kiler01

{Gidas} arcade zaidimu paleidimas ant nemodinto xboxo

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, o apie kokį priejimą prie LIVE kalba eina? Tipo reikia būti nusipikrusiąm LIVE?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, o apie kokį priejimą prie LIVE kalba eina? Tipo reikia būti nusipikrusiąm LIVE?

ne, tik prisijungt, tavo profilis gali but ir offline man atrodo. Tik turi turet priejima prie live.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tipo turi būti interneto laidas pajungtas į XBOX360 ir patikrinus ar yra LIVE prisijungimas? (Test LIVE connection)...

Nes aš neturiu LIVE acc ir norėčiau testi viską ant savo to offline profilio...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kas tau čia? :nono:
Ne į temą

Kokiu tikslu nesikuri live acc ? Nejaugi prisiskaitęs čia forume apie banus bijai tai daryti ?
Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kokiu tikslu nesikuri live acc ? Nejaugi prisiskaitęs čia forume apie banus bijai tai daryti ?
Ne į temą

Siuo momentu nelabai ir apsimoka, jug arteja naujas Dashboardas, o jis nezada nieko gero...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu tokia problemele. Nezinau kas tiksliai negerai, bet man rodos, kad pc neatpazysta suconfiguruoto flash'o. Kai bandau paleisti per Modio > "Didele M" > Expore my Device... ismeta sia lentele Nuotrauka

 

Bandziau su keliom programom, su keliais flash'ais. Vistiek tas pats. Gal zinot kur problema? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu tokia problemele. Nezinau kas tiksliai negerai, bet man rodos, kad pc neatpazysta suconfiguruoto flash'o. Kai bandau paleisti per Modio > "Didele M" > Expore my Device... ismeta sia lentele Nuotrauka

 

Bandziau su keliom programom, su keliais flash'ais. Vistiek tas pats. Gal zinot kur problema? ;)

uztai naudok USB XTAF ,o ne Modio, modio nemato rakto jei jis buna tuscias ir pan bedos. viska metu per xtaf ir viskas ok.

 

O GoD galima paleist per USB?

na tenai bent jau kur zaidimus meta zmones tai raso kad galima,bet ne visi tai raso,kiti raso tik is HDD ,tai nzn. na bet pvz vienas imete Fallout3 su visais dlc ir sako kad veikia ir is USB. as pats isimeciau i HDD ir veikia puikiausiai. tikriausiai galima.

 

Sveiki, o apie kokį priejimą prie LIVE kalba eina? Tipo reikia būti nusipikrusiąm LIVE?

negali but offline, kaip kazkas cia pezejo,nes dazniausiai praso parsisiust updeita is neto pries paleidzant zaidima.reikia but tiesiog online ,nereika turet goldo.

 

Tipo turi būti interneto laidas pajungtas į XBOX360 ir patikrinus ar yra LIVE prisijungimas? (Test LIVE connection)...

Nes aš neturiu LIVE acc ir norėčiau testi viską ant savo to offline profilio...

negalesi testi ant offline profilio. nes ne visiem ,bet daugumai zadimu siuncia updeitus ir aisku reikia but savo acc tada ,o ne tam su kuriuo zaidimas eina. REIKIA buti online.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negalesi testi ant offline profilio. nes ne visiem ,bet daugumai zadimu siuncia updeitus ir aisku reikia but savo acc tada ,o ne tam su kuriuo zaidimas eina. REIKIA buti online.

Aišku... Nuplaukė viskas man tada... :D Nu gal vėliau po to update... Žiūrėsim, kaip bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As atsimenu anksciau kai losdavau Shadow Complex, tai palosus 5min, mane mesdavo i OFfline, bet zaist toliau galejau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uztai naudok USB XTAF ,o ne Modio, modio nemato rakto jei jis buna tuscias ir pan bedos. viska metu per xtaf ir viskas ok.

Hmm, na paleido per ta USB XTAF v32 beta3, bet dar pamirsau pamineti, kad as bandau kelti Title update'us. Tai bandziau ji (tiksliau sakant Fable 3 Title Update) ikelti i Cache Partition > Cache ir ikisus usb i xbox'a tada bandant paleisti zaidima, nieko nevyksta . Gal but kazkur kitur juos reikia kelti? Dar parsisiunciau Xtaf Release Gui 006 tai ten irgi paspaudziu File > Open Device.. ir ismeta

Nuotrauka

 

Gal kas turit pasiulimu?

Redagavo Hancock

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.