turiuVaiku

Divx/xvid ant banintos konsoles

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, noreciau paklausti ar yra galimybe ziureti divx/xvid filmus ant banintos konsoles nes dabar koki tik filma bandau ziuret is flasho sako kad reikia updeitint, o updatint negaliu ;\

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noreciau paklausti ar yra galimybe ziureti divx/xvid filmus ant banintos konsoles nes dabar koki tik filma bandau ziuret is flasho sako kad reikia updeitint, o updatint negaliu ;\

tiesiogiai ziureti negali. kadangi divx codecas kaip ir arcade bei dlc risamas prie konsoles. po bano tau nueme registra. ir kad ir pats ta codeca susimestum i hdd jis vistiek neveiks. vienintelis budas tai jungti xbox i viena tinkla su pc ir streaminti filmus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiesiogiai ziureti negali. kadangi divx codecas kaip ir arcade bei dlc risamas prie konsoles. po bano tau nueme registra. ir kad ir pats ta codeca susimestum i hdd jis vistiek neveiks. vienintelis budas tai jungti xbox i viena tinkla su pc ir streaminti filmus

Ne į temą

O tikrai cia taip turi veikt? Nes as kazkada buvau pajunges tai vistiek prase kodeku man

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O tikrai cia taip turi veikt? Nes as kazkada buvau pajunges tai vistiek prase kodeku man

su spec programom, arba convertuot, per lana jei skaitysi video failus tai jo prasys codecu, todel ir sako STREAMINT.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su spec programom, arba convertuot, per lana jei skaitysi video failus tai jo prasys codecu, todel ir sako STREAMINT.

Tas spec programas, su kuriomis galima streaminti konvertuojant on-the-fly į xbox'ui suprantamą formatą, buvau paminėjęs čia: http://www.playmanija.net/forumas/index.ph...st&p=179771

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.