Vampo

PSP pagalba del atrisimo

Rekomenduojami pranešimai

Turiu klausima , ar imanoma irasyti xgen 550 gen d3 final update i sena psp (nezinau tu skaiciu , bet jis senas) ? Pas mane dabar versija 2.71 , kelis kartus buvo pakrove man update screena , spaudziu pasirinkt kad instaliuotu xgen ir issijungia psp/restartinasi , o dabar visai neduoda nieko , spaudi kad uzkrautu update ir ismeta kad The game could not be started (80020148) , bandziau ir restartint ir perasyti update , bet vis tas pats. Ar as kazka netaip darau ar psp cia reikia naujesnio? Paaiskinkit , gal kam irgi yra taip buve.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausima , ar imanoma irasyti xgen 550 gen d3 final update i sena psp (nezinau tu skaiciu , bet jis senas) ? Pas mane dabar versija 2.71 , kelis kartus buvo pakrove man update screena , spaudziu pasirinkt kad instaliuotu xgen ir issijungia psp/restartinasi , o dabar visai neduoda nieko , spaudi kad uzkrautu update ir ismeta kad The game could not be started (80020148) , bandziau ir restartint ir perasyti update , bet vis tas pats. Ar as kazka netaip darau ar psp cia reikia naujesnio? Paaiskinkit , gal kam irgi yra taip buve.

jei fw 2.71 tai cia phatas iskart, skaicia po baterija guli, reik netinget paziuret. beto gali pandora darytis, gali varyt iki 5.03 kist chikhen ir tada leist gen installa tada i prometheus 2 updeitint.

 

bet tema ne vietoj.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei fw 2.71 tai cia phatas iskart, skaicia po baterija guli, reik netinget paziuret. beto gali pandora darytis, gali varyt iki 5.03 kist chikhen ir tada leist gen installa tada i prometheus 2 updeitint.

 

bet tema ne vietoj.

 

nezinojau kur tie skaiciai ,nu raso tai Version psp 1004 , gal cia ir phatas kaip tu sakai , nemoku atskirt as ju. Man kaip visiskam zaliam neaisku daug kas ka parasiai: gal gali truputi placiau paaiskint , kas ta pandora? kokia versija man siustis? Kas cia per chikhen kokia versija kist? Na trumpiau tariant placiau apie visa ta procesa ka parasiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.playmanija.net/forumas/Atrisame...ros-t17626.html atrisimas iki 5.50 gen d3 final isirasysi

 

http://www.playmanija.net/forumas/Gidas-PS...eus-t23533.html - kai turesi 5.50 gen d3 sita isirasysi. tik is pspslimhacks.com atsisiusk prometheus 2 cia tik parodyta kaip isirasyt

 

jei nepasiseks pandora teks daryt: http://www.playmanija.net/forumas/Darome-P...-PSP-t9980.html

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.