sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

Kai paskelbė anonsą GTA VI, visi sujudo užbaigti savo GTA V. Aš ir prisijungiau. PS3 ir PS4 versijų neužbaigiau. Bet PS5 gal ir pavyks prigriebti Platinum. 🤞

IMG-1040.jpg

Redagavo Mantinijo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 2 valandas, Mantinijo parašė:

Kai paskelbė anonsą GTA VI, visi sujudo užbaigti savo GTA V. Aš ir prisijungiau. PS3 ir PS4 versijas neužbaigiau. Bet PS5 gal ir pavyks prigriebti Platinum. 🤞

IMG-1040.jpg

Aš ir planuoju pabandyti gal, erzina tik MP trofėjai :) neseniai Vice City platiną paėmiau, galvoju dabar ar RDR2 pradėti ar GTA V kai paimsiu AC:Odyssey platiną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš valandą, Diavs parašė:

Aš ir planuoju pabandyti gal, erzina tik MP trofėjai :) neseniai Vice City platiną paėmiau, galvoju dabar ar RDR2 pradėti ar GTA V kai paimsiu AC:Odyssey platiną

PS5? Tada galėtume paboostinti online. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2023-12-12 20:50, Mantinijo parašė:

PS5? Tada galėtume paboostinti online. :D

PS4 kolkas dar neperku PS5, nes laaabai daug žaidimų turiu ką pažaist ant 4 😀

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinant, ką šiuo metu lošti grįžtam prie naujai pamėgtos žaidimų serijos - Farming simulator 15.

Jei farminti, tai farminti! :D

IMG-1073.jpg

 

Redagavo Mantinijo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 21 valandą, Mantinijo parašė:

Nežinant, ką šiuo metu lošti grįžtam prie naujai pamėgtos žaidimų serijos - Farming simulator 15.

Jei farminti, tai farminti! :D

IMG-1073.jpg

No shit, man😄

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 12 valandų, Džekeris parašė:

@Mantinijo Kodėl FS15? Kartais PS+ nėra davęs FS22?

Mano tikslas surinkti visas dalis dėžutėse ir sukalti platinum. Nežinau, Farming simulator gavosi vos ne meditacija, sau ramiai be streso farmini. Patiko! 😁 Visa technika detaliai, gražiai padaryta. 

Beje, FS15 atrodo taip pat gražiai padaryta. Aišku, aplinkos šiek tiek skurdesnės, bet nėra tokio didelio šoko perėjus nuo FS22.

Redagavo Mantinijo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau gan rimtai išbandžius GTA Online, galima sakyti, jog, deja, ten nieko labai stulbinančio neradau. Visur chaosas tik. 🥱

Vienas dalykas, kuris yra tikrai smagus - tai Heistai. Aišku, reikia turėti komandą 4 žmonių, kad būtų galima bent pabandyti. Su randomais  neįmanoma. Iš 10 tik gal 1 ar 2 pavyksta. Laiko švaistymas.

 

Kas įmins mįslę paslėptą paveikslėlyje? :D

IMG-1165.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiuo metu baiginėju Mass Effect 3 Legendary Edition. Pirmas dvi dalis jau pabaigiau, paimdamas platinas. Planuoju paimti ir 3 daliai. Labai geri žaidimai.

Taip pat, šią savaitę su žmona perėjom Beyond: Two souls. Visai nieko, man galbūt geresnis nei Heawy Rain, bet toli gražu iki Detroit: Become Human. Tarp kitko, metų pabaigoje, ko gero 5-ąjį kartą perėjau DBH ir gavau platiną.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ko gero labiausiai nuvylė kameros darbas tame žaidime, labai jau neišdirbtas valdymas, be to istorija skylėta. Keistas sprendimas žaisti už veikėją, kuris ieško žudiko ir žaidimo pabaigoje paaiškėja, kad jis pats tas žudikas ir yra.

Na tai va, pabaigiau Mass Effect trilogiją. Labai gera istorija. Ilgai delsiau peržaisti, nors Legendary Edition įsigijau per išleidimą ir dar pirmą dalį seniai yra tekę žaisti, bet antros PC nebepatempė.  Gal tik reikėjo po antros dalies petrauką šiek tiek padaryti ir kažką kitą sulošti. Žaidžiant trečią dalį jau šiek tiek pabodo tas pats gameplay, nes visa trilogija užtruko apie 170 valandų.

Jei kas dar nežaidėt, labai rekomenduoju vien dėl istorijos, o pats gal kada ateity ir Andromeda sulošiu.

Dabar norėjosi kažką kitokio pažaisti, nes šaudymai atsibodo. Pradėjau Death Stranding: Directors Cut. Kol kas sulošiau apie 4 valandas, tai visai įdomiai atrodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padariau tai🎮😎

IMG_20240123_230451.jpg

IMG_20240123_230535.jpg

  • Patinka 3
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.