Baikas

Fifa 08

Rekomenduojami pranešimai

Gal bandete? na ir kaip? as imeciau i eile siustis... :(:rolleyes: Kaip vertintumete si zaidima */10

grafika sakyciau nepasikeitus,o seip yra naujas rezimas Be a pro,bet jis gan sunkokas,tame rezime reikia sukurt futblininka ir tik viena ji valdai,gan idomu bet sunku.vertinciau 8,7/10 :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimas atrodo kiek sudėtingesnis ir gan neblogas, bet nepatiko man nepatogus menu, pirmose varžybose (be a Pro), nesupratau, kaip pasikeist, kad valdyčiau kitą žaidėją (ta prasme, man davė Neville, o norėjau su kokių Rooney visas varžybas žaist), be to Be A Pro režime, nepatogi kamera, didžiąją laiko dalį nematau savo žaidėjo, o per Traillerius mačiau, kad kamera iš nugaros (gal čia tik next gen?)... O galbūt, karjeroj viskas bus normaliau... Na, bet šiaip atrodo neblogai šių metų FIFA, kol kas visgi patinka man labiau negu praeitų metų PES. 8.5/10.

 

Edit: Nu ką, pradėjau karjerą Be A Pro, na ir kaip čia pasakius, smagu jei pavyksta gerai sužaist, susipasuot ar įmušt įvartį, bet labia nuvilia komandos draugų AI. Tiesiog tragiška, jei bėga vienas prieš vieną gynėją, tai beveik garantuotai, kad arba atsirenks ir praras kamuolį, arba vietoj to, kad būtų bent pabandęs smūgiuoti į vartus pasuos atgal. Be to kaip būna jau visai prie vartų, tai toks jausmas, kad jiems kojos pinasi, nes niekaip nesugeba parausti kamuolio į tinklą. Vienam žaist irgi labai sunku, nes baisiai toli kamuolį atsispiria žaidėjas ir praktiškai, tampa neįmanoma apsivaryt, žaidėją, kai kamuolio, tu pats beveik neturi. Be to labai užknisa tas, kad reik labai tiksliai su analogu nukreipt kamuolį pasuojant ar smūgiuojant, beveik visada kai pasuoju iš krašto, kamuolys nulekia pas vartininką, bet čia jau daugiau įpratimo dalykas. Na, bet vienaip ar kitaip, mano žaidėjo statistika, per 5 mačus: trys įvarčiai ir raudona kortelė (dvi geltonos, per vieną mačą), o komanda dar nekart nepralaimėjo. Bet sakau, toks jausmas, kad tu esi kažkoks, super uber žaidėjas ir be tavęs, komanda nieko negali padaryt.

Redagavo Amber01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.