DainiukasM

FIFA 11

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Cia reiskite nuomone apie si zaidima.

 

Man tai jis grynas FAIL palyginus su FIFA 10. Zaidejai letai juda pasai netikslus labai ir taip nesmagiai zaidziasi.

Redagavo DainiukasM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Cia reiskite nuomone apie si zaidima.

 

Man tai jis grynas FAIL palyginus su FIFA 10. Zaidejai letai juda pasai netikslus labai ir taip nesmagiai zaidziasi.

Tai labiau skaityk naujienas, senai buvo pasakyta jog sis zaidimas labiau link "realumo" ir futbole niekas neskraido 80km/v greiciu ;)

Ir tai pat sitam zaidime egzistuoja Personality+ sistema kuri tavo zaideja tobulina ir jei neklystu bet kuri kita zaideja jam zaidziant, ar kaip ten ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O dabar klausimas,losiant manager mode yra tie staff upgrades kur galedavai ten pasikelt stadiono lygi ir kitus dalykus ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

smarkiai suletejes zaidimas, bet tai nera blogai, nes anksciau visi imdavo komandas su Agbonlahoru, Villa, Torresu, Benzema ir pirmyn ant kontrataku draskyt priesininko vartus, dabar to nebera, net pries COM AI smagu zaist kai didele tikimybe jog gausi malku =] vartininkai zymiai protingesni nei ankstesniu FIFA daliu, imust zymiai sunkiau. "Celebrations" pagaliau padare normaliai, nebepalakstysi po aikste imushes gola darydamas "shushhhhh" ir kitas nesamones, labai gerai kad nebeliko sito uzp**ancio dalyko. Dar idejo rankos prazanga, kurios taip truko (galima ijungt/isjungt settings'uose). Sakyciau vieni pliusai naujoji FIFA :P

Redagavo aibo77

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet atsirado dabar vienas didziausias minusas, nenusipirkes originalo online nepazaisi :P

gi pazaisi, tik reikes nusipirkt "Online Pass Code" uz MS Points.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ši FIFA, man kolkas idealiausią, nors pastatyta ant World Cup bazės, bet tas yra labai gerai, nes 2010 fifa nebuvo kažkas jau labai tokio. Aš nesuprantu, kaip žmogus gali būt nepatenkintas jog pasai netikslūs, tikriausiai jis visiškai nesupranta ir nėra mates futbolo. Nuo kada visi pasai turi būt tikslūs? Realiam futbole, to nebuvo ir niekada nebus. Plius visa tai ein per personality sistema ir aplamai nuo pačio žaidėjo, kada pasas duotas, kaip duotas ir vis kita. Aš nesuprantu kaip galima skųstis tokiais dalykais, tas pats, kas sakyti jog neįmuša ar neapsivaro ant šios fif'os tai jei nemoki, nereiškia, kad žaidimas kaltas dėl to. Didelis pliusas, kad baudos sutvarkytos lyginant su fifa 10, nebėra kad geltona kortele gausi tik eidamas "padkatu", tikrai žaidimas priartėjo prie realybės

Redagavo Dowydas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasus pakoregavo tam kad nebebutu su "assisted" pasavimu ping-pong'inimo, kai tiesiog spaudinedavo paso mygtuka ir daeidavo iki baudos aiksteles, apie tai buvo labai daug temu FIFA'os forumuose ir EA buvo pasake pries isleisdami geima kad tai dings.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nežinau, Manager Mode pervadino į Career Mode, išėmė 2 pagrindinius dalykus, dėl kurių žaidžiau Manager aka Career mode, tai scoutingas ir staff upgreidai. Dabar pasiėmęs anglijos 3 lygos komandą, be scoutingo, ar staff'u upgreidų nelabai ką ir pasieksi. Aišku, galima drožti su defaultiniais žaidėjais, nusipirkti pora kitų, bet... dingo ta ekonomikos dalelė, kuri vis dar darydavo FIFĄ "žaidimu". Nežinau, man pirmą kartą FIFA nuvylė. Nors praeiti 3-4metai buvo visiškai identiški, bet...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai gera fifa 11. jau 09 ir 10 buvo lb geros bet sita tikrai labai tikroviska :) jau nelaimesi taip lengvai .. ir lb patiko kad rusijos lyga sukure :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labas visiems.....kas zaidziat fifa 11 online prisijunkit ( turim savo kluba ) nickas futbolistas LT...iki

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, su Arsenalu sužaidžiau visą sezona laimėjau Premier lygą ir F.A Cup. Pradėjau naują sezoną ir pasilikau prie Arsenalo vairo . Žinojau kad pradėjus antrą sezona , jei pirmą baigiau aukštoje pozicijoje šalies lygoje turėčiau patekti į Europos taurę arba čempionų lygą . Tai kodėl aš čia dabar rašau ir ką noriu sužinoti:

Nėra man nei Europos taurės nei Čempionų lygos. Kodėl?? Ką daryt kad atsirastų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkur po menesio ar dveju turetu po rungtyniu parasyti, kad pasikeite tvarkarastis ir paziurejus i kalendoriu turetu rodyti kada zaisi champions ar europa lyga. Bent jau man taip buna zaidziant manager mode.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.