Puodelis

Pc išsijunginėja

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki :D

Pastarasias dvi dienas mano pc nuolat išsijunginėja. tiek naršant internete , tiek nieko nedarant, nesuprantu kodėl jis išsijunginėja, nei iš šio nei iš to . Gal galit padėt, nes nei filmo negaliu pažiūrėt :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

maitinimo blokas pareina,speju. per4 metus 2 kart man teko ji pakeist,nes irgi isijunginedavo nei is sio nei is to

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ismeta bent BSOD'a koki ar taip paima ir issijungia is oro ? Pastaruoju metu keitei hardware ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Priezasciu gali buti daug, kaip jau sake maitinimo blokas pareina, o gal tiesiog procikui ausinimo neuztenka ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kada paskutini karta valei dulkes? Kai issijungia jokio pypsejimo nera?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kada paskutini karta valei dulkes? Kai issijungia jokio pypsejimo nera?

 

Be jokio perspėjimo, aš nežinau kada jis išsijungs gal po 5 minučių o gal po 10 sekundžių . O dulkių nevaliau nes jų nėra daug.

 

nu va parašiau postą, o po 5 sekundžių išsijungė.

Redagavo Puodelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali buti kad motininei galas arba ikaitus kompui kurnors detale issiplecia ir kontaktas dingsta, man lb panasiai buvo. Siulau kreiptis i profesionalus pagalbos.

Redagavo lediniz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau pabandykit išvalyt vidų, o jei ir toliau persikraudinės tada jau ieškoti meistro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau pabandykit išvalyt vidų, o jei ir toliau persikraudinės tada jau ieškoti meistro.

išvaliau ten kur procas, nes dulkių buvo daug, dar vieną ventiliatorių ikišau , kad nekaistu ;) . Padejo, po 5 h veikimo nei karto neissijunge ::) Redagavo Puodelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir man tokia pat beda atsitiko kompui jau 8+- metai ispradziu veike kaip bite veza visokius cs,sanandreas,carbon taciau dabar pradejo issijunginet ir nesuprantu kas yra, vidu isvaliau nes prie progai valiau kitam pc tai ir sitam pravaliau bet ir pries tai issijunginedavo. Kai issijungia ir insjungia atsiranda lentele tipo microsoft donsend kaskas tokio tai kas cia per velniava ?? ka jau reiktu keist kad man vel neissijungtu?

 

PS man jis issijungia tik 1 karta, tai yra pvz senden insiungiu pc po kiek laiko issijungia ir poto jau visa diena nebe kaip savaime restartuotusi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir man tokia pat beda atsitiko kompui jau 8+- metai ispradziu veike kaip bite veza visokius cs,sanandreas,carbon taciau dabar pradejo issijunginet ir nesuprantu kas yra, vidu isvaliau nes prie progai valiau kitam pc tai ir sitam pravaliau bet ir pries tai issijunginedavo. Kai issijungia ir insjungia atsiranda lentele tipo microsoft donsend kaskas tokio tai kas cia per velniava ?? ka jau reiktu keist kad man vel neissijungtu?

 

PS man jis issijungia tik 1 karta, tai yra pvz senden insiungiu pc po kiek laiko issijungia ir poto jau visa diena nebe kaip savaime restartuotusi.

 

 

kalti gali buyti sitie: ausinimas, ramai, maitblokis, maitblokio kondikai gal issipute (jei matai ant kondiko virsuneles yra iskilimas vadinasi jam p*****, kondiku virsuneles turi buti lygios arba idubusios, bet ne iskilusios, kad ir kiek mazai....) , motinos kondikai gal pasipute...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.