DeSerT

Jūsų mėgstamiausi / rekomenduotini žaidimai

Rekomenduojami pranešimai

Va ant kiek daug yra XIII: GameCube, PS2, Xbox (Xbox 360 backwards compatible), PC, Mac.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai patinka labiausei : resident evil4,dar silent hill3,dbz budokai3,nfs carbon,final fantasy beveik visos dalys ir kingdom hearts 1,2 :lol: ir db losiu metal gear solid2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geri zaidimai rekomenduoju: Battlefield 2 modern combat (2005m), spider man 3(2007m) , Call of duty 3(2007m) , Medal of honor vanguard (2007m) , SMACK DOWN vs RAW 2007 sie visai geri zaidimai ir grafika gera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

medal of honor ir svr 2007 tikrai nerekomenduociau gal dar spider man 3 nu bet tas gal dar puse velnio. o likusius siulau pazaist :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as esu pro wrestlingo fanas bet net fanai neprieme 2007 dalies nes ten kazkoks s.... buvo o vat 2006 tai labai geras svr :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai nu tipo joa nes iseme pora match'u pvz fullfill your fantasy :) :) ir neina finisheriu pro stalus daryt ir pan. :/ o va svr 2008 zada padaryt taip, kad tipo maziau garsu bus turbut nerodys tu finisheriu meniu ir panasiu bet gales but daugiau wrestleriu ringe vienu metu ... gal pamatysim "survivor series elimination match" debiuta ant ps2 :) be to TNA Impact graju tuoj turetu isleist :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.