rolaniukas

Ps3 interneto problema. (-.-)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki gyvi. Norėčiau pasiklausti gerai žinančių, norint įsivesti internetą reikia įvesti WEP kodą, aš jį įvedu, būna gerai iki to, ir ką toliau spausti? Nieko nesigauna. Prašau pagalbos.! Ačiū.

Redagavo rolaniukas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gyvi. Norėčiau pasiklausti gerai žinančių, norint įsivesti internetą reikia įvesti WEP kodą, aš jį įvedu, būna gerai iki to, ir ką toliau spausti? Nieko nesigauna. Prašau pagalbos.! Ačiū.

Tai tada darai test connection ir jeigu visur parašo success, tai turi veikti internetas. O jeigu neranda IP, tai junkis per kabelį. Aš bent jau taip dariau, nes pas mane wireless kažkodėl IP nesusitvarkydavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tada darai test connection ir jeigu visur parašo success, tai turi veikti internetas. O jeigu neranda IP, tai junkis per kabelį. Aš bent jau taip dariau, nes pas mane wireless kažkodėl IP nesusitvarkydavo.

dekui. pas mane lygiai tas pats

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tada darai test connection ir jeigu visur parašo success, tai turi veikti internetas. O jeigu neranda IP, tai junkis per kabelį. Aš bent jau taip dariau, nes pas mane wireless kažkodėl IP nesusitvarkydavo.

Ne į temą

pas man atvirksciai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai eik i modemo nustatymus ir padaryk kad leistu duoti ipa, daznai tai neleidzia firewall.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Pas mane ir panasi problema su internetu, jai darau automatinius nustatimus neranda IP adreso bet jai rankiniu tai Primary DNS tasko.Ka Daryt reikia kad veiktu? Nes zmones su laptopu naudojasi internetu be problemu, Internetas yra ne mano kazkokiu kaimynu :first:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Pas mane ir panasi problema su internetu, jai darau automatinius nustatimus neranda IP adreso bet jai rankiniu tai Primary DNS tasko.Ka Daryt reikia kad veiktu? Nes zmones su laptopu naudojasi internetu be problemu, Internetas yra ne mano kazkokiu kaimynu :thumbup:

eik i routerio nustatymus, status ir ten bus primary dns ir antras dns.

 

Sekmes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.