturn ir pačią pirmąją Tomb Raider dalį jai. Turiu dar keletą subraižytų žaidimų be dėžučių ir knygelių, kurie veikia labai prastai. Tarp jų įsiminė pats pirmasis Sega Rally, kuriame vos kelios trasos ir automobiliai. Nepaisant to, jį vis tiek smagu žaisti. Turiu ir Game Gear, kuris neveikia ir, deja, nepavyko susitaisyt. Ir žaidimą Sonic The Hedgehog Triple Trouble, kurio geimplėjų mačiau tik per youtube. ;) Master System neturėjau niekada, bet tikiuosi ateitį pavyks papildyt savo kolekciją.

 

O kokie jūsų įspūdžiai?

 

Sega Saturn (1994)

Nuotrauka

 

Sega Game Gear (1990)

Nuotrauka

 

Sega Master System (1986)

Nuotrauka

 

Sega Master System 2 (1990)

Nuotrauka

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu viskas trys konsoles. Saturn pas mane truksta video laido ir neturiu zaidimu tai nieko apie ji negaliu pasakyti. Gamegear ekrano turi problema pas mane tai sunku su juom normaliai zaisti vieninteli zaidima kuri turiu sonic chaos (kuris labai patiko). Master system tai ac truksta, bet naudojau sms 2 ac nors jis galingesnis, o zaidimus tai tik trys turiu du pacioje konsoleje imontuoti hang on ir safari hunt ( lightgun zaidimas prie kurio tu turiu lightgun) ir kartridzia turiu sonic (kuris nors ir 8bit nenusileidzia 16bit versijai). Dar kalbant apie Sega kompanijos konsoles turiu mega drive (kuris tiesiog nuotabus dalykas) ir Dreamcast (geriausia konsole kuria turiu ir esu zaides).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu viskas trys konsoles. Saturn pas mane truksta video laido ir neturiu zaidimu tai nieko apie ji negaliu pasakyti. Gamegear ekrano turi problema pas mane tai sunku su juom normaliai zaisti vieninteli zaidima kuri turiu sonic chaos (kuris labai patiko). Master system tai ac truksta, bet naudojau sms 2 ac nors jis galingesnis, o zaidimus tai tik trys turiu du pacioje konsoleje imontuoti hang on ir safari hunt ( lightgun zaidimas prie kurio tu turiu lightgun) ir kartridzia turiu sonic (kuris nors ir 8bit nenusileidzia 16bit versijai). Dar kalbant apie Sega kompanijos konsoles turiu mega drive (kuris tiesiog nuotabus dalykas) ir Dreamcast (geriausia konsole kuria turiu ir esu zaides).

Rimtas kolekcionierius, pagarba. :-) Su Mega Drive aš užaugau, o Dreamcast irgi turiu. Puikios konsolės. Trūkstamų detalių gali gauti internete. Manau verta dar šiek tiek investuot. :-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rimtas kolekcionierius, pagarba. :-) Su Mega Drive aš užaugau, o Dreamcast irgi turiu. Puikios konsolės. Trūkstamų detalių gali gauti internete. Manau verta dar šiek tiek investuot. :-)

Pats matau irgi turi nebloga kolekcija, kasdien sutiksi rimtesniu kolekcionieriu, kiek laiko kolekcionuoji?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats matau irgi turi nebloga kolekcija, kasdien sutiksi rimtesniu kolekcionieriu, kiek laiko kolekcionuoji?

Jau senokai kolekcionierius, bet rimčiau kolekcija pradėjo pildytis tik pastaraisiais metais, kai pradėjau studijuot Vilniuj ir galėjau pigiai iš skelbimų susigaudyt konsoles. :D O šiaip aš tik nesireikšdavau Playmanijoj, o daugiau lankydavaus Underground Gamer. :-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu Sega Mega Drive 2 konsole ir noriu paklaust ar kas nors turi tokia konsole? Arba gal kas turi Av kabeli ir blokeli, nes mano senieji nuo Segos netycia ismest buvo :/ tai gal kas turit ir galit parduot? :) ir dar jei atsirastu zmogus galintis parduot situos laidus, tai dar noreciau labai gauti zaidima segai "earthworm Jim" manau kas zaide su sega zino sita zaidima ir sutiks su manim jog tai tikrai ziauriai geras zaidimas :kede:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu Sega Mega Drive 2 konsole ir noriu paklaust ar kas nors turi tokia konsole? Arba gal kas turi Av kabeli ir blokeli, nes mano senieji nuo Segos netycia ismest buvo :/ tai gal kas turit ir galit parduot? :D ir dar jei atsirastu zmogus galintis parduot situos laidus, tai dar noreciau labai gauti zaidima segai "earthworm Jim" manau kas zaide su sega zino sita zaidima ir sutiks su manim jog tai tikrai ziauriai geras zaidimas ;)

 

Šitą legendą turiu. O kokį modelį turi? Start ir reset mygtukai raudoni, ar mėlynas ir pilkas? Nes skiriasi blokelių kištukai. Paklausčiau draugo, gal turės. O žaidimų mačiau pardavinėja per tuktuk.lt ir skelbiu.lt. Gal rasi ką gero.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitą legendą turiu. O kokį modelį turi? Start ir reset mygtukai raudoni, ar mėlynas ir pilkas? Nes skiriasi blokelių kištukai. Paklausčiau draugo, gal turės. O žaidimų mačiau pardavinėja per tuktuk.lt ir skelbiu.lt. Gal rasi ką gero.

 

Melynas ir pilkas, norisi senus laikus prisimint ir ateities kartoms parodyt su kuo uzaugom :D o tas tavo draugas gales tik laidus parduot ar nores visa konsole parduot? bet laidu brangiai irgi neimsiu, taip kad tegul labai neuzkelia kainos ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš labai senai turėjau Sega, bet kiek ieškojau pas močiute nebėra, o ji nieko nepamena kur nukišo, liko tik nuotrauka, kai sėdžiu prie SEGA kompiuterio. O dabar kai turiu ir XBOX, ir gera PC, tai labai noriu prisiminimui pažaisti su kokiu Sega ar dar kažkokiu senu kompiuteriu, kuris turėtu ant Joystick tik dvi knopkes ir valdymo rodykles. Kažkodėl jaučiu, kad greitu metu imsiu ieškoti tokių konoslių skelbimuose, eBay ir visur kitur... Bet nenoriu turėti neorginalių tokių konsolių (Zilithon ir pan.). Norėčiau irgi tapti kolekcionieriumi arba bent jau prisiminti vaikystę. :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš labai senai turėjau Sega, bet kiek ieškojau pas močiute nebėra, o ji nieko nepamena kur nukišo, liko tik nuotrauka, kai sėdžiu prie SEGA kompiuterio. O dabar kai turiu ir XBOX, ir gera PC, tai labai noriu prisiminimui pažaisti su kokiu Sega ar dar kažkokiu senu kompiuteriu, kuris turėtu ant Joystick tik dvi knopkes ir valdymo rodykles. Kažkodėl jaučiu, kad greitu metu imsiu ieškoti tokių konoslių skelbimuose, eBay ir visur kitur... Bet nenoriu turėti neorginalių tokių konsolių (Zilithon ir pan.). Norėčiau irgi tapti kolekcionieriumi arba bent jau prisiminti vaikystę. :)

 

Jei reiks pagalbos ieškant originalios produkcijos gali rašyt man, su malonu padėsiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei reiks pagalbos ieškant originalios produkcijos gali rašyt man, su malonu padėsiu.

 

ziurek, tevai, o tu negaletum gaut tu segos laidu kur rasiau auksciau (sega mega drive 2, start/reset mygtukai - pilkas/melynas) Buciau dekingas :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurek, tevai, o tu negaletum gaut tu segos laidu kur rasiau auksciau (sega mega drive 2, start/reset mygtukai - pilkas/melynas) Buciau dekingas :thumbup:

 

Blokelį manau nesunkiai pritaikytum, o vaizdo laidą tikrai rasčiau, bet ar tau apsimokėtu imti jį klausimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blokelį manau nesunkiai pritaikytum, o vaizdo laidą tikrai rasčiau, bet ar tau apsimokėtu imti jį klausimas.

 

kaip pritaikyciau? nenoriu jokiu paddelku, o del ko neapsimoketu im vaizdo kabelio? nebent parduotuvei rasciau toki kabeli su segai tinkancia jungtim...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip pritaikyciau? nenoriu jokiu paddelku, o del ko neapsimoketu im vaizdo kabelio? nebent parduotuvei rasciau toki kabeli su segai tinkancia jungtim...

 

Pritaikai susirades su vienodais parametrais blokelį ir viskas. Dėl "padielkų" duodu 90% , kad pas tave SEGA yra klonas kinietiškas, tai nemanau, kad tau apsimoka investuoti į originalias dalis, nes gale tau tai kainuos brangiau negu nusipirkti kita kloną.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritaikai susirades su vienodais parametrais blokelį ir viskas. Dėl "padielkų" duodu 90% , kad pas tave SEGA yra klonas kinietiškas, tai nemanau, kad tau apsimoka investuoti į originalias dalis, nes gale tau tai kainuos brangiau negu nusipirkti kita kloną.

 

Ta blokeli dar reikia surast, ir dar jungtis reikia ziuret kad gera butu, o kaip tada del tulpes?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.